Racjonalista - Strona głównaDo treści
Anty-Rota

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
01-08-2019 20:49Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Anty-Rota
1. Powinniśmy zatrzeć różnice narodowościowe - stać się wszyscy ludzie obywatelami Świata, mówiącymi jednym językiem - angielskim - który wygrał, w świecie nauki i nie tylko.

2. Nie ma wrogów wśród narodów, są jednostki - wszystkie wojny/ nienawiść wywoływały jednostki, politycy - przez własne paranoje, własny w tym interes - Boga nie ma.

3. Posłuchajmy :: www.youtube.com/watch?v=8hEY52N_Oo4
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)utopijnie
>1. Powinniśmy zatrzeć różnice narodowościowe - stać się wszyscy ludzie obywatelami Świata,
>mówiącymi jednym językiem - angielskim - który wygrał, w świecie nauki i nie tylko.
>2. Nie ma wrogów wśród narodów, są jednostki - wszystkie wojny/ nienawiść wywoływały jednostki,
>politycy - przez własne paranoje, własny w tym interes - Boga nie ma.
>3. Posłuchajmy :: www.youtube.com/watch?v=8hEY52N_Oo4

To utopia w formule "Nowy wspaniały świat" Huxleya. Niech bedą narody - bo to zapewnia kulturową dywersyfikację i kulturową różnorodność - tylko niech wypracują racjonalnego tolerowania się i racjonalne rules of engagement.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Anty-Rota

> www.youtube.com/watch?v=8hEY52N_Oo4
Dzisiaj to pewnie Konopnicka za LGBT by była.

Nie wszystko czego nie rozumiemy jest błędem.
02-08-2019 10:41 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)niewykluczone
>> www.youtube.com/watch?v=8hEY52N_Oo4
>Dzisiaj to pewnie Konopnicka za LGBT by była.

Niewykluczone. Jej relacje z Dulębianką noszą wszelkie cechy relacji homoseksualnej, w którym ta ostatnia była lesbijką typu butch, a Konopnicka uległą, podporządkowaną partnerką. Bo proszę sobie tylko spojrzeć na konterfekty Dulębianki i Konopnickiej!!!

pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Dulębianka
02-08-2019 22:19 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)Odp: Anty-Rota
>Dzisiaj to pewnie Konopnicka za LGBT by była.
Za autorów hymnów i przyśpiewek narodowych mamy Konopnicką lesbijkę i Dąbrowskiego, masona. A mówią że Polandia to taki od zawsze zacofany, katolicki kraj
02-08-2019 22:34 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>Dzisiaj to pewnie Konopnicka za LGBT by była.
>Za autorów hymnów i przyśpiewek narodowych mamy Konopnicką lesbijkę i Dąbrowskiego, masona. A mówią że Polandia to taki od zawsze zacofany, katolicki kraj

Wybickiego. Co prawda nie lesbijka, ale też mason.

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
finerbijk (17282 punktów)
>Wybickiego. Co prawda nie lesbijka, ale też mason.
Jasne, miało być autorzy i bohaterzy.
02-08-2019 23:21 
 Ocena 1 na 1
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Prymas Polski też był masonem. Brat Poniata xxD
03-08-2019 09:42 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>Prymas Polski też był masonem. Brat Poniata xxD
Po klechach, a szczególnie wyższych, to można się wszystkiego spodziewać (oczywiście z wyjątkiem hiszpańskiej inkwizycji).
Gorilla (1205 punktów)
Jak to leciało? Aha, tak:

Bój to jest nasz ostatni
Krwawy skończy się trud
Gdy związek nasz bratni
Ogarnie ludzki ród😋

Nic nowego nie muszą wymyślać.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365