Racjonalista - Strona głównaDo treści
nauka to masoństwo i element do sterowania rzeczywistością?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
15-02-2019 17:01Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
nauka to masoństwo i element do sterowania rzeczywistością?
Ocena 1 na 1
Każdy wie, że amerykanie nie lądowali na księżycu. Że w średniowieczu nie mieli wiedzy, żeby tworzyć tak dokładne mapy, jak prawie dzisiaj. Czy nauka to masoństwo i element do sterowania rzeczywistością, a może? czy istnieją reguły zapisane matematycznie, które opisują realcje i zjawiska przyrodnicze?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kulmin (4007 punktów)
>Każdy wie, że amerykanie nie lądowali na księżycu. Że w średniowieczu nie mieli wiedzy, żeby
>tworzyć tak dokładne mapy, jak prawie dzisiaj. Czy nauka to masoństwo i element do sterowania
>rzeczywistością, a może?

Tak, nauka to masoństwo i propaganda. To chyba oczywiste. Archimedes, Hipokrates, Heron, Lukrecjusz, Arystarch, Eratostenes, Parmenides... Masoni po prostu. Nie ufam im.

>czy istnieją reguły zapisane matematycznie, które opisują realcje i
>zjawiska przyrodnicze?

Nooo:

~(p^~p)

◊p≡~□~p

□p≡~◊~p

i setki innych.

Tak mi przyszło do głowy jeszcze, że w zasadzie to i:
a*b
a3
c2=a2-b2 - to na pewno jest propaganda masonów. W końcu Δ
15-02-2019 19:37 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
c2=a2-b2 - to na pewno jest propaganda masonów.

Oczywiście!
Przecież: a2+b2=E/m (tw. Zweisteingorasa z Bakelitu)

'Duch prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
15-02-2019 19:54 
 Ocena 2 na 2
Kulmin (4007 punktów)
>c2=a2-b2 - to na pewno jest propaganda masonów.
>Oczywiście!
>Przecież: a2+b2=E/m (tw. Zweisteingorasa z Bakelitu)

Zweinsteingoras z Bakelitu znany i ważny mason. Autor wielu szkodliwych dla słowian twierdzeń matematycznych.
15-02-2019 19:41 
 Ocena 2 na 2
Kulmin (4007 punktów)
>c2=a2-b2

Oczywiście w tym wzorze jest "+", zamiast "-", tylko trzeba posiadać odpowiedni stopień wtajemniczenia w arkana wolnomularskie by go dostrzec.
15-02-2019 20:08 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>c2=a2-b2Oczywiście w tym wzorze jest "+", zamiast "-", tylko trzeba posiadać odpowiedni stopień wtajemniczenia w arkana wolnomularskie by go dostrzec.

Fakt.
My, masoni, nie używamy krzyża.
A Tobie, za zdradzanie tajemnic, utną głowę przy samych piętach...


'Duch prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
>>>c2=a2-b2Oczywiście w tym wzorze jest "+", zamiast "-", tylko trzeba posiadać odpowiedni stopień wtajemniczenia w arkana wolnomularskie by go dostrzec.
>Fakt.
>My, masoni, nie używamy krzyża.
>A Tobie, za zdradzanie tajemnic, utną głowę przy samych piętach...

Jak zawsze niepoważnie traktujecie założony przeze mnie temat. A pytanie jest naprawdę trudne. Dlaczego zakładacie że nauka istnieje? Bo taki ma pozór mądrości i faktu?
16-02-2019 09:24 
 Ocena 1 na 1
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
>>
>>rzeczywistością, a może?
>Tak, nauka to masoństwo i propaganda. To chyba oczywiste. Archimedes, Hipokrates, Heron, Lukrecjusz, Arystarch, Eratostenes, Parmenides... Masoni po prostu. Nie ufam im.

Każdy wie, że amerykanie nie lądowali na księżycu. Że w średniowieczu nie mieli wiedzy, żeby tworzyć tak dokładne mapy, jak prawie dzisiaj. Czy nauka to masoństwo i element do sterowania
16-02-2019 19:55 
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)

>Każdy wie, że amerykanie nie lądowali na księżycu.

Taaaak. A światem rządzą reptilianie.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
16-02-2019 20:07 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Każdy wie, że amerykanie nie lądowali na księżycu.
To byli Chińczycy?

Zrobiłbym porządek... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902
oszusta, manipulanta: www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 )

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
>>Każdy wie, że amerykanie nie lądowali na księżycu.
>To byli Chińczycy?

równie dobrze możesz wierzyć w to że świat jest płaski, ale przestrzenny.
19-02-2019 14:25 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>równie dobrze możesz wierzyć w to że świat jest płaski, ale przestrzenny.
Wierzy się w Ducha, materię się bada.
www.bryk.p(*)ie/13158-badania-ksiezyca.html
www.space2(*)ocznej-z-ziemi-strony-ksiezyca

Zrobiłbym porządek... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
>>równie dobrze możesz wierzyć w to że świat jest płaski, ale przestrzenny.
>Wierzy się w Ducha, materię się bada.

to zależy co przyjmujesz za definicje "ducha". duch jako istota też "jest", tylko nie jest rozpoznawalny zmysłowo. więc nie widzę przeszkód żeby też był przedmiotem badań.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>to zależy co przyjmujesz za definicje "ducha". duch jako istota też "jest", tylko nie jest rozpoznawalny zmysłowo. więc nie widzę przeszkód żeby też był przedmiotem badań.
Jeśli coś jest nierozpoznawalne zmysłowo, w jaki sposób to badać?

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
26-02-2019 14:16 
 Ocena 1 na 1
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
>>to zależy co przyjmujesz za definicje "ducha". duch jako istota też "jest", tylko nie jest rozpoznawalny zmysłowo. więc nie widzę przeszkód żeby też był przedmiotem badań.
>Jeśli coś jest nierozpoznawalne zmysłowo, w jaki sposób to badać?
gdyby figura geometryczna nie miała kształtu, to zapewne była by także przedmiotem badań. a nie byłaby wykluczona z figur w geometrii?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365