 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-04-2022 19:22 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Zakłamany Kościół | Krk nie wyprowadza z błędu tych Polaków co nie wierzą w ewolucję. PISRydzyki i kler żerują politycznie na tym, że 30% Polaków jest zaniedbanych edukacyjnie i nie wierzy w ewolucję gatunków czyli uważa, że dinozaury powstały i żyły kiedyś obok ludzi. Może zmądrzeją jak to zobaczą. REWELACJA! => streamable.com/wnjr0uSiema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | > Krk nie wyprowadza z błędu tych Polaków co nie wierzą w ewolucję.> PISRydzyki i kler żerują politycznie na tym, że 30% Polaków jest zaniedbanych edukacyjnie i nie> wierzy w ewolucję gatunków czyli uważa, że dinozaury powstały i żyły kiedyś obok ludzi. Może> zmądrzeją jak to zobaczą.> REWELACJA! =>streamable.com/wnjr0u> Siema> _> Wszystkie wszechświaty są wieczne> No ja tu wiedzę dinozaura i ludzi. To znaczy, że żyją obok. Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...
|
|
 | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo - wróbelek różni się tym, że ma jedną nóżkę bardziej... 
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...> Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo - wróbelek różni się tym, że ma jedną nóżkę bardziej...  świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków. Protonu, neutronu i elektronu. Nic więcej. Raj zbudowany jest z zażyłych stad ludzkich (atomy) a one z kobiety( proton) dziecka (neutron) i mężczyzny (elektron) schematycznie zażyle stado ludzkie z raju to budowa atomu tlenu czy ukladu slonecznego. Swiat jest fraktalny  atomowa budowa raju dzisiaj podstawowa komórka spoleczna, rodzina, jest nietrwala ulotna, trująca i slaba bo to atom wodoru, jeden proton, jeden neutron i jeden elektron
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...> >Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo - wróbelek różni się tym, że ma jedną nóżkę bardziej...  > świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków. Protonu, neutronu i elektronu. Nic więcej. Raj zbudowany jest z zażyłych stad ludzkich (atomy) a one z kobiety( proton) dziecka (neutron) i mężczyzny (elektron) schematycznie zażyle stado ludzkie z raju to budowa atomu tlenu czy ukladu slonecznego. Swiat jest fraktalny> atomowa budowa raju> dzisiaj podstawowa komórka spoleczna, rodzina, jest nietrwala ulotna, trująca i slaba bo to atom wodoru, jeden proton, jeden neutron i jeden elektronA tu znowu ktoś leci w kulki...
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków. Protonu, neutronu i elektronu. Nic więcej. Raj zbudowany jest z zażyłych stad ludzkich (atomy) a one z kobiety( proton) dziecka (neutron) i mężczyzny (elektron) schematycznie zażyle stado ludzkie z raju to budowa atomu tlenu czy ukladu slonecznego. Swiat jest fraktalny> > atomowa budowa raju> >dzisiaj podstawowa komórka spoleczna, rodzina, jest nietrwala ulotna, trująca i slaba bo to atom wodoru, jeden proton, jeden neutron i jeden elektron> A tu znowu ktoś leci w kulki...bo widzisz, świat jest prosty, same kulki; słońce, ziemia, uklad słoneczny, atom, kobiety, (mężczyźni są trójkątami na drzwiach wc) bog też jest okrągły
|
|
| |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...> >Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo> świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków.A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR. 
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...> >>Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo> >świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków.> A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.  istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha i wiele innych bytów. Jesteśmy tylko trwaniem wybuchu (wielkiego), determinizm. Uważam to za spójne i racjonalne
|
|
| | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.  > istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha , jeśli czegoś nie widziałem (jeśli o czymś nie wiem) tzn., że to nie istnieje. 
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.  > >istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha> , jeśli czegoś nie widziałem (jeśli o czymś nie wiem) tzn., że to nie istnieje.  uważam swoje tezy za sluszne, widzimy to poprzez oczy w tym uzbrojone (teleskopy, mikroskopy) detektory i inne czujniki, uczeni siegają nimi od poczatku do konca swiata, i zarzut że nie pasuje do fR jest nieprawdziwy  a koncepcja rają jest naukowa, oparta na 3 fundamentach 1) że jesteśmy ssakami (wspolczesnie nie jesteśmy) 2) stadnymi (wspolczesnie nie jesteśmy) 3) trytorialnymi (wspolczesnie nie jesteśmy) nie wypełniamy naszej istoty (istotności) co czyni nas nieszczesliwymi
|
|
| | | | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>>A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.  > >>istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha> > , jeśli czegoś nie widziałem (jeśli o czymś nie wiem) tzn., że to nie istnieje.  > uważam swoje tezy za sluszneZauważyłem. 
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > widzimy to poprzez oczy w tym uzbrojone (teleskopy, mikroskopy) detektory i inne czujnikiCiekawe jest to, że narzędzia rozszerzają naszą abstrakcję. Kiedyś, w którymś tam wątku uznałem narzędzia za protezy, części naszego własnego ciała, zbudowane na wzór i podobieństwo naszych narządów. W jeszcze innym wątku uznałem, że abstrakcją jest wszystko co współtworzy nasze własne ciała a fizyczność zaczyna się za granicą naszego ciała. To rozszerzanie systemu pojęciowego skutkiem użycia narzędzi jest niejako potwierdzeniem. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| haish (2904 punktów) | > Krk nie wyprowadza z błędu tych Polaków co nie wierzą w ewolucję.> PISRydzyki i kler żerują politycznie na tym, że 30% Polaków jest zaniedbanych edukacyjnie i nie> wierzy w ewolucję gatunków czyli uważa, że dinozaury powstały i żyły kiedyś obok ludzi. Może> zmądrzeją jak to zobaczą.A Francik żeruje na naiwności i niewiedzy strasząc potopem www.msn.co(*)c1b15e50104cbb8b4469aee023ac80
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|