można było korzystać z telewizora w sali wadowickiego szpitala. Już nie ma takiej możliwości, telewizory nie "łapią" sygnału, pojawia się komunikat "nie zaktualizowano dekoderów" W lecznicy nie wymieniono dekoderów, to świadoma decyzja dyrekcji
Ciągłe spory o to, czy TVN kłamie i jakie wiadomości należy oglądać a jakich nie, doprowadzały do tego, że chorzy nie mogli się uleczyć Telewizja podłożem wzrostu ciśnienia, bezsenności i innych dolegliwości i konfliktów wśród chorych.
ale TVP Info nadaje, szpitalem rządzi PiS. pokazują tylko kanały należące do telewizji publicznej, bo dopiero od stycznia 2023 przechodzi na nowszy format.
Telewizji w wadowickim szpitalu i tak ma już nie być. naszym priorytetem jest zapewnić im spokój
|