 |
Czas na papieża krzyżowca Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-04-2022 11:46 | Arminius (25555 punktów) | Czas na papieża krzyżowca
1 na 1 | W wątku "Czas na przełamanie precedensu" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,875693) z 15 marca bieżącego roku pisałem jak poniżej o postawie papieża: "Czas najwyższy, najwyższy kapłanie nazwać zło dosadniej, po imieniu. Są sytuacje gdy należy przełamywać precedens. I właśnie takim jest ta sytuacja." Dzisiaj, gdy papież - w kontekście zbrodni w Buczy i innych miejscach na Ukrainie - nadal ucieka w eufemistyczne ogólniki i bredzi coś o "winie wszystkich" czas najwyższy jest stwierdzić, iż Franciszek się nie sprawdza w godzinie próby. To nie jest papież na taki czas. Potrzeba innego kapłana, przepojonego duchem krzyżowca, który zdefiniuje zło i złoczyńców oraz ogłosi krucjatę przeciwko nim. Papież - rozmywając winę - nadaje de facto na częstotliwości rosyjskiej, jak wielu rostrolli na tym forum. "Napawa mnie bólem to, co dziś się dzieje. Nie uczymy się. Niech Pan zmiłuje się nad nami, nad każdym z nas. Wszyscy jesteśmy winni!" kobieta.on(*)wszyscy-jestesmy-winni/7q6g6wc | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | pomodlić się | >Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa . >Kłamco napisałeś to o mnie: >....trollu putinowksi.. >.....putinowski poputcziku... >Łzesz na mój temat. >W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina? >Łzesz jak bura suka kłamco. >Udowodnij moje powiazania. >Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
Nie bredź łajzo - tylko pomódl się o papieża krzyżowca.
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: pomodlić się | >>Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa . >>Kłamco napisałeś to o mnie: >>....trollu putinowksi.. >>.....putinowski poputcziku... >>Łzesz na mój temat. >>W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina? >>Łzesz jak bura suka kłamco. >>Udowodnij moje powiazania. >>Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw >Nie bredź łajzo - tylko pomódl się o papieża krzyżowca. >
Pisze prawdę o tobie kłamco. Różni nas to że ty łzesz jak bura suka o mnie a ja pisze prawdę.
Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
3 na 3 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: Czas na papieża krzyżowca | > Czas na papieża krzyżowcaCzas, by Papież w chwale poniósł wrogom Wiary żelazo oraz płomienie. Odziany w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego: Słowo Boga. On paść będzie narody rózgą żelazną i On wyciśnie tłocznię wina zapalczywego gniewu wszechmocnego Boga.
|
|
 | | haish (2904 punktów) | > >Czas na papieża krzyżowca> Czas, by Papież w chwale poniósł wrogom Wiary żelazo oraz płomienie. Odziany w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego: Słowo Boga. On paść będzie narody rózgą żelazną i On wyciśnie tłocznię wina zapalczywego gniewu wszechmocnego Boga.>
 O ja p*****le,- strach się bać.
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Czas najwyższy, najwyższy kapłanie nazwać zło dosadniej, po imieniu.
Problem w tym, że określenie sprzecznych kulturowo ludzi złem jest wezwaniem do walki z nimi.
A gdzie wojna tam trup się ściele gęsto.
Na koniec wszyscy dochodzą do wniosku, ze wojna nie ma żadnego sensu.
Być może papież dochodzi do tego wniosku na samym początku?
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Dzisiaj, gdy papież - w kontekście zbrodni w Buczy i innych miejscach na Ukrainie - nadal ucieka w eufemistyczne ogólniki i bredzi coś o "winie wszystkich" czas najwyższy jest stwierdzić, iż Franciszek się nie sprawdza w godzinie próby. To nie jest papież na taki czas. Potrzeba innego kapłana, przepojonego duchem krzyżowca, który zdefiniuje zło i złoczyńców oraz ogłosi krucjatę przeciwko nim. >Papież - rozmywając winę - nadaje de facto na częstotliwości rosyjskiej, jak wielu rostrolli na tym forum. Dawno temu pisałem - najlepszym rozwiązaniem dla Kościoła jest jego rozwiązanie..., instytucje religijne nie służą ludziom, lecz sobie..., prawdziwy przewodnik duchowy posługę pełni społecznie, fałszywy pobiera za nią pieniądze... Franciszek jest krzyżowcem, najważniejsza dla niego jest jedność Kościoła, ukrzyżuje Ukraińców, żeby zbliżyć Watykan z Cerkwią moskiewską. Żaden papież nie będzie myślał inaczej, najważniejszy zawsze będzie JEDEN Święty Kościół - "Wierzę w jeden, Święty, powszechny i apostolski Kościół", a ludzie to pionki w grze tych totalitarnych instytucji.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >"Wierzę w jeden, Święty, powszechny i apostolski Kościół"
To przypomina mi, że nie TYLKO JEDEN bog, kościół czy papież ale też tylko jedno państwo, tylko jeden prezydent, tylko jedna korporacja, tylko jeden właściciel.
Ten schemat wciąż się powtarza.
To ma niby ludzi prowadzić do zjednoczenia i dobrobytu ale każdy wie jak w warunkach "TYLKO JEDNEGO" jest dobrze. Jest źle.
Demokracja naprzeciw tyranii wyrosła ze zrozumienia, że dwa zdania, nawet różne lepsze są od TYLKO JEDNEGO.
Jestem wrogiem TYLKO JEDNEGO.
Jestem przeciwnikiem wszelkich rojalistwo, imperialistow, balwochwalcow kapitalistyczego monopolu i innych budowniczych TYLKO JEDNEJ piramidy mającej stać się centrum wszechświata.
Jestem zwolennikiem organizacji rozproszonych, opartych na wielu filarach, nie TYLKO NA JEDNYM i w dupie mam co na to wizjonerzy TYLKO JEDNEGO.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|