 |
Czy prezes Kaczyński skończy obrażać? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-04-2011 10:35 | Manian (950 punktów) | Czy prezes Kaczyński skończy obrażać?
14 na 14 | Niedawno były stwierdzenia dotyczące stanu majątkowego ludzi kupujących w sieci Biedronka. Zdarza mi się tam kupować. Ostatnio była świetna okazja i 8pak piwa kosztował niecałe 15 zł. Pewnie w opinii JK wypiłem je przed komputerem oglądając filmy porno. Jakoś przeżyłem te stereotypowe i w sumie chore myślenie prezesa. Skoro to mu przynosi satysfakcję, to niech się wywyższa, że stać go na cukier za 6 zł.
Teraz jestem jednak oburzony słowami, że deklarowanie narodowości śląskiej jest zakamuflowaną opcją niemiecką. Szkoda, że Kaczyński nie pamięta o walce Ślązaków w powstaniach. Szkoda, że nie pamięta o przedwojennym Śląsku, który pomógł budować COP i Gdynię. Szkoda, że nie pamięta o pożyczce, której Śląsk udzielił Polsce, gdy był autonomiczny.
My, Ślązacy naprawdę nie chcemy odcięcia od Polski, a posądzanie o antypolskość, czy wręcz ukryte aspiracje niemieckie są niedorzeczne i spowodowane wysokim poziomem frustracji. Prezes wie, że traci w oczach społeczeństwa i musi sprawić, żeby było głośno. Panie prezesie apeluję, jeśli jest pan takim Polakiem - patriotą, walczącym o suwerenność i jednolitość państwa polskiego, to zapraszamy na Śląsk i proszę powiedzieć prosto w oczy, któremuś ze Ślązaków, że podświadomie lub świadomie jest Niemcem, tylko bez ochrony BOR. Bo przy kolegach, to każdy potrafi, kolokwialnie mówiąc, kozaczyć.
Jak ty być dumnym z polskości? Jak czuć się dumnym z faktu, że jest się rodakiem Kaczyńskiego? Kto dał prezesowi PiS prawo oceniania czyjejś polskości? Czy polskością jest dorwanie się do władzy i łamanie obietnic, które się złożyło rodakom? Czy nie jest to zakamuflowana amerykańskość albo niemieckość? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | > Pewnie wypiłem je przed komputerem oglądając filmy porno.A co normalny nastolatek po 8 piwach ogląda przed komputerem? Mszę św. z Łagiewnik? > My, Ślązacy naprawdę nie chcemy odcięcia od PolskiTeż uważam to za bzdury. Jesteśmy przecież w Unii Europejskiej. Co by miało to odcięcie się oznaczać? > Kto dał prezesowi PiS prawo oceniania czyjejś polskości?A co to jest ta polskość? Mamy w Sejmie posła Johna Godsona. Czy Pan Prezes sądzi, że zechce on Polskę do Afryki przyłączyć? 
Prawo a Miłość : W Minnesocie nielegalne jest, by mężczyzna miał stosunek seksualny z żywą rybą.
|
|
 | | adamzwawy (969 punktów) | Plus za Johna
|
|
10 na 10 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > Czy prezes Kaczyński skończy obrażać?Nie. Moim zdaniem on po prostu nie czuje, że to co mówi może kogoś obrażać. Przeczytajcie proszę definicję zespołu Aspergera i porównajcie z zachowaniem prezesa PiS. pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_AspergeraMoim zdaniem pasuje idealnie... Szczególnie spis objawów charakterystycznych: Najczęściej wymienia się zespół sześciu głównych kryteriów diagnostycznych Gillbergów z 1989 r.[2], obejmujących aspekty, które nie zostały wymienione w DSM-IV czy ICD-10. Są to: 1.zaburzenia interakcji społecznej, nieumiejętność lub brak chęci współpracy w grupie, 2.zaburzenia mowy i języka (opóźniony rozwój, powierzchownie perfekcyjny język ekspresyjny, sztywna i pedantyczna mowa, nietypowa prozodia i charakterystyka głosu, uszkodzenie zdolności rozumienia języka - przede wszystkim znaczeń przenośnych i ukrytych) 3.Zawężone, specjalistyczne zainteresowania, połączone czasem z obsesyjnym zainteresowaniem jedną dziedziną, 4.zachowania powtarzalne, rutynowe, niezmienne 5.trudności w komunikacji niewerbalnej (ograniczone gesty, skąpa ekspresja twarzy, dystans fizyczny, zachwianie rozumienia bliskości do innej osoby, kłopoty z kontaktem wzrokowym) 6.niezdarność ruchowa (nie zawsze)
|
|
5 na 5 | Alicja Duda (25557 punktów) | >Teraz jestem jednak oburzony słowami, że deklarowanie narodowości śląskiej jest zakamuflowaną opcją >niemiecką. Tym stwierdzeniem napędził więcej osób do wybrania narodowości śląskiej. Ja pożałowałam, że wcześniej się "spisałam", natomiast moi znajomi po tym wystąpieniu podali narodowość śląską mimo małopolskich i wschodnich korzeni.
Zmień politykę, głosuj na kobiety.
|
|
 | 1 na 1 | Rafaela (2059 punktów) | Na pytanie tytułowe: >'Czy prezes Kaczyński skończy obrażać?' jest wg mnie tylko jedna odpowiedź - NIE - do końca swoich dni!
*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
|
|
1 na 1 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę!
|
|
6 na 6 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Czy prezes Kaczyński skończy obrażać?A niech Bóg broni! Mam nadzieję, że On się dopiero rozkręca... 
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
2 na 2 | Piękny Lolo (2082 punktów) | >niech się wywyższa, że stać go na cukier za 6 zł.
Na cukier ma, ale na specjalistę od budowania wizerunku go nie stać*. A może takowego wynajął, tylko mu nie płaci, bo i skąd, skoro konta w banku nie ma.
*w tym miejscu jakoś tak cisnęło mi się na me usta słowo gołodupiec.
|
|
| Itarilde (149 punktów) | > Panie prezesie apeluję, jeśli jest pan> takim Polakiem - patriotą, walczącym o suwerenność i jednolitość państwa polskiego, to zapraszamy na> Śląsk i proszę powiedzieć prosto w oczy, któremuś ze Ślązaków, że podświadomie lub świadomie jest> Niemcem, tylko bez ochrony BOR.Ja jestem ciekawa, czy prezes w ogóle wie, czym jest Śląsk i gdzie leży. Do tej pory sprawiał wrażenie człowieka, który myśli stereotypami z gatunku "górnicy, smog i familoki". Swoją drogą, wesoło by było wybrać się do Sejmu i zadać posłom następujące pytanie: "Które z wymienionych miejscowości leżą na Śląsku: a) Częstochowa b) Legnica c) Zielona Góra d) Sosnowiec" Mam wrażenie, że ogromna większość udzieliłaby błędnej odpowiedzi
|
|
 | 2 na 2 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | > "Które z wymienionych miejscowości leżą na Śląsku:> a) Częstochowa> b) Legnica> c) Zielona Góra> d) Sosnowiec"e) Wrocław > Mam wrażenie, że ogromna większość udzieliłaby błędnej odpowiedzi  Bo z wiedzą historyczną w naszym społeczeństwie krucho, oj krucho. Z geografią historyczną jeszcze gorzej. ps. kiedyś jeden znajomy "ślunzok" prawie dostał apopleksji kiedy go zapytałam, czemu nie ma zamku Piastów Śląskich w Katowicach  A sam zaczął tekstem "Wrocław to żaden Śląsk, to Wielkopolska". Ręce opadają.
"Każde wczoraj było jutrem przedwczoraj"
|
|
|  | 1 na 1 | Manian (950 punktów) | >"Wrocław to żaden Śląsk, to Wielkopolska". To jeszcze nic, spytajcie kogoś w jakim województwie leży Gorzów Wielkopolski.
|
|
| asmodai (2845 punktów) | Nie przestanie, możesz być o to, spokojny. Ja podejrzewam że, on ma taki narząd, lub jakiś taki gen odpowiedzialny za, gadanie takich bzdur. Myślę że dobry chirurg mógłby coś na to zaradzić.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|