Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kochani proszę o wsparcie dla synka mojej przyjaciółki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-01-2023 15:40Pawelek19641964 (19 punktów)Kochani proszę o wsparcie dla synka mojej przyjaciółki
Ocena -3 na 3
Postawa wyraża więcej niż tysiąc słów 🙏
Dołóż swoją złotówkę jeśli chcesz pomóc 🥺
Dzień dobry jestem Paweł mam 10 lat i od urodzenia choruję ,mam dziecięce porażenie mózgowe z powodu niedokrwienia.Zmagam się również z choroba genetyczną rybiej łuski z mutacja STSdel zlokalizowana na chromosomie X. 14grudnia 2022r odbyła się moja operacja na ścięgna Achillesa teraz czeka mnie długa rehabilitacja będę uczyć się na nowo chodzić,jestem też po operacji prawego ucha gdzie czeka mnie kolejny zabieg ponieważ nie mam błony bębenkowej.Jednak najgorszym problemem są torbiele pajęczynówki które mam w głowie i które rosną . Bardzo proszę o wsparcie dobrych ludzi ❤️ zrzutka.pl/rzgd8y
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)

Czy ktoś jest w stanie zablokować tego "racjonalistę"?
Jakaś pandemia na tym forum wybuchła. Czy to oznaki końca tej imprezy?
haish (2904 punktów)
>Postawa wyraża więcej niż tysiąc słów 🙏
>Dołóż swoją złotówkę jeśli chcesz pomóc 🥺
> Dzień dobry jestem Paweł mam 10 lat i od urodzenia choruję ,mam dziecięce porażenie mózgowe z
>powodu niedokrwienia.Zmagam się również z choroba genetyczną rybiej łuski z mutacja STSdel
>zlokalizowana na chromosomie X. 14grudnia 2022r odbyła się moja operacja na ścięgna Achillesa teraz
>czeka mnie długa rehabilitacja będę uczyć się na nowo chodzić,jestem też po operacji prawego ucha
>gdzie czeka mnie kolejny zabieg ponieważ nie mam błony bębenkowej.Jednak najgorszym problemem są
>torbiele pajęczynówki które mam w głowie i które rosną . Bardzo proszę o wsparcie dobrych ludzi
>❤️ zrzutka.pl/rzgd8y

Jak na 10-cio-latka naciągasz bardzo profesjonalnie i ckliwie.
Wiesz co - niedługo Łowsiak będzie zbierał na szczytne cele i na cele mniej szczytne ('mrówka cała', złoty melon'). Zwróć się do niego - kwota która jest w stanie zadowolić twoje potrzeby jest niczym w porównaniu do dochodów osobistych Jurka Łowsiaka. O tym, że Jurek to 'samo dobro' wiedzą niemal wszyscy. Gdyby jednak Jurek nie chciał udzielić wsparcia finansowego, to poproś go o stosowne szkolenie w sposobach i metodach pozyskiwania funduszy.

Na jednym z festiwali w Jarocinie i telewizji 'kręcioła' Kuba Sienkiewicz śpiewał ku uciesze rozentuzjazmowanej gawiedzi piosenkę której słowa brzmiały mniej więcej tak - 'milion euro przyszedł do mnie, jest cudownie, jest cudownie .....' gawieź bezmyślnie taplała się tańcząc w błocie przed sceną, zaś Jurek w czerwonych gatkach wyjątkowo też podskakiwał na scenie.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365