Assalamualaikum Chcę go zobaczyć i modlę się do Boga, abym mógł go widzieć w moich snach. Ciekawi mnie jednak, czy ktoś go widział. Czy możesz mi opowiedzieć, jakie były Twoje doświadczenia, co on zrobił w Twoim śnie, jak wyglądał???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Assalamualaikum Chcę go zobaczyć i modlę się do Boga, abym mógł go widzieć w moich snach. Ciekawi >mnie jednak, czy ktoś go widział. Czy możesz mi opowiedzieć, jakie były Twoje doświadczenia, co on >zrobił w Twoim śnie, jak wyglądał???