Kościół nie jest zły, ale to co dzieje się w kościele katolickim to jakiś przykry dramat. Czarna madona jest królową polski. Jezus królem. Ludzie modlą do wizerunku rzekomego jezusa. Mówią że tekst napisany przez ewangelstów to "słowo Boże".
Kiedy to się skończy? |