 |
Czy lewicowiec może nie przepadać za Żydami? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-07-2019 13:24 | Buk1234 (23 punktów) | Czy lewicowiec może nie przepadać za Żydami?
1 na 1 | Może to dziwne pytanie ale czy osoba o lewicowych/socjalistycznych poglądach może nie przepadać za Żydami? Często widziałem, że to ludzie o prawicowych poglądach głównie nie przepadają za tak zwanym "żydostwem", a co jeżeli osoba o lewicowych poglądach również za nimi nie przepada? Czy to nie jest zbyt dziwne? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | >czy osoba o lewicowych/socjalistycznych poglądach może nie przepadać za Żydami? Ale za którymi Żydami? To jakby zapytać, czy lubisz Polaków, mając z jednej flanki kiboli-narodowców, a z drugiej bojowników o równości od Biedronia. U Żydów podziały są może nawet większe.
|
|
 | | Gorilla (1205 punktów) | > a z drugiej bojowników o równości od Biedronia.
PROWOKATORÓW od Biedronia.
|
|
|  | 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | > PROWOKATORÓW od Biedronia.Skutecznych prowokatorów! Prawaki-tępaki łatwo dają się sprowokować, aby Koszerna i inne lewackie media miały coś o faszystach na pierwszą stronę w poniedziałek
|
|
| |  | | Gorilla (1205 punktów) | > Prawaki-tępaki łatwo dają się sprowokować, aby Koszerna i inne lewackie media miały coś o faszystach na pierwszą stronę w poniedziałek  Albo tępaki... albo opinie GazWybu mają w... Ja nie przejmuję się tym, co o mnie pieprzą ludzie których nie szanuję.
|
|
3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Ocenianie ludzi na podstawie ich pochodzenia jest głupotą
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | | Gorilla (1205 punktów) | >Ocenianie ludzi na podstawie ich pochodzenia jest głupotą
Szykuję (jak czas pozwoli) następny temat o lewackich dogmatach - negowanie przez lewactwo praw biologii wobec jednego gatunku zwierząt - ludzi
|
|
|  | 2 na 2 | Kulmin (4007 punktów) | >>Ocenianie ludzi na podstawie ich pochodzenia jest głupotą >Szykuję (jak czas pozwoli) następny temat o lewackich dogmatach - negowanie przez lewactwo praw biologii wobec jednego gatunku zwierząt - ludzi
Tylko weź dla odmiany wystosuj choćby jeden poważny argument.
|
|
| |  | -1 na 1 | Gorilla (1205 punktów) |
>Tylko weź dla odmiany wystosuj choćby jeden poważny argument.
Dla "odmiany"??? Przecież w ostatnim moim wątku z tego tematu (lewacki dogmat o tej samej płacy za tę samą pracę) zmasakrowałem nieudolnie pitolenie lewusa szarleya, że na tym samym stanowisku jakość pracy rzekomo ma być taka sama.
Przypomnę dowód - w tym samym sklepie pracuje dwóch ludzi na tym samym stanowisku sprzedawcy. Pracują co drugi dzień na zmianę, pracują tyle samo godzin. Jeden sprzedał za 10 000 PLN, drugi za 20 000 PLN. Jakość ich pracy nie była taka sama.
Dogmat lewacki obalony, lewus szarley ośmieszony. Obśmianie kolejnych dogmatów religii lewackiej będzie równie skuteczne.
|
|
| | |  | 2 na 2 | Kulmin (4007 punktów) | >>Tylko weź dla odmiany wystosuj choćby jeden poważny argument. >Dla "odmiany"??? >Przecież w ostatnim moim wątku z tego tematu (lewacki dogmat o tej samej płacy za tę samą pracę) zmasakrowałem nieudolnie pitolenie lewusa szarleya, że na tym samym stanowisku jakość pracy rzekomo ma być taka sama. >Przypomnę dowód - w tym samym sklepie pracuje dwóch ludzi na tym samym stanowisku sprzedawcy. Pracują co drugi dzień na zmianę, pracują tyle samo godzin. Jeden sprzedał za 10 000 PLN, drugi za 20 000 PLN. >Jakość ich pracy nie była taka sama. >Dogmat lewacki obalony, lewus szarley ośmieszony. >Obśmianie kolejnych dogmatów religii lewackiej będzie równie skuteczne.
Widzę, że kultywujesz etos "masakr na lewakach" - myślałem, że ten już postkorwinowski trend wygasł wraz z gargantuicznymi kompromitacjami środowisk prawicowych w sprawach globalnego ocieplenia, które to środowiska chyba z niedoboru narkotycznych "masakr" zaczęły masakrować same siebie.
A swoją drogą: Azali jest nazizm doktryną synkretyczną, azali nie? Czy byłeś w błędzie nazywając Hitlera lewakiem, a nazizm lewicą - celowo, lub w ignorancji pomijając niezwykle istotne dla tej osoby i doktryny elementy prawicowe?
|
|
| | | |  | | Gorilla (1205 punktów) |
>Widzę, że kultywujesz etos "masakr na lewakach" - myślałem, że ten już postkorwinowski trend wygasł
Słowo "masakra" jest ogólnopolskie i nie dotyczy tylko Pana Mikke. Ale jak Cię to słowo razi, może być "pogrom" 🤪 Określenie "utarłem zarozumiały nosek lewicowego prostaczka szarleya" było by zbyt łagodne.
> kompromitacjami środowisk prawicowych w sprawach globalnego ocieplenia
Moim zdaniem każdy człowiek który wypowiada się w sprawie Globalnego Ocipienia bajdurzy, czy z lewicy, czy z prawicy, czy ze środkowicy. Ludzkość g... wie o rzeczywistych mechanizmach zmian klimatu, dlatego wszelkie opinie i wszelkie działania są bez sensu. I dlatego na ten temat nie dam się podpuścić, bo też w tym temacie g... wiem.
Jedno tylko rozsądnie zauważę, że jak nie wiemy, to wydawanie w ciemno potężnej kasy na działania nie wiadomo czy skuteczne jest naciągactwem
>Czy byłeś w błędzie nazywając Hitlera lewakiem, a nazizm lewicą
O tym pogadamy w wątku "Co to jest lewica?" który za chwilę założę. Nie róbmy bałaganu w wątkach.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | Kulmin (4007 punktów) | >>Widzę, że kultywujesz etos "masakr na lewakach" - myślałem, że ten już postkorwinowski trend wygasł >Słowo "masakra" jest ogólnopolskie i nie dotyczy tylko Pana Mikke. Ale jak Cię to słowo razi, może być "pogrom" 🤪 Określenie "utarłem zarozumiały nosek lewicowego prostaczka szarleya" było by zbyt łagodne.
Wybacz nie zauważyłem tego pogrom. Przeglądnąłem jeszcze raz i dalej nie widzę hmm.
>> kompromitacjami środowisk prawicowych w sprawach globalnego ocieplenia >Moim zdaniem każdy człowiek który wypowiada się w sprawie Globalnego Ocipienia bajdurzy, czy z lewicy, czy z prawicy, czy ze środkowicy. Ludzkość g... wie o rzeczywistych mechanizmach zmian klimatu, dlatego wszelkie opinie i wszelkie działania są bez sensu. I dlatego na ten temat nie dam się podpuścić, bo też w tym temacie g... wiem.
Chwalcie łąki umajone. Góry, doliny zielone. Gorilla przyznał się, że gówno wie na jakiś temat,,, no ale przy okazji stwierdził, że wszyscy gówno wiedzą, czyli Gorilla może się przyznać do gównowiedzy ale tylko wtedy kiedy stwierdzi gównowiedzę u wszystkich. Wyżyny racjonalności, nie powiem.
>Jedno tylko rozsądnie zauważę, że jak nie wiemy, to wydawanie w ciemno potężnej kasy na działania nie wiadomo czy skuteczne jest naciągactwem >>Czy byłeś w błędzie nazywając Hitlera lewakiem, a nazizm lewicą >O tym pogadamy w wątku "Co to jest lewica?" który za chwilę założę. Nie róbmy bałaganu w wątkach.
Czekam z niecierpliwością.
|
|
| | |  | | szarley (54913 punktów) | >Przypomnę dowód - w tym samym sklepie pracuje dwóch ludzi na tym samym stanowisku sprzedawcy. Pracują co drugi dzień na zmianę, pracują tyle samo godzin. Jeden sprzedał za 10 000 PLN, drugi za 20 000 PLN. >Jakość ich pracy nie była taka sama.
I Gorilla twierdzi, że lewica twierdzi, że powinni tyle samo zarabiać Bo Gorilla wymyślił lewicowe postulaty i teraz ośmiesza własne wymysły
Przy czym Gorilla twierdzi. że płaci 85% podatku ale wyliczyć tego nie poradzi i ucieka od odpowiedzi , twierdzi, że obowiązują go prawa, które nie obowiązują innych i twierdzi, że zastrzelenie w biały dzień grzybiarza na polowaniu jest winą lewackiego zakazu posiadania noktowizora
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | | 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) |
>Ocenianie ludzi na podstawie ich pochodzenia jest głupotą
I co nam jeszcze "mądrego" poradzisz ?
Może przechowywanie oszczędności życia w walucie emitowanej przez mennicę państwową zamiast w złocie i BTC ?
.
|
|
|  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | >>Ocenianie ludzi na podstawie ich pochodzenia jest głupotą >I co nam jeszcze "mądrego" poradzisz ? >Może przechowywanie oszczędności życia w walucie emitowanej >przez mennicę państwową zamiast w złocie i BTC ?
Dyskutowaliśmy kiedyś na ten temat. Uciekłeś od odpowiedzi: "co zrobisz, kiedy na paliwowej stacji sprzedawca odmówi przyjęcia BTC? "
Co do złota, wahania ceny, są wyższe niż korony, a i piwo za nie kupić trudno
W Krakowie ukradli mi rower, Polacy to złodzieje?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | 1 na 1 | 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | >co zrobisz, kiedy na paliwowej stacji sprzedawca odmówi przyjęcia BTC?
Mówisz o sytuacji na wolnym rynku czy w twoim zamordyźmie ?
Na wolnym rynku pójdę do innego (tamten najpewniej zbankrutuje). A jeśli zorientuje się, że w mojej okolicy wyjatkowo ciężko kupić jakis towar za BTC to już mam pomysł na dobry biznes.
.
|
|
| | |  | | szarley (54913 punktów) | >>co zrobisz, kiedy na paliwowej stacji sprzedawca odmówi przyjęcia BTC? >Mówisz o sytuacji na wolnym rynku czy w twoim zamordyźmie ? >Na wolnym rynku pójdę do innego (tamten najpewniej zbankrutuje). >A jeśli zorientuje się, że w mojej okolicy wyjatkowo ciężko kupić jakis towar za BTC >to już mam pomysł na dobry biznes.
Baju baj baju baj
a odpowiedzi brak
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | |  | 1 na 1 | 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) |
No to właśnie pokazuje twoje metody dyskusji, masz odpowiedź a twierdzisz że jej nie masz xD
Papa .
|
|
| | | | |  | | szarley (54913 punktów) | Piszę o WOLNYM RYNKU. Co zrobisz?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | oj nie jest wogóle! | >Może to dziwne pytanie ale czy osoba o lewicowych/socjalistycznych poglądach może nie przepadać za >Żydami? Często widziałem, że to ludzie o prawicowych poglądach głównie nie przepadają za tak zwanym >"żydostwem", a co jeżeli osoba o lewicowych poglądach również za nimi nie przepada? Czy to nie jest zbyt dziwne?
W żadnym wypadku nie jest w tym nic dziwnego. Przeciwnie, prawdziwy lewicowiec w zasadzie powinien być mniej lub bardziej krytycznie do Żydów nastawiony. Chociażby ze względu na skrajnie antyżydowskie poglądy cara lewicy - asymilowanego Żyda, Karola Marksa. Zna pan problem, czy należy go Panu przybliżyć???
|
|
| Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Czy lewicowiec może nie przepadać za Żydami? | >Może to dziwne pytanie ale czy osoba o lewicowych/socjalistycznych poglądach może nie przepadać za >Żydami? Często widziałem, że to ludzie o prawicowych poglądach głównie nie przepadają za tak zwanym >"żydostwem", a co jeżeli osoba o lewicowych poglądach również za nimi nie przepada? Czy to nie jest >zbyt dziwne?
Ależ nie. Są ludzie dobrzy bez względu na wyznawaną religię i są ludzie źli - socjopaci w skrajnym wydaniu. A Żydzi jak każdy naród ma swoich przedstawicieli i biednych, których jest więcej i bogatych, którzy dążą do władzy. Nie można osobistych podziałów religijnych czy ideologicznych stosować oceniając wartość człowieka. Szczególnie Polacy brylują w takich podziałach co tylko wygląda groteskowo. Np. na meczach piłkarskich "Cracovia Żydy" na transparentach z jednej strony trybun a z drugiej strony to samo ale o "Jagiellonii". Bardzo, ale to bardzo potwierdza zaściankowość, ksenofobię i co tu dużo mówić kołtuństwo Polaków. Polacy sami nie potrafią się szanować. Żyd ma specyficzną mentalność narodową. Anegdotycznie tłumaczono na podstawie dykteryjki. Pytają Żyda: -No to kto tę wojnę wygra wg pana? -No nasi. -Kogo pan ma na myśli? -No tych co wygrają. I nie można tu dawać przykładu z skandalicznych zachowań młodych Żydów odwiedzających KL Auschwitz-Birkenau tak szeroko opisywanych w prasie. Oni już nie są tymi "starymi" Żydami. Oni holokaustu nie przeszli. Oni nawet nie znają grozy czasu wojny. Oni nie są świadomi i ciągle intensywnie indoktrynowani. Dziwi mnie Twoje pytanie. Żyd, to określenie nie wiadomo dlaczego, mające być obraźliwym. Widać, że tylko w kołtuńskiej głowie. Więc reasumując. Co ma prawicowość lub i lewicowość do oceny samych Żydów? To już jest domena nie pasująca absolutnie do kryteriów ocen samego człowieka. Łączy tylko wspólnota celów i interesu.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|