 |
Kaczyński nadwątlił jedność NATO Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-03-2022 16:12 | romaro (25211 punktów) | Kaczyński nadwątlił jedność NATO
2 na 2 |
"- Jeszcze nie do końca rozumiem tę propozycję. Nie potrzebujemy zamrożonego konfliktu w naszym kraju, wyjaśniłem to na spotkaniu z naszymi polskimi kolegami - Wołodymyr Zełenski. " Czyli Kaczyński i pisowcy próbowali realizować swój "genialny" plan nawet wbrew Zelenskiemu i Ukraińcom, którzy ich informowali, że nie życzą sobie takiego rozwiązania?Stary pajac stratega udawał przed kamerami. To jest nieprawdopodobny skandal, próba bezczelnej ingerencji w sprawy innego państwa, wbrew jego woli. pbs.twimg.(*)sAYh9EJ?format=jpg&name=medium"Kaczyński jednym zdaniem nadwątlił jedność NATO, wprawił w konfuzję Zełenskiego i dał paliwo rosyjskiej propagandzie. Zgłoszony przez Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie pomysł wysłania do Ukrainy misji pokojowej NATO był po prostu szkodliwy. Skompromitował polskie władze, postawił naszych sojuszników z NATO w niezręcznej sytuacji, dał argumenty Rosjanom. A wszystko dla "politycznego złota" dla Prawa i Sprawiedliwości. Po sześciu latach nieustannego psucia polskiej polityki zagranicznej przez PiS osiągnęliśmy nowy poziom degrengolady. Kaczyński ogłosił w imieniu polskiego rządu, że NATO powinno przeprowadzić najpoważniejszą od swojego powstania operację wojskową. A właściwie rozpocząć wojnę z Rosją, bo przecież Władimir Putin nie uznałby żadnych sił pokojowych na terenie Ukrainy i kazałby do nich strzelać. A wojska NATO musiałyby się bronić... Jedną z wielu chorób, które trapią polską politykę zagraniczną, jest jej "wiecowość". Przez minione sześć lat słyszałem z ust polityków najrozmaitsze deklaracje: począwszy od budowania polskich dronów i helikopterów dla wojska oraz dostępu do amerykańskich bomb atomowych, skończywszy na przebudowywaniu przez Polskę Unii Europejskiej. Polska miała "wstawać z kolan", politycy PiS musieli dostarczać elektoratowi dowodów. Jarosław Kaczyński dwa tygodnie temu w Kijowie postąpił zgodnie z tą samą "wiecową" logiką. Po dwóch tygodniach szkodliwość tego kroku widać w całej pełni." wyborcza.p(*)in_topic_ua-K.C-B.3-L.1.glowka
Według informatorów Biały Dom: - odrzucił prośbę Kaczyńskiego o spotkanie z Joe Biden - nie zaprosił Kaczyńskiego na przemowę Bidena. twitter.com/Tomasz5ek/status/1507803333343555591 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
-1 na 1 | zigor (9 punktów) | > "- Jeszcze nie do końca rozumiem tę propozycję. Nie potrzebujemy zamrożonego konfliktu w naszym> kraju, wyjaśniłem to na spotkaniu z naszymi polskimi kolegami - Wołodymyr Zełenski. "> Czyli Kaczyński i pisowcy próbowali realizować swój "genialny" plan nawet wbrew Zelenskiemu i> Ukraińcom, którzy ich informowali, że nie życzą sobie takiego rozwiązania?Stary pajac stratega udawał przed kamerami. To jest nieprawdopodobny skandal, próba bezczelnej> ingerencji w sprawy innego państwa, wbrew jego woli.> pbs.twimg.(*)sAYh9EJ?format=jpg&name=medium> "Kaczyński jednym zdaniem nadwątlił jedność NATO, wprawił w konfuzję Zełenskiego i dał paliwo> rosyjskiej propagandzie. Zgłoszony przez Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie pomysł wysłania do Ukrainy> misji pokojowej NATO był po prostu szkodliwy. Skompromitował polskie władze, postawił naszych> sojuszników z NATO w niezręcznej sytuacji, dał argumenty Rosjanom. A wszystko dla "politycznego> złota" dla Prawa i Sprawiedliwości. Po sześciu latach nieustannego psucia polskiej polityki> zagranicznej przez PiS osiągnęliśmy nowy poziom degrengolady. Kaczyński ogłosił w imieniu polskiego> rządu, że NATO powinno przeprowadzić najpoważniejszą od swojego powstania operację wojskową. A> właściwie rozpocząć wojnę z Rosją, bo przecież Władimir Putin nie uznałby żadnych sił pokojowych na> terenie Ukrainy i kazałby do nich strzelać. A wojska NATO musiałyby się bronić...> Jedną z wielu chorób, które trapią polską politykę zagraniczną, jest jej "wiecowość". Przez minione> sześć lat słyszałem z ust polityków najrozmaitsze deklaracje: począwszy od budowania polskich dronów> i helikopterów dla wojska oraz dostępu do amerykańskich bomb atomowych, skończywszy na> przebudowywaniu przez Polskę Unii Europejskiej. Polska miała "wstawać z kolan", politycy PiS musieli> dostarczać elektoratowi dowodów. Jarosław Kaczyński dwa tygodnie temu w Kijowie postąpił zgodnie z> tą samą "wiecową" logiką. Po dwóch tygodniach szkodliwość tego kroku widać w całej pełni."> wyborcza.p(*)in_topic_ua-K.C-B.3-L.1.glowka> Według informatorów Biały Dom:> - odrzucił prośbę Kaczyńskiego o spotkanie z Joe Biden> - nie zaprosił Kaczyńskiego na przemowę Bidena.> twitter.com/Tomasz5ek/status/1507803333343555591Pozwoliliśmy zawładnąć umysłami najmniej wykształconego i mało wyrobionego intelektualnie elektoratu, najpierw przez Kościół Katolicki a teraz przy jego pomocy, przez Pis, tymi samymi metodami + dość droga pomoc firmy amerykańskiej od wizerunku i wypromowania światowych marek, za pieniądze podatników . Cały aparat państwa został podporządkowany jedynej partii i woli jego lidera który potrafi trzymać w strachu ale prócz tego niewiele wie i potrafi sam będąc sterowanym w interesie obcych interesów. Wystarczy realnie popatrzeć na stan Polski aby zobaczyć zgliszcza i ruinę, bez wojny. Na pewno nie służy to Polakom. Zełeński korzysta z takiej samej firmy od wizerunku a propaganda sięga niebios. Rosja wygrywa tę wojnę: zdestabilizowała cały rejon: podzieliła Europę, zarabia na wysokich cenach gazu, ropy oraz węgla i nie ma technicznych możliwości aby to zmienić w ciągu najbliższych trzech lat. Konflikt między NATO a Rosją, na terenie Ukrainy, trwa, dla dobra właścicieli korporacji i kosztem ludzi bo to my ponosimy jej koszty. Zachód nie jest tutaj bez winy. Żełeński nawołując do natychmiastowego odcięcia się od rosyjskich surowców, nawołuje do ludobójstwa bo alternatyw, póki co nie ma a ludzie będą zamarzać z zimna i umierać z głodu. Wygląda to więc na część większego planu.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Pozwoliliśmy zawładnąć umysłami najmniej wykształconego i mało wyrobionego intelektualnie elektoratu
A "wy" to kto? I jaka jest wasza rola w budowaniu ciemnoty polskiej biedoty?
Nie ma alternatywy na ruskich bomb atomowych i dlatego powinniśmy sfinansować im budowę nowych?
Żeby kolejny ruski pajac krzywił mordę i wykrzykiwał do naszych dzieci w telewizji, że gdy nie zrobią co on chce, to spali je w wybuchu atomowym?
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
-1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Oooo
Widzę, że walka o miejsce przy polskim korycie nie ustaje.
Kto nie chciałby pożyć na bogato z przymusowych podatków od biedoty? Pojechać sobie gdzieś rządową limuzyną, przespać się w pięciogwiazdkowym hotelu i mówić innym ludziom co muszą i czego nie mogą?
To nic, że Ruskie srają na demokrację tuż obok, demokrację, która nie schodzi z ust polityków Zachodu, którzy tak chętnie i dużo o niej mówią, w każdym swoim wystąpieniu, jak niechętnie wspominają o kapitale.
Zełenski świadomy już tego, że w walce o zachodnie wartości nikt Ukraińcom nie pomoże, ze strachu przed Putinem i Rosją musiał wykonać jakiś gest w stronę Putina, pokazać, że się odwraca od Zachodu, pokazać, że trochę rozumie i trochę jest za Putinem. Wybrał sobie za kozła Kaczyńskiego, bo Kaczyński ma gorącą głowę i mało hajsu a Ukrainę trzeba będzie odbudować.
Zełenski wykorzystał Kaczyńskiego do swojej gierki o zwycięstwo tak jak to teraz próbuje zrobić romaro, który sam albo poprzez swoich kolesi chce najwyraźniej dorwac się do koryta i wreszcie nażreć do syta.
A szumna zachodnia demokracja, i demokratyczne wybory na Ukrainie?
Chuj w to?
Każdy to gra w swoją gierkę.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > "Kaczyński jednym zdaniem nadwątlił jedność NATO"Podejrzewam, że gdyby nie chodziło o demokrację ale o ropę w jakimś biednym kraju bez armii i bomb atomowych, to NATO natychmiast zjednoczyłoby się w misji pokojowej torując drogę dla Shell, BP i Aral. Ale ryzykować a może nawet coś stracić dlatego, żeby jacyś tam Ukraincy mogli sami o sobie decydować bez rosyjskiego Pana nad nimi? Ooooo Już!  Nikt na Zachodzie nie będzie ryzykował jak nie ma niezłego hajsu do zarobienia.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Stary pajac
Właściwie dochodzę do wniosku, że Kaczyński okazał się ostatnim romantycznym bohaterem pośród cwaniakow zepsutych do szpiku kości, grających w swoje cwaniakie gry. Nawet Zełenski, który zrozumiał postawę Zachodu, poczuł hajs, wyczuł wątpliwości rosyjskich żołnierzy i elit zaczął grać swoją gierkę, do której wykorzystał Kaczyńskiego.
Ty też romaro zacząłeś grasz w swoją grę.
Tak sobie czytam na onecie o bombardowaniach budynków mieszkalnych z cywilami, zastrzeliwaniu na ulicy nieuzbrojonych ludzi, którzy nie chcą czołgom zjeść z drogi, gwałtach na Ukrainkach i się zastanawiam, o co Kaczyńskiemu mogło chodzić z tą misją pokojową?
Aha Niemcy nic nie wiedzieli, że przez ostatnie 20 lat finansowali budowę machiny wojennej ale teraz już wiedzą co należy robić?
Doznali olśnienia?
Zatem Kaczyński jest pomylony i dlatego w zgodzie z Zachodem należy wysmiac aktualnie pierwszą osobę w Polsce?
W dupie z prześmiewcami Kaczyńskiego, cwaniakami, tchórzami, chciwcami i zdrajcami wartości, których ze swoich ust nigdy nie zdejmują!
W dupie z Tobą romaro. Jak dla mnie to jesteś agentem Zachodu.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|