 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-08-2022 20:53 | okragly (21676 punktów) | racjonalizm | zapodałem temat www.racjonalista.pl/forum.php/s,886536, został wysłany do oślej ławki (wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba  Racjonalizm mi się kojarzy z prawami fizyki, z czym wam się kojarzy racjonalizm? czy mamy żyjącego wzorca, nauczyciela, za którym chcemy pójść? gdzie on! jeśli nie mamy to daremne nasze wysiłki, chyba że wśród nas się narodzi mesjasz, wybawiciel z niewoli nieracjonalizmu Konkurs na racjonaliste roku portalu pomoże nam się określić, zdefiniować, wg mnie cr jest racjonalistą roku, jestem tuż za nią  czekamy na inne propozycje, z uzasadnieniem  proszę, nie wysyłajcie mnie do oślej ławki  nic złego nie zrobiłem, nawet nie pomyślałem o złym, moim celem jest raj | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Thoter (6650 punktów) |
>proszę, nie wysyłajcie mnie do oślej ławki >nic złego nie zrobiłem, nawet nie pomyślałem o złym, moim celem jest raj >
Musisz zrobić print screen jakiegoś konta z dziesięcioma cyframi i zamieścić tu na forum, jako swoje. Wtedy zmieni się nastawienie do Ciebie i przybędzie Ci "kulturalnych" "kolegów".
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>proszę, nie wysyłajcie mnie do oślej ławki >>nic złego nie zrobiłem, nawet nie pomyślałem o złym, moim celem jest raj >Musisz zrobić print screen jakiegoś konta z dziesięcioma cyframi i zamieścić tu na forum, jako swoje. Wtedy zmieni się nastawienie do Ciebie i przybędzie Ci "kulturalnych" "kolegów". jakbym miał konta z dziesięcioma cyframi byłbym piewcą liberalizmu, związki zawodowe, jakąkolwiek próbę zorganizowania w moim zakładzie dusiłbym w zarodku, mówił naszym bogiem liberalizm- wolność, indywidualizm, własność, a wam się komunizmu zachcialo, spowodowalibyśmy by nasz buk balcerowicz zostal premierem, bezrobocie skoczy do 25%, będziemy mieli pracownikow za 1 zł, a jak sie komuniscie nie podoba to wyrzucimy, za plotem 55 chetnych na 1 miejsce. balcerowicz, geniuszu, wróć.
Sam należałbym do wspolnoty januszy biznesu, mielibyśmy posłów w parlamencie i poprzez nich wplywali na prawo, np żeby nie bylo zwiazkow zawodowych bo to komunizm, żeby zlikwidowac stawki minimalne, chcemy niewolnikow (libkow niedorozwojkow) a nie zorganizowaną siłę żądającą godności
|
|
1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Konkurs na racjonaliste roku portalu pomoże nam się określić, zdefiniować Swego czasu P S R wybierało racjonalistę roku; może jeszcze do tego wrócą.dlatego powinnaś być naszym szefem, bo wiesz, wiedźma  racjonalizm nie może być racjonalny dopóki jest częścią kultury liberalnej (indywidualizm, wolność, własność), to idea śmierci, wynika z fizyki, a my racjonaliści powołujemy się na naukę, gdzie tam jest napisane, że wyzwoli nas indywidualizm, wolność, własność? kiedy nauka mówi odwrotnie, że jesteśmy stadni a wolny człowiek podąża za swoim stadem, gdzie tu indywidualizm, wolność, własność? gdzie istota człowieka tylko raj jest racjonalny  , taka prawda czy wiesz że np leki na depresje to kit, podobnie wit D czy inne psychoterapie wiedźm nam potrzeba, to byłoby racjonalne Ty jako nasza szefowa (Konopka twierdzi, że bez hierarchii nie ma wspólnoty), na czas swojej nieobecności, powinnaś wyznaczyć następcę (mnie), bo inaczej widzisz, sodomia i gomoria
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Ty jako nasza szefowaSzefem jest tutaj Agnosiewicz. 
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Ty jako nasza szefowa> Szefem jest tutaj Agnosiewicz.  gdzieś w chmurze (jak buk
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|