 |
Rekonstrukcja napletka - aspekt okupacyjny Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-08-2019 08:11 | Arminius (25555 punktów) | Rekonstrukcja napletka - aspekt okupacyjny
1 na 1 | Z powodów o których traktuje wątek zatytułowany : „Kto i dlaczego obrzezał Amerykę” ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,756761) – w USA są dziesiątki milionów mężczyzn, którzy zostali w okresie niemowlęctwa pozbawieni napletków. W związku z powyższym jest też bardzo duża liczba mężczyzn – liczy się co najmniej w setkach tysięcy – którzy są, z różnorakich względów zainteresowani rekonstrukcją napletka. Najważniejszy to wzgląd zdrowotno – seksualny ( przy niezbyt precyzyjnie wykonanej operacji obcięcia napletka – penis w stanie wzwodu boleśnie naciąga pozostałą na nim skórę) oraz kulturowo – psychologiczny czyli – chęć odzyskania kompletności ciała, które zostało „zdekompletowane” bez zgody jego właściciela oraz uzyskania satysfakcji rekompensującej przynajmniej częściowo traumę wywołaną gwałtem na ciele w okresie niemowlęctwa. Są dwie podstawowe metody rekonstrukcji jak wyżej. Pierwsza, znana od starożytności, polega na naciąganiu pozostałego fałdu skórnego na końcówkę penisa, druga, to zabieg operacyjny, polegający na przeszczepieniu do końcówki penisa płata skóry z worka mosznowego. W czasie okupacji, polski chirurg Feliks Kanabus, członek Ak, zaangażowany w pomoc niesioną Żydom, opracował metodę przeszczepu jak wyżej i dokonał co najmniej kilkudziesięciu udanych operacji jak wyżej. Robił to – oczywiście – w celu zakamuflowania żydowskiej tożsamości osób, które poddawały się zabiegowi. Warto przy okazji nadmienić, iż dokonywał także – ze względów jak wyżej – operacji plastycznych zmieniających charakterystyczny semicki kształt nosa, poddającego się zabiegowi. Wracając do dzisiejszych USA, wypada tylko stwierdzić, iż skoro jest popyt, to jest także podaż – czyli są chirurdzy, którzy nieświadomie lub świadomie stosują metodę analogiczną do tej opracowanej przez Polaka, – rekonstruując napletki amerykańskich mężczyzn. O tym jakie mogły być konsekwencje zabiegu rekonstrukcji napletka w czasie okupacji, traktuje fragment z książki pt. "Złote serca czy złote żniwa", który tutaj dla zainteresowanych zamieszczam. Warto w nim zwrócić uwagę nie tylko na pikantne – natury erotyczno – seksualnej - okoliczności z nimi związane – ale także, przede wszystkim, na fakt, iż Żyd który poddał się takiemu zabiegowi był „na przechowniu” i był wspomagany przez środowisko „enszetowskie” – które bardzo często ex definitione jest traktowane jako to środowisko, które w czasie okupacji Żydów wydawało Niemcom lub ich mordowało. ""Ze strony warszawskich NSZ pomoc otrzymywał także Feliks Pisarewski - Parry (Żyd). Jesienią 1942 roku został uwolniony z Pawiaka przez oddział dywersyjny NSZ Okręgu Warszawa - miasto kpt. Piotra Zacharewicza i wszedł w skład tej grupy. Parry brał udział w akcjach oddziału, wyrabianiu fałszywych dokumentów oraz planowaniu odbicia więźniów z Pawiaka. Dzięki NSZ-owskim kontaktom, został on skierowany na zabieg doszycia napletka. Z tym zabiegiem łączyło się zabawne wydarzenie. "Nazajutrz (po zabiegu) umówione pukanie i asystentka...wfrunęła do pokoju. Trudno teraz inaczej opisać jej pojawienie się. Złote pukle włosów nad niebieskimi oczami, zaokrąglone obnażone ramiona, piersi zarysowujące się ostro pod batystową bluzką, a nogi jak marzenie! Wiośniana zjawa! Popatrzyła na mnie porozumiewawczo i niepokojącym altem Marleny Dietrich szepnęła: "wyjmiemy szwy". Ja zrozumiałem i przytaknąłem ale mój głupi przyjaciel..nie. Gdy lakierowane długie palce odpakowywały pacjenta z zimnych okładów, biedny wierny druh nie zdzierżył. Szwy pękły. Asystentka początkowo speszona, a może raczej rozbawiona, szybko przykładała zimną wodę i lód. Po kilku dniach nowe szwy zakończyły ten smutny etap (F. Pisarewski - Parry "Orły i reszki", Warszawa 1984) pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Kanabus | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Gorilla (1205 punktów) |
>"Nazajutrz (po zabiegu) umówione pukanie i asystentka...wfrunęła do pokoju. Trudno teraz inaczej >opisać jej pojawienie się. Złote pukle włosów nad niebieskimi oczami, zaokrąglone obnażone ramiona, >piersi zarysowujące się ostro pod batystową bluzką, a nogi jak marzenie! Wiośniana zjawa! Popatrzyła >na mnie porozumiewawczo i niepokojącym altem Marleny Dietrich szepnęła: "wyjmiemy szwy". Ja >zrozumiałem i przytaknąłem ale mój głupi przyjaciel..nie. Gdy lakierowane długie palce odpakowywały >pacjenta z zimnych okładów, biedny wierny druh nie zdzierżył. Szwy pękły. Asystentka początkowo >speszona, a może raczej rozbawiona, szybko przykładała zimną wodę i lód. Po kilku dniach nowe szwy >zakończyły ten smutny etap
Żydowska bajeczka. Wtedy nici chirurgiczne robiono z kocich lub baranich jelit (catgut - cat (kot), gut (jelito)), które były takie mocne, że prędzej by przecięły zszytą skórę niż pękły. I kto usuwa szwy NAZAJUTRZ po zabiegu? Przecież nic się nie zrosło... Bajeczką.
A poza tym jakie durne i wredne te lewaki... Okaleczyć dziecko obrzezaniem można. Ale obciąć wyżłowi ogon, który mu tylko przeszkadza bo ciągle go obija - ooo, to już jest "zwyrodniałe okrucieństwo" wobec "braci mniejszych"
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | wierny cytat |
>Żydowska bajeczka.
Wiernie zacytowałem
>Wtedy nici chirurgiczne robiono z kocich lub baranich jelit (catgut - cat (kot), >gut (jelito)), które były takie mocne, że prędzej by przecięły zszytą skórę niż >pękły.
Może zastosowano jakieś inne. W 1920 roku, w polowym szpitalu w Zamościu, polski profesor, pionier chirurgii naczyniowej, nazwiskiem Węgłowski, zszywał porwane żyły i tętnice ludzkim włosem - z braku innych materiałów
>I kto usuwa szwy NAZAJUTRZ po zabiegu? Przecież nic się nie zrosło... Bajeczką.
Może był to element owej metody?
>A poza tym jakie durne i wredne te lewaki... >Okaleczyć dziecko obrzezaniem można. >Ale obciąć wyżłowi ogon, który mu tylko przeszkadza bo ciągle go obija - ooo, to już jest "zwyrodniałe okrucieństwo" wobec "braci mniejszych"
Lewaki? Obrzezaniu chetniej i prędzej poddają się żydowscy ortodoksi. Wśród Żydówek zaś -tych bardziej liberlano - lewicujących, jest ruch na rzecz zaprzestania obrzezania ich synów.
|
|
|  | | Gorilla (1205 punktów) | Odp: wierny cytat |
>>I kto usuwa szwy NAZAJUTRZ po zabiegu? Przecież nic się nie zrosło... Bajeczką. >Może był to element owej metody?
Jakiej metody? Czas zrostu zszytej rany jest niezależny od rodzaju użytych nici. Nazajutrz usuwanie szwów jest bezsensem
>>A poza tym jakie durne i wredne te lewaki... >>Okaleczyć dziecko obrzezaniem można. >>Ale obciąć wyżłowi ogon, który mu tylko przeszkadza bo ciągle go obija - ooo, to już jest "zwyrodniałe okrucieństwo" wobec "braci mniejszych" >Lewaki? Obrzezaniu chetniej i prędzej poddają się żydowscy ortodoksi. Wśród Żydówek zaś -tych bardziej liberlano - lewicujących, jest ruch na rzecz zaprzestania obrzezania ich synów.
Nie o Żydach mówiłem lecz o lewakach. W zlewaczałych społeczeństwach tchórzliwe lewaki nie protestują gdy muzułmanie i żydzi dzieci kaleczą (bez sensu, to miało sens wieki temu na pustyni gdzie wody do mycia fujarki brakowało, a teraz wody w Europie jest dość) - ale czepiają się agresywnie gdy białas wyżłowi utnie ogon, co ma sens.
Pewnie dlatego, że białas w metrze bombki nie wysadzi...
|
|
| |  | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | terror białych |
> Pewnie dlatego, że białas w metrze bombki nie wysadzi...Ale mają inne metody równie brutalne, o czym zaświadczają takie postacie jak chociażby Breivik czy Oklahoma City Bombing ( en.wikipedia.org/wiki/Oklahoma_City_bombing)
|
|
| | |  | | Gorilla (1205 punktów) | Odp: terror białych | >>Pewnie dlatego, że białas w metrze bombki nie wysadzi... >Ale mają inne metody równie brutalne, o czym zaświadczają takie postacie jak chociażby Breivik czy >Oklahoma City Bombing
Znaj proporcją mocium panie. Białasy terroryści w ostatnich 20 latach zabili wielokrotnie mniej niż terroryści muzułmańscy
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | Proporcje | >>>Pewnie dlatego, że białas w metrze bombki nie wysadzi... >>Ale mają inne metody równie brutalne, o czym zaświadczają takie postacie jak chociażby Breivik czy >>Oklahoma City Bombing >Znaj proporcją mocium panie. >Białasy terroryści w ostatnich 20 latach zabili wielokrotnie mniej niż terroryści muzułmańscy
Za to w poprzednich dwudziestu latach - znacznie więcej niż ci muzułmańscy. IRA, ETA, Czerwone Brygady, Frakcja Armii Czerwonej....Żeby nie wpspomnieć o terroryźmie państwowym, na przyklad Izraela.
|
|
| | | | |  | | Gorilla (1205 punktów) | Odp: Proporcje |
>Za to w poprzednich dwudziestu latach
Co było i nie jest Nie pisze się w rejestr
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | długie trwanie | >>Za to w poprzednich dwudziestu latach >Co było i nie jest >Nie pisze się w rejestr
Jak to? Dla obiektywnego, pełnego obrazu sytuacji - należy koniecznie uwzględniać długie trwanie historyczne.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|