nie zjadłem nożem. użyłem samego widelca i nikt nie mógł mnie przekonać we WROCŁAWIU na obozie naukowym że nożem jest lepiej. odpardłem wszystkie argumenty i ja i mój tutor szukaliśmy schronienia. dopiero wygrałem w lotto i kupilśmy dom z białymi ścianami i sufitem.
czy jestem z siebie dumny? tak? czy gardze intelektualistami? mam ich za zapóźnionych intelketkulanie ruchaczy |