Racjonalista - Strona głównaDo treści
racjonalizm

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-08-2022 20:53okragly (21676 punktów)racjonalizm
zapodałem temat www.racjonalista.pl/forum.php/s,886536, został wysłany do oślej ławki (wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba
Racjonalizm mi się kojarzy z prawami fizyki,
z czym wam się kojarzy racjonalizm?
czy mamy żyjącego wzorca, nauczyciela, za którym chcemy pójść? gdzie on!
jeśli nie mamy to daremne nasze wysiłki, chyba że wśród nas się narodzi mesjasz, wybawiciel z niewoli nieracjonalizmu

Konkurs na racjonaliste roku portalu pomoże nam się określić, zdefiniować,

wg mnie cr jest racjonalistą roku, jestem tuż za nią

czekamy na inne propozycje, z uzasadnieniem

proszę, nie wysyłajcie mnie do oślej ławki
nic złego nie zrobiłem, nawet nie pomyślałem o złym, moim celem jest raj
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)

>proszę, nie wysyłajcie mnie do oślej ławki
>nic złego nie zrobiłem, nawet nie pomyślałem o złym, moim celem jest raj
>

Musisz zrobić print screen jakiegoś konta z dziesięcioma cyframi i zamieścić tu na forum, jako swoje. Wtedy zmieni się nastawienie do Ciebie i przybędzie Ci "kulturalnych" "kolegów".
17-08-2022 09:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>proszę, nie wysyłajcie mnie do oślej ławki
>>nic złego nie zrobiłem, nawet nie pomyślałem o złym, moim celem jest raj
>Musisz zrobić print screen jakiegoś konta z dziesięcioma cyframi i zamieścić tu na forum, jako swoje. Wtedy zmieni się nastawienie do Ciebie i przybędzie Ci "kulturalnych" "kolegów".
jakbym miał konta z dziesięcioma cyframi byłbym piewcą liberalizmu, związki zawodowe, jakąkolwiek próbę zorganizowania w moim zakładzie dusiłbym w zarodku, mówił naszym bogiem liberalizm- wolność, indywidualizm, własność, a wam się komunizmu zachcialo, spowodowalibyśmy by nasz buk balcerowicz zostal premierem, bezrobocie skoczy do 25%, będziemy mieli pracownikow za 1 zł, a jak sie komuniscie nie podoba to wyrzucimy, za plotem 55 chetnych na 1 miejsce. balcerowicz, geniuszu, wróć.

Sam należałbym do wspolnoty januszy biznesu, mielibyśmy posłów w parlamencie i poprzez nich wplywali na prawo, np żeby nie bylo zwiazkow zawodowych bo to komunizm, żeby zlikwidowac stawki minimalne, chcemy niewolnikow (libkow niedorozwojkow) a nie zorganizowaną siłę żądającą godności
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Konkurs na racjonaliste roku portalu pomoże nam się określić, zdefiniować
Swego czasu P S R wybierało racjonalistę roku; może jeszcze do tego wrócą.

cr
17-08-2022 12:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Konkurs na racjonaliste roku portalu pomoże nam się określić, zdefiniować Swego czasu P S R wybierało racjonalistę roku; może jeszcze do tego wrócą.
dlatego powinnaś być naszym szefem, bo wiesz, wiedźma

racjonalizm nie może być racjonalny dopóki jest częścią kultury liberalnej (indywidualizm, wolność, własność), to idea śmierci, wynika z fizyki, a my racjonaliści powołujemy się na naukę, gdzie tam jest napisane, że wyzwoli nas indywidualizm, wolność, własność? kiedy nauka mówi odwrotnie, że jesteśmy stadni a wolny człowiek podąża za swoim stadem, gdzie tu indywidualizm, wolność, własność? gdzie istota człowieka

tylko raj jest racjonalny , taka prawda
czy wiesz że np leki na depresje to kit, podobnie wit D czy inne psychoterapie
wiedźm nam potrzeba, to byłoby racjonalne

Ty jako nasza szefowa (Konopka twierdzi, że bez hierarchii nie ma wspólnoty), na czas swojej nieobecności, powinnaś wyznaczyć następcę (mnie), bo inaczej widzisz, sodomia i gomoria
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ty jako nasza szefowa
Szefem jest tutaj Agnosiewicz.

cr
18-08-2022 06:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Ty jako nasza szefowa
>Szefem jest tutaj Agnosiewicz.
gdzieś w chmurze (jak buk

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365