Racjonalista - Strona głównaDo treści
310 metrów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
25-08-2022 17:41okragly (21676 punktów)310 metrów
Varso Tower w Warszawie jest najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej, ma 310 metrów, oczywiście to nie jest dzielo naszych architektów, inżynierów, a zagranicznych, a miało być tak pięknie po odzyskaniu niepodległości (czy my jesteśmy niepodlegli jak wszystko mamy zagraniczne, architektów, inżynierów, fabryki, technologie, magazyny, banki, ideologie, książki, filmy, piosenki, bajki, religie, filozofie, ustrój, uzbrojenie, drogi, auta, ciężarówki, i patoelity tez sa zagraniczne, Piłsudski, JP2, Wałesa, Tusk, Sikorski i inni byli agentami) wszystko zagraniczne

jesteśmy intelektualnie mocno zacofani przez libkow niedorozwojkow, bo przykładowo, żeby zaprojektowac taki budynek potrzeba wspolnoty (inżynierów) a u nas zgodnie z panującą religią same liberalne biura architektoniczne (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WLASNOŚĆ) januszy biznesu

nie powinno się budowac w Polsce wyższych budynkow od PKiN (234m)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Konowal (6291 punktów)
Nie to zmowa masonów i cyklistów że naszych biur projektowych nie dopuszczają do takich projektów, bo Polak może wszystko i tego się oni boją , że na bruk wylecą.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
14-09-2022 08:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Nie to zmowa masonów i cyklistów że naszych biur projektowych nie dopuszczają do takich projektów, bo Polak może wszystko i tego się oni boją , że na bruk wylecą.
mieliśmy być drugą Japonia, a jesteśmy drugą Ugandą, w srodku Europy
takie gówno (głównie odchody Niemiec), sterowane przez usazyda, zapakowane w ladne sreberko. A my libki niedorozwojki sie cieszymy jak mądre

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365