Internet sieć, ile osób pisze na forum. KONIEC. 1 na 1
Pozdrawiam cię mateusz, za chwile spędzone z tobą na forum. Może jestem chory może nie. Ale mam wrażenie że przez cały czas nadym portalu piszesz z jedną osobą. Niestety.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.