Cześć, zastanawiałem się, jak ludzie myślą o pismach świętych w swojej tradycji. Dokładniej, jeśli uważasz, że wierzący mają obowiązek zrozumieć to wszystko? Niekoniecznie w stylu „Przeczytałem i zrozumiałem wszystko”, ale bardziej w tym sensie, że wielu może powiedzieć „Myślę, że ten fragment oznacza to” i możesz nie być tego taki pewien. Lub nie widzisz, jak jedna część pasuje/działa z inną częścią. |