Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy racjonalizm to też religia. Już.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-05-2023 09:23Hgdtyu (-9 punktów)Czy racjonalizm to też religia. Już.
Ocena -2 na 2
Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z wikipedi.

Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.

Dlaczego jezus jest królem polski OK

ale wszechświata'?

Po co i jak?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Z bełkotu jakim nas tu uraczyleś zrozumiałem,, że podjąłeś się tematu, do którego nie dorosleś.
"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Powyższe słowa Paulo Coelho zapamiętaj na przyszłość gdy już czegoś cię nauczą (na obecną chwilę nawet porządnie zdania sklecić nie potrafisz)
Hgdtyu (-9 punktów)
>Z bełkotu jakim nas tu uraczyleś zrozumiałem,, że podjąłeś się tematu, do którego nie dorosleś.
>"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
>Powyższe słowa Paulo Coelho zapamiętaj na przyszłość gdy już czegoś cię nauczą (na obecną chwilę nawet porządnie zdania sklecić nie potrafisz)
>


Ja piszę tylko szesnastka mi. Choć sam przyznaj że szkoda głodzika że to nie ja tylko on z zieleniał. Chociaż ja to rzekomą ameba
Wenancjusz (16441 punktów)
>Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z
>wikipedi.
>Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.
>Dlaczego jezus jest królem polski OK
>ale wszechświata'?
>Po co i jak?
Jeśli tak sądzisz to sobie sam odpowiedz a nie pytaj. Durnowate pytania proszą się o durnowate odpowiedzi.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hgdtyu (-9 punktów)
>>Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z
>>wikipedi.
>>Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.
>>Dlaczego jezus jest królem polski OK
>>ale wszechświata'?
>>Po co i jak?
>Jeśli tak sądzisz to sobie sam odpowiedz a nie pytaj. Durnowate pytania proszą się o durnowate odpowiedzi.
>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.



No wiesz ja nie Justynę txt. Więc trochę grilluje.

Ale czy informacja że zmarli że smoleńską są dalej w pl sejmie

A Jacek Kurski to Putin.

To trochę mnie szanuj za pokojową nagrodę Nobla.
Hgdtyu (-9 punktów)
>>>Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z
>>>wikipedi.
>>>Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.
>>>Dlaczego jezus jest królem polski OK
>>>ale wszechświata'?
>>>Po co i jak?
>>Jeśli tak sądzisz to sobie sam odpowiedz a nie pytaj. Durnowate pytania proszą się o durnowate odpowiedzi.
>>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

>No wiesz ja nie Justynę txt. Więc trochę grilluje.
>Ale czy informacja że zmarli że smoleńską są dalej w pl sejmie
>A Jacek Kurski to Putin.
>To trochę mnie szanuj za pokojową nagrodę Nobla.

Rosja to polska. Nie rozumiem memu Kozakiewicza. Za który jest chwalony.

Serio nie można zejść ze sceny niepokonany?
Hgdtyu (-9 punktów)
>>Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z
>>wikipedi.
>>Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.
>>Dlaczego jezus jest królem polski OK
>>ale wszechświata'?
>>Po co i jak?
>Jeśli tak sądzisz to sobie sam odpowiedz a nie pytaj. Durnowate pytania proszą się o durnowate odpowiedzi.
>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


To ty sobie sam odpowiedziałeś. Pytanie było prawidłowo jedynie sformułowane.
Hgdtyu (-9 punktów)
>>Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z
>>wikipedi.
>>Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.
>>Dlaczego jezus jest królem polski OK
>>ale wszechświata'?
>>Po co i jak?
>Jeśli tak sądzisz to sobie sam odpowiedz a nie pytaj. Durnowate pytania proszą się o durnowate odpowiedzi.
>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


Wenecjausz jak jesteś dobry z teorii gier i liczb.

To czego nie rozumiesz

2k + 1

2k + 2
haish (2904 punktów)
>Przecież wolno myślicelstwo prowadzi do tego żebybyć racjnalistą trzeba znać to zagadienie z
>wikipedi.
>Jakprzewyższą nas inteligencją rzucą na nas mem.
>Dlaczego jezus jest królem polski OK
>ale wszechświata'?
>Po co i jak?

Nie ma w tym nic dziwnego - wielu uważa i również wielu nie zdaje sobie sprawy, ale również uważa ze Jezus będąc uosobieniem wartości kultury zachodniej jest 'królem' - wynika to z faktu że ewangelie w greckiej Koine i ewangelie w łacinie były podstawą do powstania alfabetów i pisma ewangelizowanych narodów Zachodu.
To, że Jezus jest li tylko postacią literacką ma w tym przypadku znaczenie drugorzędne, takie 'dziedzictwo' daje podstawę do tytułu 'królewskiego'. Jednakże ponad królami są cesarze, i kto jest w takowym rozumowaniu cesarzem nad Jezusem-królem tego autorzy i propagatorzy tejże koncepcji nie sprecyzowali, lub wychodzą z założenia że takowa wiedza nie jest owcom i baranom w owczarni do niczego potrzebna.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365