Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dość Kaczora Donalda

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-04-2011 16:05Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Dość Kaczora Donalda
Ocena 1 na 1
Też już macie dość tej sztucznej, ogólnonarodowej żałoby ?

link1: wiadomosci(*)ldzie__znicze_pod_urzedem.html

Myślicie, że to podpada pod 'obrazę uczuć religijnych' żałobników ?

Protest przeciwko wszczęciu śledztwa o 'krzyż z puszek Lecha' sam został zgłoszony jako 'obraza uczuć' ...

link2: eostroleka(*)re-zdjecia-wideo,art23857.html

Polecam obejrzeć CAŁOŚĆ,
Pozdrawiam

edit: PS> Oczywiście weekendowe zajścia pod ambasadą/pałacem uznaje się za godny patriotyzm - jaka tam 'obraza uczuć' ...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

11-04-2011 16:32
 Ocena 16 na 16
Fizyk (17637 punktów)
> Myślicie, że to podpada pod 'obrazę uczuć religijnych' żałobników?


11-04-2011 18:13 
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)
>> Myślicie, że to podpada pod 'obrazę uczuć religijnych' żałobników?

Drobner, jednostanowiskowy.
diogenes (42753 punktów)
>Też już macie dość tej sztucznej, ogólnonarodowej żałoby ?

Nie, ja wciąż czuję niedosyt. Należałoby wynająć płaczki i niech wyją pod domem prezesa 24h/dobę.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Bezdomny (621 punktów)
Palikot się marginalizuje. Myślałem, że zakładając nową partię nieco inną obejmie strategię. Mam wrażenie, że jego "lewicowa" Samoobrona w jesiennych wyborach uzyska wynik w granicach błędu statystycznego.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>Palikot się marginalizuje. Myślałem, że zakładając nową partię nieco inną obejmie strategię. Mam wrażenie, że jego "lewicowa" Samoobrona w jesiennych wyborach uzyska wynik w granicach błędu statystycznego.

To samo myślano o Lepperze w 2001 i 2005
Polityka jaka jest taka jest - aby zdobyć poparcie na starcie nie wystarczy intelektualizować i pokazywać programy na nowoczesną Polskę [takie mamy społeczeństwo i media].

Czytałeś to ?
link: www.ruchpo(*)lt/files/rp.file_.3429.231.pdf

Początek prawdziwej kampanii RP zacznie się pod koniec maja.
Pozdrawiam

PS> Na stronie www.ruchpoparciapalikota.pl/ możesz śledzić na bieżąco co i jak.

Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365