Ile groszy to skutek podwyższenia VAT z 22 na 23 [%] ? Czy obniżenie akcyzy nie byłoby odważną decyzją, wcale nie zmniejszającą wpływów do budżetu, bo >5zł/l to psychologiczny zastój. Ludzie przestają jeździć ~ brak mobilności = hamowanie rozwoju. Ale czy ten rząd podjął jakąkolwiek odważną decyzję poza próbą przeksięgowania pieniędzy z kont emerytów na ratowanie budżetu ? Pozdrawiam, Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !  PS> Aha, i oczywiście wysokie ceny paliwa to zawsze była wina rządu według PO/PiS, poza czasem kiedy sami ten rząd tworzą ;p |