Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dobry racjonalsita wróć smarytanin

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-03-2019 09:31Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
Dobry racjonalsita wróć smarytanin
Ocena 1 na 1
Założyłem taki temat dla najbardziej prawych ludzi na świecie, którzy odwiedzają co jakiś czas konfesjonał ponieważ tak chcą naśladować Jezusa. Pewnie chcą też być królem polski, ale to KORWIN musi wygrać wybory.

forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=9&t=41331

Specjalnie napisałem że jestem chory, bo nie chce ponosić konsekwencji za mowe nienawiści i obrażanie symbolów.

Czy dla was to normalne że bóg największa tajemnica świata, Wygląda jak zbuntowany słuchacz heavy metalu?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)wróć i....skoryguj
>Dobry racjonalsita wróć smarytanin

Trochę więcej chlujności i trochę więcej przejrzystości - przydałoby się.
26-03-2019 11:14 
 Ocena 1 na 1
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
Odp: wróć i....skoryguj
>>Dobry racjonalsita wróć smarytanin
>Trochę więcej chlujności i trochę więcej przejrzystości - przydałoby się.

nie dobry trolling jest dobry, ale wy trollujecie nawet jak napisze na temat niebyle jaki.
26-03-2019 11:17 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)pro forma?
>>>Dobry racjonalsita wróć smarytanin
>>Trochę więcej chlujności i trochę więcej przejrzystości - przydałoby się.
>nie dobry trolling jest dobry, ale wy trollujecie nawet jak napisze na temat niebyle jaki.

Chodzi o elementarną przyzwoitość formy i klarowność przesłania zawartego w tytule wątku.
Miast opinii na temat trollingu - lepiej byłoby skorygować tytuł.
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
Odp: pro forma?
>>>>Dobry racjonalsita wróć smarytanin
>>>Trochę więcej chlujności i trochę więcej przejrzystości - przydałoby się.
>>nie dobry trolling jest dobry, ale wy trollujecie nawet jak napisze na temat niebyle jaki.
>Chodzi o elementarną przyzwoitość formy i klarowność przesłania zawartego w tytule wątku.
>Miast opinii na temat trollingu - lepiej byłoby skorygować tytuł.

Miło byłoby gdybyś odniósł się do tematu. Skoro mówimy o trollingu
Arminius (25555 punktów)skoro mówimy
>Miło byłoby gdybyś odniósł się do tematu. Skoro mówimy o trollingu

Temat w wersji jak przez Pan zapodana - był już wielokrotnie debatowany na łamach forum. Polecam przegląd jego archiwalnych stron. Temat generalnie może być wcale ciekawy i zapładniający do ciekawych dyskusji - ale należy dokonać jego nowej odsłony, przedstawiając zweryfikowane fakty.
Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
Odp: skoro mówimy
>>Miło byłoby gdybyś odniósł się do tematu. Skoro mówimy o trollingu
>Temat w wersji jak przez Pan zapodana - był już wielokrotnie debatowany na łamach forum. Polecam przegląd jego archiwalnych stron. Temat generalnie może być wcale ciekawy i zapładniający do ciekawych dyskusji - ale należy dokonać jego nowej odsłony, przedstawiając zweryfikowane fakty.

Proszę zatem podlinkować.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365