nasz bóg jest głupi, zesłał nam tablice z przykazaniami Bożymi Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił. Czcij ojca swego i matkę swoją. Nie zabijaj. Nie cudzołóż. Nie kradnij. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
jeśli mialbym jedno przykazanie, dla was, z raju, napisałbym SPROWADZAJMY NASZE POTOMSTWO NA ŚWIAT NA WIOSNE, DZISIAJ (bądźmy zwierzętami, jak w raju)
Data urodzenia jest ważna, urodzeni w marcu otrzymują doładowanie na cale Zycie, jakie początki takie zycie (coraz wiecej słońca, ciepła, pokarmu, życia) dla porównania urodzeni w listopadzie to hamulec (ciemno, zimno i coraz ciemniej, zimniej, biedniej, śmierć, dlatego 1 listopada) To niewykorzystanie genów. Płodzenie wiosennych dzieci odbywa się późnym latem, wtedy mamy najlepszej jakości materiał genetyczny (plemniki i jajeczka) z powodu słonca, pożywienia, ruchu Chciałbym być baranem a jestem skorpionem, może dlatego taki melancholijny, listopadowy, świeczki, cmentarz itp. Życie jest zdeterminowane, w tym datą urodzenia
Gdyby w Polsce ustawowo nakaz rodzic tylko baranów, kraj bylby zdrowszy, szczęśliwszy, inteligentniejszy, pełen energii, witalności
W raju wszyscy rodziliśmy się baranami Wesele po żniwach to tragedia narodowa, pierworodny urodzony w listopadzie (na dzien zmarłych) Urodzonym w listopadzie, nie uaktywnily się geny szczęścia, energi, inteligencji, wyzwala je słońce, cieplo matki (skóra do skóry) Dziwne że nasza religia nie wyłapała oczywistej zalezności (wystarczy popatrzeć na zwierzęta, dzik urodzony w listopadzie to jego smierć) |