ciekaw jestem waszych opini, nie znam angielskiego ale wydaje sie ze filmy odpowiadaja moim watpliwoscią co do tez TW. (jeden film mi sie tam nie podoba, ten z tymi rozkladanymi ramionami, jak sadze do pomiaru ruchu w UUO, ale jak oni chca to zrobic skoro swiatlo podąza za źródłem?) www.youtube.com/user/NeoclassicRelativity |