 |
Polscy Zieloni wchodzą do wielkiej polityki Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-04-2019 13:08 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Polscy Zieloni wchodzą do wielkiej polityki
3 na 3 | "Zieloni są zawsze tam gdzie trzeba". Tak zaczęła Małgorzata Tracz swoje znakomite wystąpienie na konwencji koalicji do Parlamentu Europejskiego. Transmitowane także przez TOK-FM - zapewne tam będzie do odsłuchania. Świetnym, dynamicznym głosem, oddającym pozytywne emocje. Zakończyła słusznym ukłonem w stronę i młodych ludzi i starszych podkreślając, że te grupy mogą dobrze współpracować jak ona z Markiem Kossakowskim - współprzewodniczącym Zielonych, człowiekiem o wielkim doświadczeniu, także w walce o wolną Polskę 30 lat temu. Obrona demokracji, zdrowego środowiska, transportu zbiorowego. Wiecej. www.tvp.in(*)erzei-wislanej-przed-przekopemZieloni zasługują na miejsce w parlamentach bo są najbardziej racjonalnymi, fachowymi politykami - od strony rzeczywistych problemów naszego świata, a nie urojonych jakie podrzucają ludziom partie ultra-katolickie.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | |
|
 | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Już nie lubię, i to bez powodu. Jak będę miał powody, to dopiero będzie tragedia z tą sympatią.
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Dlaczego w koalicji? Dlatego: 26 maja zdecydujemy, czy chcemy by Polska pozostała czarną od dymu, czarną od smogu, brunatną od nienawiści rubieżą Europy czy też chcemy, żeby stała się zielonym sercem Europy - mówił w czwartek Marek Kossakowski jeden z liderów Partii Zielonych. W czwartek w Warszawie liderzy PO, PSL, SLD, Nowoczesnej oraz Zielonych podpisali deklarację programową Koalicji Europejskiej na majowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Ogłoszono też hasło pod którym Koalicja pójdzie do wyborów - "Przyszłość Polski. Wielki Wybór". wiadomosci(*)iF5HMI1ABaB0IquBtZWEGfICFhDfQMA tu Małgorzata (nie tylko mądra i inteligentna ale też elegancka) www.facebo(*)ieloni/videos/308778613132288/
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Zieloni poparli strajk nauczycieli. Byli liczną grupą wsparcia choćby na wrocławskim Rynku. Filmik z M.T. i innymi. www.facebo(*)eloni/videos/2335254653371710/Z ich portalu: zielonewia(*)8dEKi2qf7gmmrF3OKURRakvpvCEVJ0O jakich kwotach mówimy? Średnie pensje podane na stronie MEN to: nauczyciel stażysta - 2.900 zł, nauczyciel kontraktowy 3.219 zł, nauczyciel mianowany 4.176 zł, zaś nauczyciel dyplomowany 5.336 zł (wszystkie kwoty brutto). Jest to znacznie więcej niż kwoty wynagrodzenia zasadniczego nauczyciela stażysty - 2.417 zł, nauczyciela kontraktowego: 2.487 zł, nauczyciela mianowanego: 2.681 zł, nauczyciela dyplomowanego: 3.317 zł (wszystkie kwoty brutto). Z doświadczenia wiem, że nauczyciele otrzymują kwoty nieznacznie przekraczające wynagrodzenie zasadnicze, o kwotach średnich mogą sobie co najwyżej pomarzyć... Skąd taka rozbieżność i dlaczego nauczyciele zamiast średnich pensji, reklamowanych przez panią minister, otrzymują jedynie wynagrodzenie zasadnicze z niewielkim naddatkiem (100-200 zł)? Oczywiście nie mówię tu o nauczycielach na niepełnym etacie, dla których samo wynagrodzenie zasadnicze pozostaje często w sferze marzeń... Miłego p.s. Druga liderka -> scontent-f(*)91edc223ee42eb4c45&oe=5D303E27
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | W swoim wielkim i dobrym wystąpieniu Małgorzata Tracz (przewodnicząca Zielonych) wspomniała też o ludzkim traktowaniu zwierząt. I powiem Wam, że w takim miksie (ekologicznym) ta jedna niszowa sprawa już mi nie wadzi. Cieszę się że Zieloni nie eksponują już niszowych spraw jako priorytetowych. Granice UE otwarte dla wszystkich, czy też prawo do adopcji dzieci przez parę jednopłciową to tematy w tym dziesięcioleciu nazbyt kontrowersyjne w Polsce (znam ateistów, którzy tak uważają).
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Piękna sceneria (zdjęcie) ogłoszenia przez ciekawą grupkę liderów Partii Zieloni jednego z punktów, który (obok spraw ochrony środowiska) będą starali się wnieść do europejskiego prawa. Zwierzęta trzymane w strasznych warunkach, torturowane, to patologia. Odbija się nawet na jakości produktów jakie z nich czerpiemy. Jest wyrzucaniem energii w błoto. Brak życzliwości dla ssaków, które też jakoś cierpią, wynika po trosze z wpływu wiar, w których człowiek jest wyjątkowym gatunkiem (według ksiąg, których autorzy nawet nie przeczuwali, że pochodzimy właśnie od zwierząt i dziedziczymy podobne mechanizmy cierpienia). partiaziel(*)kim-beda-bronic-praw-zwierzat/Miłego oglądania
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | W normalnym kraju UE taka wypowiedź byłaby skandalem. Link do materiału jest na dole tego tekstu. Niezależnie do tego, czy ktoś jest wierzący, czy niewierzący, musi akceptować chrześcijaństwo. ... Kwestionowanie pozycji kościoła katolickiego w Polsce ma po prostu charakter niepatriotyczny. - wyemitowała Jarcia Kaczyński. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co pan robi i robił dla Polski, razem ze swoim bratem prof. Lechem Kaczyńskim. Pańskie sukcesy są naszymi sukcesami - dodał biskup.
Jawna agitacja Kościoła za jednym politykiem. To praktycznie nowe wyznanie wiary obowiązkowe dla Polaków chodzących do kościoła. "Wierzę, ślepo i ufnie w Jarosława Kaczyńskiego i będę głosował na jego partię aby nie zgrzeszyć innym postępkiem przy urnie wyborczej zamykając sobie drogę do nieba". Cynizm duchownych, z których znaczna część, najprawdopodobniej większość, jest niewierząca, o czym świadczą ich zachowania osobiste, jest ewidentny ale niestety wielu Polaków woli ich proste recepty na życie - także polityczne. Zaniedbania w nauce biologii w szkołach doprowadziły do żenującej sytuacji. Co trzeci Polak nie uznaje teorii ewolucji i pochodzenia człowieka od zwierząt. To katastrofa intelektualna naszego społeczeństwa. Skutkuje to wyborem do Sejmu wybitnie niekompetentnych polityków podpierających się wiarą (Kukiza, PIS-u). Ci politycy zmarnowali dobry okres gospodarczy w Polsce (chwilowo duży popyt na polskie produkty w Europie) rozkręcając wydatki państwa zdecydowanie niebezpiecznie - ponad rozsądny poziom. Także na instytucje i etaty osób związanych z Kościołem i religią. Przykłady. Była szansa na zbudowanie wielu potrzebnych przepraw mostowych - zniknęła. Była szansa na odnowienie komunikacji zbiorowej autobusowej i innej - zniknęła. Te osoby są fundamentalnie niekompetentne. Znają się jako tako tylko na tematach światopoglądowych, imigracyjnych, pseudo-patriotycznych i to jednostronnie i na żadnych innych. PIS próbuje ośmieszyć przeciwników politycznych w kwestiach demograficznych (o czym jest w materiale) ale koalicja do PE (od PO do Zielonych) pokazała już, że nie upiera się przy prawie do adopcji dla par homoseksualnych i przy pomyśle nierozsądnie wspaniałomyślnego wpuszczania setek milionów imigrantów klimatycznych chcących przyjść lub przypłynąć z Afryki do UE (zamiast do Chin - głównych sprawców globalnego ocieplenia). wiadomosci(*)zynskiego-panskie-sukcesy.htmlMiłego dnia
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | >  Jeżeli Tusk wróci do polskiej polityki to jako ... Zielony. Gdańscy Zieloni raczej przyjmą go do partii Zieloni po tym wystąpieniu. Potem może być problem. Czy w wybrach prezydenckich Zieloni wystawią Marka Kossakowskiego czy Donalda. Nic nie jest przesądzone. Jeśli Tusk wykaże się dużą wiedzą i zrozumieniem dla idei Zielonych to kto wie? Małgorzata Tracz jest o rok za młoda i nie może kandydować (u.8.12.1985). next.gazet(*)prowadzac-rosyjski-wegiel.htmlProwokacja? Śmieszne? Jeśli ktoś uważa partię Zieloni za drugoligową to życie i rozum mogą zmusić go do zmiany zdania! Jak mu ojciec albo mama umrze w lecie na serce po 6 dniach bardzo wysokich upałów albo brat, siostra lub dziecko zachoruje na malarię albo chorobę powodowaną przez smog. Jednym z przewidywanych skutków globalnego ocieplenia w Europie Środkowej są częstsze tornada. Ostatnio w Rumunii. Jak dalej będziemy mało intensywnie przeciwdziałali to zaczą ginąć ludzie od upałów, pożarów, tornad, powodzi oraz chorób znanych dawniej tylko w Afryce. Potem nastąpią gorsze rzeczy. Zalanie przez morza terenów lądowych zmuszające setki milionów ludzi do ucieczki, czego namiastką jest obecna ucieczka milionów ludzi przed ociepleniem z racji upadającego rolnictwa w Afryce i Meksyku Wojny to skutek nagłego przeludniania tamtych miast gdzie łatwo o wybuch niezadowolnia i szukania winnych zła w swoim otoczeniu (zamiast w Chinach - one głównie zatruwają atmosferę dwutlenkiem węgla). Na koniec nastapi dość nagła, masowa emisja siarkowodoru z mórz i oceanów, która już kiedyś zabiła prawie wszystkie organizmy lądowe na Ziemi. Obecnie mamy to zjawisko już w Morzu Czarnym, w ktorym, do strefy beztlenowej może trafić nurek. Jest już dość blisko powierzchni. www.facebo(*)1308/videos/10156356035086309/Miłego
|
|
 | | farmer (22440 punktów) |
> Jak dalej będziemy mało intensywnie przeciwdziałali to zaczą ginąć ludzie od upałów, pożarów, tornad, powodzi oraz chorób znanych dawniej tylko w Afryce.Ale jeszcze będą Ci musieli uszyć ubranie te kilkuletnie dzieci. W czym Wy chodzicie. Bo chyba nie w rzeczach zrobionych przez korporacje wyzyskujące dzieci. Bo chyba nie kupujesz ubrania bo tanie? Bo jak tanie to z Bangladeszu. Jestem ciekaw jak żyje przeciętny Zielony. Klimatyzacja tanie ciuchy jedzenie to chyba nie. Dlatego jestem ciekaw Max jaki Ty jesteś. Mam nadzieje że nie masz mebli z płyty szach mat ateisto
|
|
|  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | > Jestem ciekaw jak żyje przeciętny Zielony. Klimatyzacja tanie ciuchy jedzenie to chyba nie. Dlatego jestem ciekaw Max jaki Ty jesteś.> Mam nadzieje że nie masz mebli z płyty szach mat ateisto  Ojjjj zaraz się dowiesz, że jesteś trollem z Frondy
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Małgorzata Tracz - przewodnicząca Zielonych wspiera walkę ze zmianami klimatu - "jest priorytetem Zielonych tak w Polsce, jak w Parlamencie Europejskim" oraz wspiera Julia Rokicka która reprezentuje Zielonych z Wrocławia i okolic na listach do PE (pierwsza z lewej). Kobiety w polityce to dobra zmiana naprawdę. scontent-f(*)71f3a8ad86bc24534d&oe=5D73B196Miłego
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Zieloni to jedyna partia, która kieruje się nauką.
Potrafi zmienić zdanie. Np w kwestii opłacalności pójścia lub nie pewnych rejonów w kierunku produkcji biopaliw lub stawiania wiatraków.
Dlatego warto na nich zagłosować. Są na listach KE.
Julia Rokicka we Wrocławiu. Znakomicie wykształcona, znająca biegle obce języki zachodnioeuropejskie.
Miłego
|
|
 | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | > Zieloni to jedyna partia, która kieruje się nauką.Nauka ma argumenta i nimi się broni Naókowiec Max: Cytat:Wśród kandydatów znalazł się również Artur Mazur, kandydat Partii Zielonych, który dużo mówił o ochronie środowiska. - Nowe kopalnie to koniec Poleskiego Parku Narodowego, jego otuliny, parków krajobrazowych, rezerwatów. To dramat dla właścicieli coraz większej liczby gospodarstw agroturystycznych - mówił kandydat Zielonych.
Pokaż mi ARGUMENTAMI jaki jest wpływ wybudowania kopalni na likwidację Polskiego parku narodowego. > Dlatego warto na nich zagłosować. Są na listach KE.Dlatego stanowczo nie wolno głosować na niedouczonych kretynów, którzy swoją wiedzę czerpią z manipulacji propagandy Max: Cytat:Masowa, niewolnicza praca w kopalniach Korei Północnej umożliwia Chinom, od kilkunastu lat, spalanie gigantycznych ilości tanio pozyskiwanego węgla w celach gospodarczych. Nigdzie tego nie odwołałeś Argumenta Maxa: ucieczka - zmiana tematu - mantra - ucieczka > Julia Rokicka we Wrocławiu. Znakomicie wykształcona, znająca biegle obce języki zachodnioeuropejskie.Pytania do p. Rokickiej - możesz przekazać W jaki sposób zamiaruje ograniczyć masę zbędnych opakowań na rynku? W jaki sposób zamiaruje powstrzymać likwidację kolei w Polsce ? Ile wg p Rokickiej powinna wynosić akcyza na samochody o pojemności silnika powyżej 4 l ? I ostatnie pytanie Ile wynosi dieta europosła. Na to zapewne zna odpowiedź Kolejna ucieczka Maxa - tchórza - Konopki
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
|  | 1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | O masowej pracy w Korei przy węglu dla Chin przyznałem ci rację (że nie miała istotnego znaczenia) to czemu kłamiesz, że nie? Jak  TROLL Z FRONDY. Rokicka to Współzałożycielka @Biorecykling a ponadto pracowała już przy zacnych projektach UE zatem nie matacz  wpisz w wyszukiwarkę Twitter Rokicka zamiast tu mącić niemerytorycznie
|
|
| |  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | > O masowej pracy w Korei przy węglu dla Chin przyznałem ci rację (że nie miała istotengo znaczenia) to czemu kłamiesz, że nie?Kłamiesz Zalinkuj swoje sprostowanie TCHÓRZU > Jak TROLL Z FRONDY.To twój argument Więcej nie poradzisz. TCHÓRZU > Rokicka to Współzałożycielka @Biorecykling a ponadto pracowała już przy zacnych projektach UE zatem nie matacz  To zadaj jej te pytania i przekaż odpowiedź TCHÓRZU nadal TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU uciekasz od odpowiedzi na pytanie o innego zielonego debila Cytat:Wśród kandydatów znalazł się również Artur Mazur, kandydat Partii Zielonych, który dużo mówił o ochronie środowiska. - Nowe kopalnie to koniec Poleskiego Parku Narodowego, jego otuliny, parków krajobrazowych, rezerwatów. To dramat dla właścicieli coraz większej liczby gospodarstw agroturystycznych - mówił kandydat Zielonych.
Pokaż mi ARGUMENTAMI jaki jest wpływ wybudowania kopalni na likwidację Poleskiego parku narodowego. ARGUMENTAMI TCHÓRZU Twoja wiara na poziomie jehowitów nie przekonuje łykasz debilną propagandę, powtarzasz debilną propagandę, jak Miłujący prawdę Przypomnę Ci megatchórzu jak uciekłeś od pytania dlaczego w wawelskiej katedrze trzeba wg ciebie TCHÓRZU zakazać kultu a w przemyskiej nie. Uciekłeś TCHÓRZU od odpowiedzi, bo twój ynetekt nie strzymał? Tchórz + religiant = Maks Hamerlik - Golonko
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | 2 na 2 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | O Julii Rokickiej (przewodniczącej Zieloni Wrocław) masz tutaj i o niej dziś rozmawiamy twitter.com/rokickajulia> TCHÓRZU> nadal TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU TCHÓRZU uciekasz od odpowiedzi naTeraz dostrzegłem, że ty chyba jesteś po prostu psychicznie chory. Coś się bardzo złego dzieje z twoją psychiką.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | >Teraz dostrzegłem, że ty chyba jesteś po prostu psychicznie chory. Coś się bardzo złego dzieje z twoją psychiką.
Tak wygląda "merytoryczna" odpowiedź Zielonego Maxa na pytanie: Pokaż mi ARGUMENTAMI jaki jest wpływ wybudowania kopalni na likwidację Poleskiego parku narodowego.
Jak wszyscy zieloni mają taki poziom odpowiadania na pytania, to rzeczywiście warto głosować na Miłującego Prawdę
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Brawo. Zieloni są na miarę naszych czasów i naszych problemów, ekologicznej degradacji wielu regionów kraju, przygotowania się na naprzemienne susze i powodzie. Wiosnę w koalicji z PO i Zielonymi chętnie witam bo Biedroń powiedział, ze nie zamierza adoptować chłopca. Czyli nie postawi tego, kontrowersyjnego dla wielu Polaków pomysłu jako ultimatum (rozsądne wydają się związki partnerskie).
Miłego
|
|
 | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | > Brawo. Zieloni są na miarę naszych czasów i naszych problemów, ekologicznej degradacji wielu regionów kraju,Np Poleskiego Parku Narodowego Max: Cytat:Wśród kandydatów znalazł się również Artur Mazur, kandydat Partii Zielonych, który dużo mówił o ochronie środowiska. - Nowe kopalnie to koniec Poleskiego Parku Narodowego, jego otuliny, parków krajobrazowych, rezerwatów. To dramat dla właścicieli coraz większej liczby gospodarstw agroturystycznych - mówił kandydat Zielonych. Zieloni to debile, nie rozumiejący współczesnego świata, wierzący w swoją zieloną religię Dowód: Nie poradzisz uzasadnić cytowanego twierdzenia Zieloni to tchórze zapatrzeni tylko we własne korupcyjne interesa. Dowód Siódmy raz pytam i Max hamerlik - Konopka nie odpowiada Czekasz na łapówkę ekoterrorysto? Jak wszyscy zieloni, którzy po otrzymaniu bakszyszu rezygnują z obrony żabek przed budową marketu?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Nie wierzę, że akurat do Polski przyjdzie dużo imigrantów klimatycznych gdyby Włosi, Grecy i Hiszpanie przestali walczyć z ich migracją. Nie wierzę, że po zalegalizowaniu równego prawa (w kolejce) do adopcji dziecka dla par homoseksualnych będzie dużo takich adopcji w Polsce. Dlatego mnie to ani nie boli ani nie jest moim problemem. Ale ... W kampanii do Sejmu dokładnie tymi dwoma tematami będą z Zielonymi walczyć PIS, Kukiz i dziennikarze im sprzyjający. Dlatego właśnie pokazuję naukowe i logiczne przesłanki podejścia do tych pomysłów w sposób stonowany, jako do dość kontrowersyjnych. Oczywiście można zaszaleć i powiedzieć "kochamy wszystkich chcących przyjść do Europy i zapraszamy" i "każda para homoseksualna ma równe prawo do wzięcia sobie dziecka z domu dziecka" - czyli strzelić sobie w stopę. Nie dajcie się wciągać w proste deklaracje w tych tematach.
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | |
|
 | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | >Zieloni są nam potrzebni!
Do kłamstw i tchórzliwej ucieczki od pytań Najzieleńszy z zielonych Max golonko rzuca debilne teksty a pytany od dowody, udowadnia jedynie że nie poradzi zrozumieć własnych teorii
Zieloni, to ludzie, którzy nie poradzą nawet przeczytać zadanych im pytań, zrozumienie to już kosmos, a odpowiedzią są mantry jak u świadków Jehowy
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Historycznie rzecz biorąc polscy Zieloni byli już bardzo lewicą (obyczajową, gospodarczą - może nawet rozważali oddanie fabryk w ręce robotników co jest ekonomicznie CHORE) ale czasy są jakie są i teraz najbardziej potrzebni i doceniani mogą być (i maja szanse) za kompetencje w zakresie środowiska, zdrowia, transportu, energetyki.
Od zapraszania Nigeryjczyków do Polski i dawania każdemu mieszania od państwa niech nadal będzie Adrian Zandberg (ekstremalna miłość bliźniego) a od walki o uznanie że para męsko-męska niczym się nie różni od damsko-męskiej Robert Biedroń (on zdaje się nie ma medycznego wykształcenia).
Zieloni mają szanse jako Zieloni a nie czerwoni czy święty Franciszek z Asyżu (co rozdał swoje menie ubogim i sam został bezdomny - nawet jeśli mentalnie tacy ludzie wstępnie budowali tę partię). czasy są inne. Planeta się skończyła - nie urośnie.
|
|
 | | szarley (54913 punktów) | >Historycznie rzecz biorąc polscy Zieloni byli ...
Aktualnie rzecz biorąc, polscy Zieloni są niezdolni do najmniejszego umysłowego wysiłku. Przykład Maxa Golonki jest bardzo jaskrawy. poradzą jedynie jak koviniści i świadkowie Jehowy trąbić mantry i uciekać od pytań
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | mancziz (1830 punktów) | > transportuwww.youtube.com/watch?v=_cktlY8JfvQEKO i EURO w jednym. Trzaskuś potwierdza.
"Ciężko powiedzieć co jest niemożliwe, gdyż wczorajsze marzenie to dzisiejsza nadzieja a jutrzejsza rzeczywistość." - Robert H. Goddard
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Jeżeli Zieloni będą przez całe lato jeździć wspierać wszystkie marsze równości w Polsce, załatwiając na to autobusy itp, to mało ludzi potem uwierzy, że po wyborach chcą i mogą ujawnić swoje wysokie kompetencje ekologiczne - odstawione na bok na wiele miesięcy?
Mamy ogromne zaniedbania w stanie środowiska naturalnego i jego perspektywach, transporcie, oszczędności energii i rzeczy, zdrowia ale wszystko to przykryje tak postrzegane przez wyborców "przeorganizowanie Zielonych w DZIAŁACZY LGBT".
Chylę czoła przed działaczami LGBT w Polsce bo tu łatwo nie mają ale partia Zieloni zamieniającą się w partię "Bierdroń2" to kuriozum - marnowanie lat pracy na ekologiczny wizerunek. *** Co gorsza wyborcy mogą uznać, najpewniej mylnie ale cóż z tego, że Zieloni bezkrytycznie popierają nawet naukowo i społecznie kontrowersyjne pomysły ekstremalnych działaczy LGBT - jako obligatoryjnie tak samo myślące zaplecze tych działaczy ("działacz LGBT ma zawsze rację"). *** Wydarzenia przemocowe w Białymstoku były okropne. Nic nie usprawiedliwia bicia kogoś, opluwania lub obrzucania czymś. Od przemocy w państwie jest tylko policja! Ponadto uczestnicy marszu równości nie epatowali dzieci całowaniem się par jednopłciowych na ulicy ani obłapianiem się za biodra więc krytyka marszu, z takich powodów, była fałszywa.
|
|
1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | |
|
 | 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | > Prawie wszyscy Polacy nie zgadzają się na adoptowanie dzieci przez homoseksualistów.> Jak partie jasno nie odetną się od tego PIS zdobędzie 76 % w Sejmie> wiadomosci(*)ziej-niechetni-postulatom.htmlTy Maxs lepiej pokaż ten Wasz program (masz okazję na tym forum), bo piszesz swawolnie wszystko i wychwalasz "zielonych", ale nie wiem czy nie przekraczasz dozwolonych ram programowych.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Zieloni zdecydowali się iść z PO, Nowacką, Nowoczesną czyli realizują mój program (podpowiadany im od lat) W kwestiach obyczajowych zgoda tylko (i aż) na związki partnerskie, a nie "w pełni równe" małżeństwa i adopcje dzieci przez pary nieheteronormatywne. BTW Etiopia pobiła znacząco światowy rekord w tym zakresie i zasadziła w ciągu dnia aż 350 milionów drzew. Realizuje w tym momencie zasadzenie aż 4 miliardów drzew. Traktuje to jako jej specjalny udział w przeciwdziałaniu światowym zamianom klimatu. Ma poniekąd dużą "winę" do nadrobienia bo pokrycie lasami w Etiopii spadło z 35% w 1900 roku do 4% w 2000 roku. Oczywiście cofanie się w historii tak daleko w kwestii win jest nonsensem. Za winne zła można uznać kraje lekceważące środowisko naturalne od momentu gdy negatywna rola gazów cieplarnianych powstających ze spalania paliw kopalnych oraz pozytywna rola drzew zostały uznane przez większość naukowców (około 25 lat temu). Czyli zwłaszcza USA i Chiny, które są głównymi winowajcami ogromnych wędrówek imigrantów klimatycznych na północ, ale jakoś mało ich przyjmują. Inspiracja: www.bbc.com/news/world-africa-49151523Miłego dnia
|
|
| |  | 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) |
>Etiopia pobiła znacząco światowy rekord w tym zakresie i zasadziła w ciągu dnia aż 350 milionów drzew.
I to jest roznica pomiedzy ratowaniem srodowiska a lobbyizmem i kasowaniem podatkow.
Etiopia ratuje a zachodni zieloni nie chca niczego ratowac. Jest to logiczne, bo jak by zasadzili pare drzew to w Niemczech by mogli zabsorbowac 2/3 CO2 i tym samym upilowac galaz na ktorej siedza. Bo bez wroga (aktualnie CO2) nie mieli by racji bytu. Jak sie skonczyla bajka o ozonie i FCKW to do wynalezienia nowego wroga cienko przedli. A zidiociali fanboye zielonej ideologii bija brawo i nie kapuja, ze sami sie w tylek ruch...
Jak prad bedzie po cenie kulki lodow waniliowych a benzyna po 2 euro to obudza sie z reka w nocniku i beda plakac krokodylymi lzami. 50% zarobku pojdzie na czynsz, 10% na prad i ogrzewanie i 30% na dojazd do pracy. Zostanie im 100-200 euro i beda zrec chleb ze smalcem.
Bo chyba nikt nie wierzy, ze nadchodzacy podatek CO2 zostanie wykorzystany do "walki" w ociepleniem 😂😂
A tak mozna sprzedawac za twarde pieniadze scenariusz horroru, ze sie przez CO2 ugotujemy jak nie wprowadzimy podatku CO2 i nie kupimy super, duper czystego auta elektrycznego.
Tylko idiota glosuje na zielonych oszustow.
P.S. Poczytaj sobie ile miliardow owadow i tysiecy ptakow ginie w smiglach tych arcypieknych wiatrakow wytwarzajacych smieszne ilosci pradu bo sie zielonym ubzduralo, ze to jest ratunek swiata. Poczytaj ile biotopow poszlo sie jebac i ile ptakow i innych zwierzat zaleznych od tych biotopow poszlo sie rowniez jebac, bo zielonym zachcialo sie biodiesla i farm fotowoltaicznych.
Zieloni 😂😂😂😂
|
|
| | |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Jesteś napakowany bzdurami aż żal patrzeć. Ja sam kilkakrotnie sadziłem drzewa z szefami Zielonych.
Wiatraki buduje się nad morzem i na morzu i żadne pszczoły (itp) tam nie latają.
Gdzie indziej buduje się lustra solarne, gdzie indziej panele fotowoltaiczne a jeszcze gdzie indziej uprawia rośliny na biomasę.
|
|
| | | |  | 3 na 3 | zeniu73 (6483 punktów) | >Jesteś napakowany bzdurami aż żal patrzeć. Ja sam kilkakrotnie sadziłem drzewa z szefami Zielonych. >Wiatraki buduje się nad morzem i na morzu i żadne pszczoły (itp) tam nie latają. >Gdzie indziej buduje się lustra solarne, gdzie indziej panele fotowoltaiczne >a jeszcze gdzie indziej uprawia rośliny na biomasę.
Tak. Wiem, wiem. Kazdy idiota tylko nie ten, ktory polknal papke o zbawiennej technologii elektryfikacji komunikacji indywidualnej. W ktorej 5letie auto elektryczne jest oddawane na szrot bo wymiana zepsutego akku kosztuje 17000 euro 😂😂😂 Bilans ekologiczny zajebisty.
Wybierajmy nieogolonych idiotow bez wyksztalcenia to daleko zajedziemy.
Bo sami nieogoleni idioci jechac nie musza. Oni lataja. W Niemczech zieloni politycy odpowiedzialni sa za najwiecej lotow. Szef zielonych polecial sobie na biegun polnocny, zeby "pomoc" wyglodzonym niedzwiadkom a drugi zielony polecial do Argentyny zeby odwiedzic rodzine. Na pytanie dlaczego samolotem i 1sza klasa bardzo sie oburzyl. Ale jak pracownik security, ktory rocznie robi 16000km zeby zsrobic na chleb, pyta sie jak ma to robic jesli paliwo bedzie go kosztowalo 50% dochodu to tacy jak ty i zieloni nieogoleni idioci maja inny pomysl: zmien prace albo sam sie zajmij tym problemem 😂😂😂
Tylko idiota, ignorant i glupek wybiera zielonych populistow, megalomanow i oszustow.
|
|
|  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | > Ty Maxs lepiej pokaż ten Wasz program (masz okazję na tym forum), bo piszesz swawolnieOto on: partiaziel(*)GUy2qNlCnYgZ1J0dhNno0gooPKITu8 Całkowite odchodzenie od pozyskiwania energii z ropy, węgla i innych paliw kopalnych oraz pozyskiwanie jej w przynajmniej 50% z odnawialnych źródeł energii do 2030 r. Rezygnacja z planów budowy elektrowni jądrowych. Popieranie działań zmierzających do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych na świecie o co najmniej 40% do 2030 r. w porównaniu z poziomem z 1990 r. Zwiększenie efektywności energetycznej o 45% do 2050 r. w celu zwalczania zanieczyszczenia powietrza, ubóstwa energetycznego oraz przeciwdziałania zmianom klimatu. Zakończenie produkcji i sprzedaży nowych pojazdów spalinowych do 2030 r. i zastąpienie ich pojazdami niespalinowymi. Stworzenie krajowego programu budowy i odbudowy połączeń kolejowych na lata 2020-2030. Ochrona obecnych i stopniowe zwiększanie istniejących obszarów przyrodniczo cennych, np. Puszczy Białowieskiej. Ochrona zasobów wodnych i racjonalne ich użytkowanie poprzez prawidłową retencję i oszczędzanie. Zakaz hodowli zwierząt na futra i cyrków ze zwierzętami. Gospodarka dobra wspólnego Równość i solidarność prawem każdego człowieka Żywność dobrej jakości oparta o zrównoważone rolnictwo itd
|
|
| |  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | >>Ty Maxs lepiej pokaż ten Wasz program (masz okazję na tym forum), bo piszesz swawolnie >Oto on: 1 Ucieczka od pytań 2 Ucieczka od pytań 3 Ucieczka od pytań 4 Ucieczka od pytań 5 Ucieczka od pytań
Zgodziłbym się z wieloma postulatami Zielonych, gdyby nie to że jest MaxGolonko kompromitujący tę ideę swoją niewiedzą i arogancją
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | 3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | >>>Ty Maxs lepiej pokaż ten Wasz program (masz okazję na tym forum), bo piszesz swawolnie >>Oto on: >1 Ucieczka od pytań >2 Ucieczka od pytań >3 Ucieczka od pytań >4 Ucieczka od pytań >5 Ucieczka od pytań >Zgodziłbym się z wieloma postulatami Zielonych, gdyby nie to że jest MaxGolonko kompromitujący tę ideę swoją niewiedzą i arogancją > Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
No cóż. Wyprzedziłeś mnie ale nic przez to się nie stało. To co przeczytałem, jest tylko litanią pobożnych życzeń. O pozyskiwaniu energii odnawialnej w Polsce już pisałem Arminiusowi. Wielokrotnie pomija się tematy ważne. On pisze o Puszczy Białowieskiej, zapominając o puszczy noteckiej, gdzie najbeszczelniej w świecie, już wybudowano kompleks hotelowo-wypoczynkowy w formie zamczyska, w nieomalże jej centrum. Sprawę tą opisywałem kierując imiennie do "zielonego" Maxa. Brak reakcji i odpowiedzi. Znika jezioro Ostrowieckie w pow. mogileńskim z powodu działalności kopalni odkrywkowej w Koninie. Jednak to co napisał Max jest jego twórczością literacką pozaprogramową tej "zielonej"organizacji. Cele szczytne, ale trzeba patrzeć z rozsądkiem. Te szczytne cele, bynajmniej w warunkach polskich, są nie do zrealizowania. Za zapowiadanymi zamierzeniami niestety stać muszą jakieś środki płatnicze i to potężne. Bo rozmach "zieloni" mają niezwykły. Nie zdają sobie sprawy, mimo "naukowego" towarzystwa, nie mają poczucia rzeczywistości. Rząd obecny już popadł, z powodu dyletanctwa ich członków, w kłopoty finansowe i nie robi nic by temu zapobiegać. Wszystkie programy społecznościowe okazują się po czasie, zwykłym ad hoc rozdawnictwem mający kupować głosy wyborców (500+, mieszkanie+ "13"nastki emeryckie, no i kościół nie wymagający wg Konstytucji takich dotacji głośnych i cichych). Pomijając te sprawy, Rząd robi wielce nierozważne kroki w kierunku dalszego rozwoju rodzimej wytwórczości (polityka podatkowa), obronności kraju, no i najważniejsze oświaty i edukacji, nie mówiąc i o publicznej służbie zdrowia. Nic, dosłownie nic. Rząd jest nieprzygotowany do pełnienia funkcji kierowania państwem (czym jest inflacja waluty pisałem i czego to jest powodem też pisałem). A inflacji już dotykamy (zapytaj żony ile wydaje teraz na zakupy produktów spożywczych a ile wydawała dwa lata temu jak pamięta). "Zielony" Max promieniuje optymizmem. Ja tylko mogę go podziwiać za jego brak rozpoznania sprawy. "Zieloni" nic nie zrobią, ale stanowiska takie do wypełniania tła politycznego będą mieli i synekury pobierali. To znów nowa okazja dla karierowiczów bezbarwnych, podłych i płaskich, do załapania się metodą Rysia Czarneckiego z PiS-u czy "wybitnej" byłej premier Szydło wszystko przegrywającej, jeszcze europosła on, a ona przyszła. Krzyczeć zawsze będą, bo muszą dać dowód, że istnieją, ale nic nie zadziałają nawet "naukowo". Dlatego ubolewam, bo Max wydaje mi się troszkę chaotycznym, ale inteligentnym człowiekiem i tej rzeczywistości nie widzi. A to co pisze Max o zamierzeniach "zielonych" wymaga siły nacisku na odpowiedzialne sfery rządzące tak mocno, by zostali traktowani poważnie. Jeśli wszyscy z "zielonych" są tacy jak Max, to wybacz, ale zawsze będą egzotycznym tłem w tej czeredzie karierowiczów. Rząd polski ma inne "ważniejsze" wydatki niż realizować życzenia "zielonych". Rząd zaakceptuje nawet 500-metrową figurę Jezusa gdy wynika to z fanaberii Kościoła, a nawet zacznie budować wtórnik wieży Babel, choć nie wiadomo po cholerę jedno i drugie bo to ani powagi ani siły państwu nie daje, a nie będzie martwił się o jakieś puszcze, czy gospodarkę wodną kraju, której bilans zasobów zbliża się do granicy tragicznej. Max zdaje się zachłysnął się, jakby nie było, ideami słusznymi, tyle że nie do zrealizowania/ nierealnymi. Polscy zieloni nie mają właściwie żadnych sukcesów w swej działalności na terenie naszego kraju i właściwie mieć nie będą. Wyjaśniam, że w zamian za oprotestowane działania (niewłaściwe wg nich) Rządu, nie potrafią dać rozumnej i rzeczowej alternatywy, mimo "naukowych" autorytetow, jakie ma ponoć w swych szeregach mają. Bo czy chcą czy nie chcą kraj i tak będzie rozwijał swoją infrastrukturę wg własnych gospodarczych potrzeb. A przy projektach uwzgledniających ewentualnie sprawy ochrony środowiska "zielonych" nie ma, tylko jak widzę ich w przepychance do posażnych stanowisk.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Słusznie się kłaniała. Co jeszcze ma jedynie słusznego do dodania?
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|