Racjonalista - Strona głównaDo treści
Na co o czekacie żydowscy obłudnicy z Izraela?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-03-2022 09:01Arminius (25555 punktów)Na co o czekacie żydowscy obłudnicy z Izraela?
Wojska rosyjskie uszkodziły pomnik poświęcony holokaustowi znajdujący się w pobliżu Charkowa. Stało się to trzy Jak do trzy dni temu. Jak do tej pory Izrael nie zaprotestował. Brak potępienia ze strony Żydów izraelskich takiego aktu barbarii jednoznacznie definiuje ich status i postawę w toczącym się konflikcie. Są sojusznikami kacapskich zbrodniarzy.
Gdyby w Polsce ktoś w tym samym czasie namalował na ścianie synagogi napis "jude" - byłby już wrzask judejski pod niebiosa lazurowe. Pytam się więc was żydowscy obłudnicy z Izraela - na co czekacie?


www.nbcnew(*)al-site-ukraine-says-rcna21676


"Russian forces damaged a Holocaust memorial near the city of Kharkiv, Ukraine’s ministry of defense said Saturday, the second such incident since Russia invaded Ukraine a month ago.
The ministry said in a Twitter post that the Drobitsky Yar memorial near Kharkiv was hit by Russian forces. It separately cited continued shelling around the city.
An estimated 15,000 Jews were shot or forced into mass graves at Drobitsky Yar, a ravine outside the eastern city of Kharkiv.
The damage to the memorial site takes place amid a war that has heavily featured inflammatory rhetoric about Nazis.
Russian President Vladimir Putin’s stated reason for invading Ukraine was to rid the country of so-called Nazi elements. Experts have slammed the allegations as slanderous and false.
Yet Putin's use of the terminology has persisted since he launched the invasion, and he has repeatedly attempted to draw parallels between the actions of Ukraine and the West with Nazi Germany."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .

Kłamco napisałeś to o mnie:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łzesz na mój temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?

Łzesz jak bura suka kłamco.

Udowodnij moje powiazania.

Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
Arminius (25555 punktów)spamująca łajza

>Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw

Pisz filistrze merytorycznie. Niech twoje wpisy mają jakąś treść. To robisz to obstrukcja spamem.
farmer (22440 punktów)Odp: spamująca łajza
>>Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
>Pisz filistrze merytorycznie. Niech twoje wpisy mają jakąś treść. To robisz to obstrukcja spamem.
>

Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .

Kłamco napisałeś to o mnie:

....trollu putinowksi..
.....putinowski poputcziku...

Łzesz na mój temat.

W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?

Łzesz jak bura suka kłamco.

Udowodnij moje powiazania.

Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365