Szczęść Boże i dzień dobry Mam na imię Paweł mam 26 lat jestem w bardzo ciężkiej sytuacji, Świąt nie miałem, ale proszę bardzo o pomoc na jedzenie , gaz jest zakupiony, niemam chwilowo pracy, szukam pracy , mieszkam na wsi , ciężko jest tu coś zarobić, bardzo was proszę o każdy grosz, żebym mógł kupić sobie coś do jedzenia, 6 km od mojej wsi jest market, jest tam w miarę tanio, bardzo był bym wdzięczny kochani za pomoc, dobro wróci Jeśli nie możesz pomóc proszę udostępnij Bóg jest sprawiedliwy i dobro napewno wróci Nr konta 41160014621822001520148727 lub blik 579016244 mam też zbiórkę na pomagam naprawdę błagam o każdy grosz www.pomagam.pl/3wchwc Aniele Boże stróżu mój ty zawsze przy mnie stój Rano wieczór we dnie w nocy przyjdź mi zawsze ku pomocy broń mnie od wszelkiego złego i doprowadź do żywota wiecznego Amen
|