 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-03-2022 08:36 | Arminius (25555 punktów) | Hipokryzja Zachodu - V
1 na 1 | Gigi Hadid czołowa palestyńska modelka porównała rosyjską inwazję na Ukrainę do konfliktu palestyńsko - izraelskiego po czem oświadczyła, iż rozumiejąc, jako Palestynka, dolę narodu ukraińskiego przekazuje cały dochód z modowej imprezy w Paryżu (Fall 2022) na potrzeby Ukraińców którzy ucierpieli w wyniku rosyjskiej agresji. W odpowiedzi, została od razu zaatakowana przez rozwścieczone, ujadające sfory chasbarowców wszelkiego autoramentu. Część środowiska modowego odcięła się od Jej akcji - jednakże co warto podkreślić, ze sporej części uzyskała mocne wsparcie. Pozostaje mieć nadzieję, że tragedia Ukraińców uwrażliwi Zachód na los Palestyńczyków, doświadczających z ręki wszetecznych Żydów takich samych cierpień i prześladowań jak Ukraińcy od Mosjkali. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału. "Gigi Hadid was slammed for comparing the Russian invasion of Ukraine to the Israeli-Palestinian conflict.Hadid, who is Palestinian, made the connection while announcing Sunday that she would be donating her Paris Fashion Week earnings to Ukrainian relief. “I am pledging to donate my earnings from the Fall 2022 shows to aid those suffering from the war in Ukraine, as well as continuing to support those experiencing the same in Palestine,” she wrote in a post to her Instagram." "Vogue edited its caption Tuesday to delete any mention of Palestine following the criticism. A source told Page Six on Tuesday that Vogue “condemns anti-Semitism” and that their Instagram post was “directly quoting [Hadid]” and has since “been updated.” Others, however, backed Hadid’s stance and commended her for bringing Palestine into the conversation, including designers Phillip Lim, Diane von Furstenberg and Donatella Versace as well as fellow model Elsa Hosk." pagesix.co(*)onflicts-in-ukraine-palestine/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
| zigor (9 punktów) | > Gigi Hadid czołowa palestyńska modelka porównała rosyjską inwazję na Ukrainę do konfliktu> palestyńsko - izraelskiego po czem oświadczyła, iż rozumiejąc, jako Palestynka, dolę narodu> ukraińskiego przekazuje cały dochód z modowej imprezy w Paryżu (Fall 2022) na potrzeby Ukraińców> którzy ucierpieli w wyniku rosyjskiej agresji. W odpowiedzi, została od razu zaatakowana przez> rozwścieczone, ujadające sfory chasbarowców wszelkiego autoramentu. Część środowiska modowego> odcięła się od Jej akcji - jednakże co warto podkreślić, ze sporej części uzyskała mocne wsparcie.> Pozostaje mieć nadzieję, że tragedia Ukraińców uwrażliwi Zachód na los Palestyńczyków,> doświadczających z ręki wszetecznych Żydów takich samych cierpień i prześladowań jak Ukraińcy od> Mosjkali.> Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.> "Gigi Hadid was slammed for comparing the Russian invasion of Ukraine to the Israeli-Palestinian> conflict.Hadid, who is Palestinian, made the connection while announcing Sunday that she would be> donating her Paris Fashion Week earnings to Ukrainian relief.> "I am pledging to donate my earnings from the Fall 2022 shows to aid those suffering from the> war in Ukraine, as well as continuing to support those experiencing the same in Palestine,"> she wrote in a post to her Instagram."> "Vogue edited its caption Tuesday to delete any mention of Palestine following the criticism.> A source told Page Six on Tuesday that Vogue "condemns anti-Semitism" and that their> Instagram post was "directly quoting [Hadid]" and has since "been updated."> Others, however, backed Hadid's stance and commended her for bringing Palestine into the> conversation, including designers Phillip Lim, Diane von Furstenberg and Donatella Versace as well> as fellow model Elsa Hosk."> pagesix.co(*)onflicts-in-ukraine-palestine/Jest w tym sporo racji. Mamy , od kilku lat, do czynienia z III wojną światową ale trochę inaczej. Krótko mówiąc Wschód , który nie udaje że elity (rodziny, partie swoich) rządzą a resztą manipulują i wyzyskują, starł się z Zachodem gdzie udają że tak nie jest, chociaż jest tak samo tylko pozory mylą. Od kilku lat, na to starcie, zabierają nam i zadłużają nas bez naszej zgody wymyślając jakieś pandemie, i tego rodzaju kryzysy, które sami stworzyli i nie rozliczają się z pieniędzy, czy raczej z długu, jednocześnie podnosząc podatki i zabierając kasę w inflacji i drożyźnie, sztucznie zawyżając ceny aby kasa wróciła poprzez korporacje, do właścicieli korporacji. Zauważcie że w konflikcie na Ukrainie pozbywają się starego sprzętu i ludzi którzy nie są elitami w wojsku. Innymi słowy, zamiast remontować starocie kasuje się je w walce aby nowe zamówienia i nowy sprzęt dotarł za pieniądze przestraszonych. Część ludzi i sprzętu przeznaczyli do kasacji. Kłamstwo Żełeńskie jest podobne do kłamsta Smoleńskiego i jest wyprodukowane przez komórkę Hollywood. W 1987 mocarstwa postanowiły co do stref wpływów na świecie ale pazerność anglosasów i pejsatych nie zna granic i wydaje im się że pod ich butem wszystkim będzie się żyło jak w ...Hollywood. Niestety połowa świata ma inne zdanie i ludzie zaczynają otwierać oczy że to jak ich traktują jest podyktowane gierkami elit na prawo i lewo a interes jednostek jest podporządkowany interesom właścicieli. Na Zachodzie - korporacji a na Wschodzie rodzinom którzy korporacje używają do swoich celów - czyli nie ma w zasadzie różnicy. Może tak: na Zachodzie elity używają korporacji do kupowania polityków którzy nami manipulują i okradają dla właścicieli korporacji a na Wschodzie Rodziny są politykami którzy rządzą w imię partii używając korporacji do rządzenia. Tak czy inaczej mamy do tyły w jednym i dugim systemie.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|