 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-04-2022 11:05 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Orbanizuj więcej...
2 na 2 | Orbán prowadzi przed wyborami na Węgrzech W niedzielę nadszedł czas, aby Węgrzy udali się na wybory i mając już tylko kilka dni, Orbán nadal przewodzi. Wg ostatnich sondaży opinii, premier Węgier Viktor Orban i jego rządząca partia Fidesz zachowali swoje przywództwo nad "bezbożnym" sojuszem między innymi partiami w miarę zbliżania się wyborów krajowych.
-Wg sondażu Median, przeprowadzonego pod koniec marca i opublikowanego w środę przez portal Hvg.hu, poparcie dla nacjonalistycznego Fideszu przed wyborami 3 kwietnia wyniosło 40 proc., co oznacza wzrost z 39 proc. w sondażu Median od końca lutego.
Sześciupartyjny sojusz opozycji wynosił 32 procent, a około 20 procent wyborców wciąż było niezdecydowanych.
-W odrębnym sondażu Instytutu Opinii Publicznej Zavecz Research, który został przeprowadzony w dniach 21-27 marca, Fidesz uzyskał 39% poparcia, a sojusz opozycyjny 36%. Wśród zdeterminowanych wyborców Fidesz miał 50 procent, a opozycja 46 procent, wg Zavecz.
Orban po raz pierwszy od przejęcia władzy staje w obliczu zjednoczonej opozycji po miażdżącym zwycięstwie w wyborach w 2010 roku. Sojusz powstał, aby mieć szansę wygrać z popularnym i odnoszącym sukcesy Orbánem, który nabrał rozpędu w węgierskiej gospodarce, odrzucając masową imigrację i prowadząc politykę prorodzinną.
Orbán jest sprawiedliwym i dobrym przywódcą, ale lewicowo-liberalne media (MSM) opisują go jako zły. wg FT | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | prorodzinną. >Orbán jest sprawiedliwym i dobrym przywódcą, ale lewicowo-liberalne media (MSM) opisują go jako zły. >wg FT
A co on im obieca skoro napisałaś....wróć wkleiłas tam czyjeś wywody że:
.....Całe pokolenie musi teraz nauczyć się, co oznacza niedobór" Braki żywności, braki energii, braki mieszkaniowe. Gigant funduszu ostrzega: życie młodych ludzi w całym zachodnim świecie będzie bardzo skromne......
Coś tu się kupy nie trzyma...heh ta propaganda będzie źle....ale dobrze.
>wg FT
A wg... ciebie? A tak w ogóle to jakie jest pytanie co cię nurtuje?
Polecam znalezione w śieci. Ewentualnie założyć sobie blog z prasówkami.
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Byłem na Węgrzech. O ile Budapeszt to jeszcze zachód, to już prowincja jest mentalnie w czasach słusznie minionych - cicha, zalękniona, zahukana, ogłupiona przez Orbanowską propagandę. Orwell. Kobieta siedzi na bogatym zapiecku amerykańsko-szwedzkim będąc całkowicie odrealniona. Z taką samą werwą będzie propagować sprawiedliwość pisowską gdy przyjdzie czas wyborów, wszak ona lepiej wie czego i Polakom potrzeba do szczęścia - ZAMORDYZMU.
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >Byłem na Węgrzech. O ile Budapeszt to jeszcze zachód, to już prowincja jest mentalnie w czasach słusznie minionych - cicha, zalękniona, zahukana, ogłupiona przez Orbanowską propagandę. Orwell.
Sondaż: Topnieje przewaga Macrona nad Le Pen. Rekordowy wynik kandydatki skrajnej prawicy
> Kobieta siedzi na bogatym zapiecku amerykańsko-szwedzkim będąc całkowicie odrealniona. Z taką samą werwą będzie propagować sprawiedliwość pisowską gdy przyjdzie czas wyborów, wszak ona lepiej wie czego i Polakom potrzeba do szczęścia - ZAMORDYZMU.
Ta. Wie. Jak ona tu tylko wkleja.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Kobieta to prawaczka, o tyle nietypowa, że mało mówi o swojej wierze w boga. Prawacy chodzą zazwyczaj z krzyżami na czole.
Powiedzenie, że prawak jest zły nie różni się w zasadzie od powiedzenia, że zły jest lewak.
Zależy kto mówi, jaką ma tożsamość, z kim się identyfikuje.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
2 na 2 | szarley (54911 punktów) | >Orbán jest sprawiedliwym i dobrym przywódcą, ale lewicowo-liberalne media (MSM) opisują go jako zły.
Błąd oprogramowania bota. (Programista translatora też się nie popisał)
Nie sądzę, aby na fR był ktokolwiek mający na Węgrzech wyborcze prawa, więc propaganda jest chybiona.
Bot miał pisać po węgiersku na węgierskim forum, czy na fR, ale nie o Orbánie?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > >Orbán jest sprawiedliwym i dobrym przywódcą, ale lewicowo-liberalne media (MSM) opisują go jako zły.> Błąd oprogramowania bota. (Programista translatora też się nie popisał)Szkoda czasu na komentowanie jej tekstów. Najzwyklejsze powielanie propagandy. Za "FT"?? Potrafię w sieci znaleźć niemal wszystko, ale czego mam szukać, jeżeli takich "FT" internet ma sporo. Brak źródła, to brak autora - a to jest istotne, ponieważ pozwala dojść do powiązań. Przykładem jest Arminiusowy odnośnik, który pozwolił mi dojść do cnnn.ru/, a w efekcie do kontaktu: - ur.xednay@ayimra.ajansarkpbs.twimg.(*)WYAon3gN?format=jpg&name=large
|
|
|  | | szarley (54911 punktów) | No i okazuje się ... bot
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|