Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zakłamany Kościół

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
13-04-2022 19:22MaxGolonko3 (3459 punktów)Zakłamany Kościół
Krk nie wyprowadza z błędu tych Polaków co nie wierzą w ewolucję.

PISRydzyki i kler żerują politycznie na tym, że 30% Polaków jest zaniedbanych edukacyjnie i nie wierzy w ewolucję gatunków czyli uważa, że dinozaury powstały i żyły kiedyś obok ludzi. Może zmądrzeją jak to zobaczą.

REWELACJA! =>

streamable.com/wnjr0u

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Krk nie wyprowadza z błędu tych Polaków co nie wierzą w ewolucję.
>PISRydzyki i kler żerują politycznie na tym, że 30% Polaków jest zaniedbanych edukacyjnie i nie
>wierzy w ewolucję gatunków czyli uważa, że dinozaury powstały i żyły kiedyś obok ludzi. Może
>zmądrzeją jak to zobaczą.
>REWELACJA! =>streamable.com/wnjr0u
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>
No ja tu wiedzę dinozaura i ludzi. To znaczy, że żyją obok. Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...

Duch Prawdy (14787 punktów)
>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...
Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo - wróbelek różni się tym, że ma jedną nóżkę bardziej...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
14-04-2022 07:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...
>Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo - wróbelek różni się tym, że ma jedną nóżkę bardziej...
świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków. Protonu, neutronu i elektronu. Nic więcej. Raj zbudowany jest z zażyłych stad ludzkich (atomy) a one z kobiety( proton) dziecka (neutron) i mężczyzny (elektron) schematycznie zażyle stado ludzkie z raju to budowa atomu tlenu czy ukladu slonecznego. Swiat jest fraktalny

atomowa budowa raju

dzisiaj podstawowa komórka spoleczna, rodzina, jest nietrwala ulotna, trująca i slaba bo to atom wodoru, jeden proton, jeden neutron i jeden elektron
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...
>>Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo - wróbelek różni się tym, że ma jedną nóżkę bardziej...
>świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków. Protonu, neutronu i elektronu. Nic więcej. Raj zbudowany jest z zażyłych stad ludzkich (atomy) a one z kobiety( proton) dziecka (neutron) i mężczyzny (elektron) schematycznie zażyle stado ludzkie z raju to budowa atomu tlenu czy ukladu slonecznego. Swiat jest fraktalny
>atomowa budowa raju
>dzisiaj podstawowa komórka spoleczna, rodzina, jest nietrwala ulotna, trująca i slaba bo to atom wodoru, jeden proton, jeden neutron i jeden elektron

A tu znowu ktoś leci w kulki...
14-04-2022 09:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków. Protonu, neutronu i elektronu. Nic więcej. Raj zbudowany jest z zażyłych stad ludzkich (atomy) a one z kobiety( proton) dziecka (neutron) i mężczyzny (elektron) schematycznie zażyle stado ludzkie z raju to budowa atomu tlenu czy ukladu slonecznego. Swiat jest fraktalny
>>atomowa budowa raju
>>dzisiaj podstawowa komórka spoleczna, rodzina, jest nietrwala ulotna, trująca i slaba bo to atom wodoru, jeden proton, jeden neutron i jeden elektron
>A tu znowu ktoś leci w kulki...
bo widzisz, świat jest prosty, same kulki; słońce, ziemia, uklad słoneczny, atom, kobiety, (mężczyźni są trójkątami na drzwiach wc) bog też jest okrągły
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...
>>Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo
>świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków.
A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
14-04-2022 10:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Nie rozumiem, o co w w tym wątku chodzi...
>>>Jak to nie rozumiesz, użytkownikom typu Golonko, okragly, zeniu, Konopka, kobieta..., zawsze o to samo
>>świat jest bardzo prosty, zbudowany tylko z 3 klocków.
>A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.

istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha i wiele innych bytów. Jesteśmy tylko trwaniem wybuchu (wielkiego), determinizm. Uważam to za spójne i racjonalne
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.
>istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha
, jeśli czegoś nie widziałem (jeśli o czymś nie wiem) tzn., że to nie istnieje.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
14-04-2022 12:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.
>>istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha
>, jeśli czegoś nie widziałem (jeśli o czymś nie wiem) tzn., że to nie istnieje.
uważam swoje tezy za sluszne, widzimy to poprzez oczy w tym uzbrojone (teleskopy, mikroskopy) detektory i inne czujniki, uczeni siegają nimi od poczatku do konca swiata, i zarzut że nie pasuje do fR jest nieprawdziwy

a koncepcja rają jest naukowa, oparta na 3 fundamentach
1) że jesteśmy ssakami (wspolczesnie nie jesteśmy)
2) stadnymi (wspolczesnie nie jesteśmy)
3) trytorialnymi (wspolczesnie nie jesteśmy)
nie wypełniamy naszej istoty (istotności) co czyni nas nieszczesliwymi
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>>A wasze tezy jedyne słuszne i jeśli świat do nich nie pasuje, tym gorzej dla świata. Szkoda tylko, że na fR.
>>>istnieje tylko fizyka, wszystko jest fizyczne, dlatego nie ma ani wolnej woli, ani EGO, ani ducha
>>, jeśli czegoś nie widziałem (jeśli o czymś nie wiem) tzn., że to nie istnieje.
>uważam swoje tezy za sluszne
Zauważyłem.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>widzimy to poprzez oczy w tym uzbrojone (teleskopy, mikroskopy) detektory i inne czujniki

Ciekawe jest to, że narzędzia rozszerzają naszą abstrakcję.

Kiedyś, w którymś tam wątku uznałem narzędzia za protezy, części naszego własnego ciała, zbudowane na wzór i podobieństwo naszych narządów.

W jeszcze innym wątku uznałem, że abstrakcją jest wszystko co współtworzy nasze własne ciała a fizyczność zaczyna się za granicą naszego ciała.

To rozszerzanie systemu pojęciowego skutkiem użycia narzędzi jest niejako potwierdzeniem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
haish (2904 punktów)
>Krk nie wyprowadza z błędu tych Polaków co nie wierzą w ewolucję.
>PISRydzyki i kler żerują politycznie na tym, że 30% Polaków jest zaniedbanych edukacyjnie i nie
>wierzy w ewolucję gatunków czyli uważa, że dinozaury powstały i żyły kiedyś obok ludzi. Może
>zmądrzeją jak to zobaczą.

A Francik żeruje na naiwności i niewiedzy strasząc potopem

www.msn.co(*)c1b15e50104cbb8b4469aee023ac80

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365