Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zagrożenie życia bądź zdrowia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
01-07-2023 15:25Smógler (40 punktów)Zagrożenie życia bądź zdrowia
Nowonarodzeni to wszystkie religie świata.

Tylko debil wierzy w życie po śmierci.

Ludzie żyją wiecznie

Wyścig plemników i śmierć(co to?) Nauka nie istnieje

Brońcie siebie i mnie.

I tak wiem że nawet drobner nie odpowie

.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Smógler (40 punktów)
>Nowonarodzeni to wszystkie religie świata.
>Tylko debil wierzy w życie po śmierci.
>Ludzie żyją wiecznie
>Wyścig plemników i śmierć(co to?) Nauka nie istnieje
>Brońcie siebie i mnie.
>I tak wiem że nawet drobner nie odpowie
>.
Jeden kontra miliard OKLAHOMA jego wygrana rzecz wiadoma.

Bóg zwycięży-ł

Czyli wieczne i szczęśliwe życie
Smógler (40 punktów)
>>Nowonarodzeni to wszystkie religie świata.
>>Tylko debil wierzy w życie po śmierci.
>>Ludzie żyją wiecznie
>>Wyścig plemników i śmierć(co to?) Nauka nie istnieje
>>Brońcie siebie i mnie.
>>I tak wiem że nawet drobner nie odpowie
>>.
>Jeden kontra miliard OKLAHOMA jego wygrana rzecz wiadoma.
>Bóg zwycięży-ł
>Czyli wieczne i szczęśliwe życie
>
Wygraliście razem ze mną
farmer (22440 punktów)

>I tak wiem że nawet drobner nie odpowie

Szacun dla tego co opłaca ten serwer.

Zostawić szyld Racjonalista bez opieki. Na cholere ten eksperyment?
Stworzyć świetny kontent i porzucić. Elegancko nie powiem.



.....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę...

Racjonalista wytropił sam siebie...kto by pomyślał. Tu już nic nie trzeba tropić.
Klikasz raxjoanlsita i masz dawke absurdu.
A racjonalizmu.


Teraz trzeba by chyba zmienic na racjonalizm chętnie poszukiwany.

Stan na dzis. Brak.
01-07-2023 16:15 
 Ocena-1 na 1
Smógler (40 punktów)
>>I tak wiem że nawet drobner nie odpowie
>Szacun dla tego co opłaca ten serwer.
>Zostawić szyld Racjonalista bez opieki. Na cholere ten eksperyment?
>Stworzyć świetny kontent i porzucić. Elegancko nie powiem.
>.....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę...
>Racjonalista wytropił sam siebie...kto by pomyślał. Tu już nic nie trzeba tropić.
>Klikasz raxjoanlsita i masz dawke absurdu.
>A racjonalizmu.
>Teraz trzeba by chyba zmienic na racjonalizm chętnie poszukiwany.
>Stan na dzis. Brak.

Epidemia covid-19 masz wykupione miejsce spoczynku?

Bo ja będę grał w gre
Smógler (40 punktów)
>>>I tak wiem że nawet drobner nie odpowie
>>Szacun dla tego co opłaca ten serwer.
>>Zostawić szyld Racjonalista bez opieki. Na cholere ten eksperyment?
>>Stworzyć świetny kontent i porzucić. Elegancko nie powiem.
>>.....Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę...
>>Racjonalista wytropił sam siebie...kto by pomyślał. Tu już nic nie trzeba tropić.
>>Klikasz raxjoanlsita i masz dawke absurdu.
>>A racjonalizmu.
>>Teraz trzeba by chyba zmienic na racjonalizm chętnie poszukiwany.
>>Stan na dzis. Brak.
>Epidemia covid-19 masz wykupione miejsce spoczynku?
>Bo ja będę grał w gre

Grzeczne dziecko kiedy wstaje nie myśli o śniadaniu tylko rączki umyje i szyję pomodli się do i umyje zęby

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365