Jak bym siebie nazwał, gdybym po prostu wielbił Jehowę?
Po prostu podoba mi się idea Boga i wiele nauk biblijnych. Zostałam wychowana w niejasny sposób jako katoliczka i nigdy nie mogłam uwierzyć, że Jezus jest tak wielką sprawą. Interesuje mnie tylko Bóg.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Po prostu podoba mi się idea Boga i wiele nauk biblijnych. Zostałam wychowana w niejasny sposób >jako katoliczka i nigdy nie mogłam uwierzyć, że Jezus jest tak wielką sprawą. Interesuje mnie tylko >Bóg.