Palikot potrzebuje jednej osoby w mediach, która przełoży jego zawiły inteligencki język ma chłopską logikę. I wtedy takie chwyty poniżej pasa nie przejdą. Byle kto się jorgnie, że to jakaś ściema. Że przecież on dobrze gadał. Co jest kurna, Palikot zawsze dobrą wódkę robił. Na pewno ma rację. Jakby był złym człowiekiem to by pędził jakieś ohydztwo niepijalne.
W ogóle jakbym był piarowcem u Palikota to bym go właśnie wypromował, przez jego genialne produkty które niegdyś pędził.
|