Varso Tower w Warszawie jest najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej, ma 310 metrów, oczywiście to nie jest dzielo naszych architektów, inżynierów, a zagranicznych, a miało być tak pięknie po odzyskaniu niepodległości (czy my jesteśmy niepodlegli jak wszystko mamy zagraniczne, architektów, inżynierów, fabryki, technologie, magazyny, banki, ideologie, książki, filmy, piosenki, bajki, religie, filozofie, ustrój, uzbrojenie, drogi, auta, ciężarówki, i patoelity tez sa zagraniczne, Piłsudski, JP2, Wałesa, Tusk, Sikorski i inni byli agentami) wszystko zagraniczne
jesteśmy intelektualnie mocno zacofani przez libkow niedorozwojkow, bo przykładowo, żeby zaprojektowac taki budynek potrzeba wspolnoty (inżynierów) a u nas zgodnie z panującą religią same liberalne biura architektoniczne (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WLASNOŚĆ) januszy biznesu
nie powinno się budowac w Polsce wyższych budynkow od PKiN (234m)
|