>I tak wiem że nawet drobner nie odpowie
Szacun dla tego co opłaca ten serwer.
Zostawić szyld Racjonalista bez opieki. Na cholere ten eksperyment? Stworzyć świetny kontent i porzucić. Elegancko nie powiem.
.....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę...
Racjonalista wytropił sam siebie...kto by pomyślał. Tu już nic nie trzeba tropić. Klikasz raxjoanlsita i masz dawke absurdu. A racjonalizmu.
Teraz trzeba by chyba zmienic na racjonalizm chętnie poszukiwany.
Stan na dzis. Brak.
|