Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polska klasa polityczna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-03-2019 13:31Bartosz Waskird (502 punktów)Polska klasa polityczna
Jak już pisałem, jestem zniesmaczony poziomem polskiej klasy politycznej od lewa do prawa.
By znaleźć szczegółowe oceny w google wpisałem tytuł wątku, co wyskoczyło?
Wypowiedź mojego profesora z P.Wr. (lata 60-te XX w):

Prof. Wiszniewski: "PiS to brzydka partia ludzi bez przyzwoitości"
wroclaw.wy(*)a-ludzi-bez-przyzwoitosci.html

Prawnicy bełkocący o prawie w sytuacji gdy zamiast P i .. jest bezprawie, historycy naginający fakty historyczne, wyciągnięci z .... nieudacznicy "nie idący do polityki dla pieniędzy"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Bartosz Waskird (502 punktów)
Cała niemal klasa polityczna III RP nadaje się do wymiany
wpolityce.(*)a-iii-rp-nadaje-sie-do-wymiany
Bartosz Waskird (502 punktów)
Polska klasa polityczna jest zdominowana przez osoby o mentalności Piotrusia Pana
forsal.pl/(*)entalnosci-piotrusia-pana.html
Polska jest w rękach ludzi, którym mentalnie nigdy nie udało się dojrzeć. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, by im się to mogło jeszcze kiedykolwiek przydarzyć.

Kto miał do czynienia z kilkuletnimi dziećmi, dobrze wie, co niesie ze sobą moment, gdy jedno zabierze drugiemu ulubioną zabawkę. Wrzask, szarpanina, łzy krzywdy po obu stronach - no, zupełnie jak w Sejmie. Ale dzieci za karę można postawić do kąta. Natomiast w przypadku polityków, to oni stawiają obywateli - i to czasami pod ścianą. Tragizm Polski polega na tym, że całą klasę polityczną zdominowały osoby o mentalności Piotrusiów Panów, którym nigdy nie udało się przepoczwarzyć w dorosłego.
Bartosz Waskird (502 punktów)
Polska ‚klasa' polityczna
portalszydlowiecki.pl/polska-klasa-polityczna/
Niska jakość polityki i dewaluacja dokonań oponentów

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365