Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego niektóre "grzechy" są tak niewybaczalne?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
20-02-2024 14:24niyarw1 (2 punktów)Dlaczego niektóre "grzechy" są tak niewybaczalne?
Naprawdę zadziwia mnie, dlaczego tak wielu samozwańczych ludzi religijnych (wielu wyznań) jest skłonnych przebaczyć/przeoczyć zidentyfikowane „grzechy”, takie jak morderstwo, składanie fałszywego świadectwa (kłamstwo), cudzołóstwo itp., ale wydają się całkowicie niezdolni do przebaczenia/ przymykają oczy na to, co według nich jest przestępstwem seksualnym. Jak usprawiedliwiają prześladowanie osób LGBTQ, ale nie tylko przebaczają, ale także obejmują seryjnych cudzołożników, żarłoków, kłamców itp.?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

niyarw1 (2 punktów)
>Naprawdę zadziwia mnie, dlaczego tak wielu samozwańczych ludzi religijnych (wielu wyznań) jest
>skłonnych przebaczyć/przeoczyć zidentyfikowane "grzechy", takie jak morderstwo,
>składanie fałszywego świadectwa (kłamstwo), cudzołóstwo itp., ale wydają się całkowicie niezdolni do
>przebaczenia/ przymykają oczy na to, co według nich jest przestępstwem seksualnym. Jak
>usprawiedliwiają prześladowanie osób LGBTQ, ale nie tylko przebaczają, ale także obejmują seryjnych
>cudzołożników, żarłoków, kłamców itp.?

i got this... tutuapp.uno/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365