Racjonalista - Strona głównaDo treści
Męskosć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
07-08-2019 23:00farmer (22440 punktów)Męskosć
Ocena 3 na 3
Reklama Gillette potępiająca "toksyczną męskość" kosztowała koncern miliardy dolarów strat.
www.racjonalista.pl/index.php/s,38/t,40413
Zaciekawił minie ten temat.
Z jednej strony:
na 43 mężczyzn pokazujących negatywne zachowania, 42 było białych a tylko 1 czarny; na 7 mężczyzn pokazujących dobre zachowania, 5 było czarnych a 2 białych.

Z drugiej zaś strony wertując inne strony na ten temat ludzie bardziej skupiali się na samej męskości niż na parytetach czarni biali.


Na YouTube reklama ma 798k lajków na 1.5milona dislajków tzw.
www.youtube.com/watch?v=koPmuEyP3a0
Gillette gdzieś tam pisało że nie cofnie się i ten przekaz będzie promować.

Zastanawiam się czy takie równoważnie kobieta facet jest możliwe?

Tak na marginesie. odwiedził mnie kumpel który mieszka w Szwecji już kilkanaście lat. I gdzieś tam w jakimś sklepie zrobili ubikacje unisex.
Opowiadał mi że jakiś stary Szwed wyjaśniał kobietom że same tego chciały po tym jak część z nich była w lekkim szoku.

Czym jest męskość dziś?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gorilla (1205 punktów)
Męskość (nie tylko dziś, zawsze) to:
Odwaga
Mądrość
Pracowitość
Siła.
Odpowiedzialność.

Mężczyzna to ktoś kto potrafi sam zarobić na swoją rodzinę. Gdy nie potrafi - nie jest wart by mieć kobietę i dzieci, co najwyżej kozę.

Mężczyzna nigdy nie uderzy swojej kobiety. Nie musi. To co pętak usiłuje od kobiety wymusić biciem, kobieta dla mężczyzny robi z własnej woli i jest szczęśliwa.

Mężczyzna nie rozwodzi się. Bo dotrzymuje umów, w tym umowy małżeńskiej. I nie ma tłumaczenia, że żona okazała się k....ą. Jak nie zauważył przed ślubem, to nie jest mężczyzną, bo mężczyzna jest mądry. Mężczyzna może żonę zdradzać, byle się nie dowiedziała (geny porządnych mężczyzn powinny się rozmnażać) najlepiej z mężatkami mającymi mężów pętaków. Ale nie ma prawa porzucić żony dla młodszej.

Męski osobnik to taki, którego pętaki się boją. Bo mężczyzna jest nie tylko wysportowany, ale też uzbrojony. I gdy ktoś zagrozi jemu, jego rodzinie, ludziom którymi się opiekuje, ma odwagę celnie palnąć w łeb.

Mężczyzna może płakać, gdy ktoś skrzywdzi jego bliskich. Ale po otarciu łez ma obowiązek dorwać tych co skrzywdzili i z zimną krwią zrobić im z d... jesień średniowiecza.

Mężczyzna nie pierze, nie sprząta, nie zmienia pieluch dzieciom, nie szoruje sedesów itp. Jeżeli jest mężczyzną to dość zarabia, by nie męskie czynności odpłatnie zlecić zawodowcom.
08-08-2019 00:15 
 Ocena 5 na 5
Kulmin (4007 punktów)
A czy prawdziwy mężczyzna może się masturbować?
08-08-2019 00:17 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)
>A czy prawdziwy mężczyzna może się masturbować?
>

Po co? Prawdziwy mężczyzna zawsze ma do "użytku" atrakcyjną kobietę. Bo atrakcyjne kobiety zawsze lecą na prawdziwych mężczyzn. Nawet w zlewaczałej sfeminizowanej Szwecji.
Co, nie zauważyłeś? 😜
08-08-2019 00:35 
 Ocena 5 na 5
zeniu73 (6483 punktów)
>>A czy prawdziwy mężczyzna może się masturbować?
>>
>Po co? Prawdziwy mężczyzna zawsze ma do "użytku" atrakcyjną kobietę. Bo atrakcyjne kobiety zawsze lecą na prawdziwych mężczyzn. Nawet w zlewaczałej sfeminizowanej Szwecji.
>Co, nie zauważyłeś? 😜

Uzytku? Przeciez pisales, ze dziurka jest do rozrodu a nie do zabawy.
Wiec jak to jest? Mozna uzytkowac dla zabawy czy nie?
08-08-2019 00:50 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)

>Uzytku? Przeciez pisales, ze dziurka jest do rozrodu a nie do zabawy.
>Wiec jak to jest? Mozna uzytkowac dla zabawy czy nie?

Do mądrej zabawy. Mężczyzna jest mądry nie chlupie do środka, gdy nie chce mieć dzieci
08-08-2019 00:54 
 Ocena 4 na 4
zeniu73 (6483 punktów)
>>Uzytku? Przeciez pisales, ze dziurka jest do rozrodu a nie do zabawy.
>>Wiec jak to jest? Mozna uzytkowac dla zabawy czy nie?
>Do mądrej zabawy. Mężczyzna jest mądry nie chlupie do środka, gdy nie chce mieć dzieci
>

Czyli w przeciwienstwie do twojej tezy z innego watku, dziurka nie sluzy tylko do rozrodu?

Cytat Gorilla:
"Niby ten Homo jest sapiens, a takiej podstawowej rzeczy nie może pojąć, że ta dziurka nie jest do zabawy, lecz do rozrodu"
08-08-2019 01:19 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)
Wyjaśnienie z uzupełnieniem

Niby ten Homo jest sapiens, a takiej podstawowej rzeczy nie może pojąć, że ta dziurka nie jest TYLKO do zabawy, lecz TEŻ do rozrodu

Zadowolony?
Aha, by nie było że nie na temat:

Czepialstwo, upierdliwość, zbieranie haków - to nie są cechy męskie 🤗
08-08-2019 01:23 
 Ocena 6 na 6
zeniu73 (6483 punktów)
>Wyjaśnienie z uzupełnieniem
>Niby ten Homo jest sapiens, a takiej podstawowej rzeczy nie może pojąć, że ta dziurka nie jest TYLKO do zabawy, lecz TEŻ do rozrodu
>Zadowolony?
>Aha, by nie było że nie na temat:
>Czepialstwo, upierdliwość, zbieranie haków - to nie są cechy męskie 🤗
>

A zmienianie danych wejsciowych w zaleznosci od potrzeb jest meskie?
08-08-2019 07:58 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)

>A zmienianie danych wejsciowych w zaleznosci od potrzeb jest meskie?

Wyjaśnianie nieporozumień z pewnością
08-08-2019 13:08 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Męskość (nie tylko dziś, zawsze) to:
>Odwaga
>Mądrość
>Pracowitość
>Siła.
>Odpowiedzialność.
Tylko przy założeniu, że kobiecość to tchórzostwo, głupota, lenistwo, słabość i lekkomyślność.

Nie wszystko czego nie rozumiemy jest błędem.
08-08-2019 13:49 
 Ocena 2 na 2
Gorilla (1205 punktów)
>>Męskość (nie tylko dziś, zawsze) to:
>>Odwaga
>>Mądrość
>>Pracowitość
>>Siła.
>>Odpowiedzialność.
>Tylko przy założeniu, że kobiecość to tchórzostwo, głupota, lenistwo, słabość i lekkomyślność.

No i przy założeniu (rozwinę twój tok rozumowania) że jak mężczyzna ma sprawny wzrok i słuch, to oznacza że kobieta musi być ślepa i głucha 🤗
Że jak mężczyzna ma zęby i włosy, to kobieta musi być łysa i szczerbata 🤪

Już wiesz jaki błąd popełniłaś? Założyłaś bezpodstawnie, że męskość i kobiecość to są antonimy.
Pisząc o męskości nie porównywałem mężczyzn z kobietami, dziećmi, królikami ani z dinozaurami.
08-08-2019 14:29 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Założyłaś bezpodstawnie, że męskość i kobiecość to są antonimy.
antonimy.net/antonim/mężczyzna
antonimy.net/antonim/kobieta

>Pisząc o męskości nie porównywałem mężczyzn z kobietami
Więc z kim - kto stanowi kwintesencję "niemężczyzny"?

Nie wszystko czego nie rozumiemy jest błędem.
08-08-2019 15:30 
 Ocena 2 na 2
Gorilla (1205 punktów)
>>Założyłaś bezpodstawnie, że męskość i kobiecość to są antonimy.
>antonimy.net/antonim/mężczyzna
>antonimy.net/antonim/kobieta

Proszę nie cytować internetowych głupców, dla których antonimem słowa mężczyzna jest jednocześnie kochanka, chłopiec i prostak.

>Więc z kim - kto stanowi kwintesencję "niemężczyzny"?

Osobnik niby posiadający chromosomy XY i fujarkę, ale bez męskich cech. Np. taki tchórzliwy głupek na prowokacyjnym marszu w Białymstoku, rozgonionym przez garstkę chuliganów.
08-08-2019 23:41 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Założyłaś bezpodstawnie, że męskość i kobiecość to są antonimy.
>>antonimy.net/antonim/mężczyzna
>>antonimy.net/antonim/kobieta
>Proszę nie cytować internetowych głupców, dla których antonimem słowa mężczyzna jest jednocześnie kochanka, chłopiec i prostak.
A czemu masz tę jednoczesność za chybioną?

>>Więc z kim [porównywałeś mężczyzn] - kto stanowi kwintesencję "niemężczyzny"?
>Osobnik niby posiadający chromosomy XY i fujarkę, ale bez męskich cech.
Co nic nie znaczy, gdyż od tego posta nie ma jasności co to są te męskie cechy.


Nie wszystko czego nie rozumiemy jest błędem.
08-08-2019 19:12 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Pisząc o męskości nie porównywałem mężczyzn z kobietami
>Więc z kim - kto stanowi kwintesencję "niemężczyzny"?

Przeczytaj:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,795393#w795394
Niemężczyzna nie zdradza żony, nie przeszkadza jej zawodowo pracować, a w domu pomaga w domowych zajęciach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-08-2019 22:57 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)

>Niemężczyzna nie zdradza żony, nie przeszkadza jej zawodowo pracować, a w domu pomaga w domowych zajęciach

A ten wywód to skąd wzięty? Bo nie widzę logicznego związku tego wywodu z podanym linkiem.
08-08-2019 22:59 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Założyłaś bezpodstawnie, że męskość i kobiecość to są antonimy.
>antonimy.net/antonim/mężczyzna
>antonimy.net/antonim/kobieta
>>Pisząc o męskości nie porównywałem mężczyzn z kobietami
>Więc z kim - kto stanowi kwintesencję "niemężczyzny"?

Pamiętam że kiedyś był szampon....dziś jest męski damski.
08-08-2019 17:12 
 Ocena 2 na 2
Wera (1540 punktów)
>Mężczyzna nigdy nie uderzy swojej kobiety. Nie musi. To co pętak usiłuje od kobiety wymusić biciem, kobieta dla mężczyzny robi z własnej woli i jest szczęśliwa.

Dobrze, że przynajmniej tego nie popierasz.
08-08-2019 17:32 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)
>>Mężczyzna nigdy nie uderzy swojej kobiety. Nie musi. To co pętak usiłuje od kobiety wymusić biciem, kobieta dla mężczyzny robi z własnej woli i jest szczęśliwa.
>Dobrze, że przynajmniej tego nie popierasz.

A inne nie poparcia już Ci się nie podobają? Np. nie popieranie porzucania starych żon dla młodszych panienek?
08-08-2019 18:21 
 Ocena 2 na 2
Wera (1540 punktów)
>>>Mężczyzna nigdy nie uderzy swojej kobiety. Nie musi. To co pętak usiłuje od kobiety wymusić biciem, kobieta dla mężczyzny robi z własnej woli i jest szczęśliwa.
>>Dobrze, że przynajmniej tego nie popierasz.
>A inne nie poparcia już Ci się nie podobają? Np. nie popieranie porzucania starych żon dla młodszych panienek?

Nie popieram zostawania na siłę w nieszczęśliwym związku, bo sama byłam przez taki związek wychowywana. Rozwód to błogosławieństwo.
08-08-2019 19:12 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)

>Nie popieram zostawania na siłę w nieszczęśliwym związku, bo sama byłam przez taki związek wychowywana. Rozwód to błogosławieństwo.

Nie wnikam w twoje życie osobiste, mówiłem o przypadku porzucenia żony przez pętaka, bo mu się młodszej zachciało.
Małżeństwo to nie rozrywka, lecz kontrakt zawarty w celu wyprodukowania i wprowadzenia w dorosłość następnego pokolenia. Gdy następne pokolenie widzi że ten kontrakt był źle realizowany, to źle świadczy o kontrahentach, a nie o tym że należy zerwać kontrakt przed osiągnięciem celu.
08-08-2019 20:12 
 Ocena 1 na 1
Wera (1540 punktów)
>>Nie popieram zostawania na siłę w nieszczęśliwym związku, bo sama byłam przez taki związek wychowywana. Rozwód to błogosławieństwo.
>Nie wnikam w twoje życie osobiste, mówiłem o przypadku porzucenia żony przez pętaka, bo mu się młodszej zachciało.
>Małżeństwo to nie rozrywka, lecz kontrakt zawarty w celu wyprodukowania i wprowadzenia w dorosłość następnego pokolenia. Gdy następne pokolenie widzi że ten kontrakt był źle realizowany, to źle świadczy o kontrahentach, a nie o tym że należy zerwać kontrakt przed osiągnięciem celu.
>
Zawierasz współpracę ze spółką, która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, okrada twoją firmę, niszczy twoją reputację i mienie. Co robisz: kontynuujesz, choćby to miało doprowadzić do twojej ruiny, czy zrywasz kontrakt i próbujesz jeszcze raz z nowym wspólnikiem?
08-08-2019 20:44 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)

>Zawierasz współpracę ze spółką, która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, okrada twoją firmę, niszczy twoją reputację i mienie. Co robisz: kontynuujesz, choćby to miało doprowadzić do twojej ruiny, czy zrywasz kontrakt i próbujesz jeszcze raz z nowym wspólnikiem?

A nie prościej nie zaczynać współpracy z nierzetelną firmą?
W dawnych dobrych czasach o podjęciu współpracy przez młodą firmę niedoświadczoną decydowały firmy - matki.

A ściślej matki i ojcowie, małżeństwa były aranżowane po prześwietleniu nawet dalszych przodków - nie znano genetyki, ale z obserwacji wiedziano, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

A teraz? Tysiące lat doświadczeń idzie do kosza, głupiutkie młodziutkie dziewczę czuje chuć do jakiegoś pętaka, rad bardziej doświadczonych się nie słucha - a potem płacz, że pętak miał się zmienić po ślubie, i zmienił się... na gorsze.

Mnie coraz bardziej podoba się rozwiązanie muzułmańskie - mężczyzna ma 4 żony o które ma psi obowiązek dbać, a 3 pętaków ma co najwyżej kozy, bo dla nich kobiet zabrakło. Europejskie kobiety o tym nie chcą słyszeć i wolą jeść g... samemu, niż tort w kilka. Ale że rozwiązanie islamskie jest rozsadniejsze, to na świecie widać ekspansję islamu, a głupiejące, lewaczejące białasy są w odwrocie.
finerbijk (17282 punktów)
>Czym jest męskość dziś?
Według natrętnej lewackiej retoryki to relikt przeszłości, którego należy się wstydzić i najlepiej w ogóle o tym nie wspominać. Rudyment patriarchalnego społeczeństwa. A jeśli do tego miałeś pecha urodzić się biały, z kutasem i hetero, to raczej nie ma powodów do radości - grzech pierworodny. A nawet trzy grzechy pierworodne: rasizm, mizoginia i homofobia. Jedyne co cię ratuje to bycie możliwie ciotowatym i z całych sił popierać wszystko co tam lewacy ci wskażą za poprawne na danym etapie. Jak coś kłapniesz paszczą nie po linii to stracisz robotę i cię pies z kulawą nogą nie przyjmie. I całą twoją męskość o kant dupy rozbić.
08-08-2019 08:30 
 Ocena 2 na 2
Gorilla (1205 punktów)
>Jedyne co cię ratuje to bycie możliwie ciotowatym i z całych sił popierać wszystko co tam lewacy ci wskażą za poprawne na danym etapie. Jak coś kłapniesz paszczą nie po linii to stracisz robotę i cię pies z kulawą nogą nie przyjmie. I całą twoją męskość o kant dupy rozbić.
>

Niekoniecznie. Mężczyzna nie błaga lewaka o robotę. Albo jest tak przedsiębiorczy że zakłada własny biznes, albo tak mądry, że zdobywa tak unikalne kwalifikacje, że lewak błaga mężczyznę by łaskawie raczył u niego pracować.

Np. W awangardzie lewactwa - Szwecji - przyjmą do roboty nawet polskiego lekarza "rasistę mizogina homofoba" bo szwedzkim cipowatym kształcić się nie chce i nawet mężczyznę muszą zaakceptować. A nawet lokalne feministki, po fasadowych fochach, że "mizogin" oraz "wstrętna męska szowinistyczna świnia" - po cichutku do łóżka się mężczyźnie pakują.

Wręcz jest odwrotnie - ponieważ mężczyzn jest coraz mniej, to ci co przetrwali mają się coraz lepiej. Kilkadziesiąt lat temu trudniej było mężczyźnie atrakcyjne dziewczę przygruchać, bo konkurencja innych mężczyzn była duża. A dziś, przy małej konkurencji, atrakcyjne dziewuszki same składają "niemoralne propozycje" nawet mężczyznom w wieku ich ojców. Wychodzą ze słusznego założenia, że większe jest prawdopodobieństwo odczucia motylków w brzuszku z mężczyzną nawet starym, niż z cipowatym rówieśnikiem w rurkach.
08-08-2019 09:06 
 Ocena 3 na 3
finerbijk (17282 punktów)
>Niekoniecznie. Mężczyzna nie błaga lewaka o robotę. Albo jest tak przedsiębiorczy że zakłada własny biznes, albo tak mądry, że zdobywa tak unikalne kwalifikacje, że lewak błaga mężczyznę by łaskawie raczył u niego pracować.
Nie no jasne, jak chłop ma cojones i cokolwiek umie pożytecznego to sobie poradzi. Ale jak jesteś aktorem, publicystą mediów lewoskrętnych, wykładowcą Szkoły Głównej Obsikiwania Krawężników dla Psów Ras Nizinnych, czy inaczej na garnuszku wrażych sił, to musisz bardzo uważać, żeby nie wejść na pole minowe politpoprawoności.

Paru już się sparzyło przez nieroztropne mielenie ozorem. Biegali potem po internetach miałcząc, że salon już ich nie lubi, zabrali korytko i dosięgnęła ich karząca ręka sprawiedliwości gejowskiej lub innej.
08-08-2019 09:58 
 Ocena 3 na 3
Gorilla (1205 punktów)
>publicystą mediów lewoskrętnych, wykładowcą Szkoły Głównej Obsikiwania Krawężników dla Psów Ras Nizinnych, czy inaczej na garnuszku wrażych sił, to musisz bardzo uważać, żeby nie wejść na pole minowe politpoprawoności.

Zgadza się, lewaki które zostają publicystami mediów lewoskrętnych lub wykładowcami w SGOKdPRN muszą się pilnować, przez co im nerwy siadają i im nie staje.... męskości, ejaculatio praecox nieszczęśnicy dostają.... z czego mężczyźni się cieszą, bo ich niewiasty potem do mężczyzn lgną😎

Ehhh, szkoda że nie mogę teraz sypnąć nazwiskami, bo mężczyzna też jest dyskretny wobec kobiet, nie tylko wobec poderwanych Dam, ale też wobec wychędożonych feministycznych aktywistek😜

Ale ta ostrożność nie dotyczy mężczyzn, bo mężczyzna przecież nie zostanie publicystą mediów lewoskrętnych, ani wykładowcą Szkoły Głównej Obsikiwania Krawężników dla Psów Ras Nizinnych, bo mężczyzna nie jest sprzedajną k... ą.
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Pomysłowość, nonkonformizm, inteligencja, mądrość, siła (umysłu i fizyczna), dociekliwość etc. To taki wzorzec tylko, ideał - wiadomo, że rzadki (ale do którego chyba warto dążyć). A czym jest męskość dzisiaj? - tu musiałyby się wypowiedzieć kobiety. Ale myślę, że generalnie tym samym.
08-08-2019 15:48 
 Ocena 2 na 2
Gorilla (1205 punktów)
> A czym jest męskość dzisiaj? - tu musiałyby się wypowiedzieć kobiety. Ale myślę, że generalnie tym samym.
>

Moje doświadczenie mówi, że dziś kobiety często gęsto twierdzą, że chcą mieć faceta który upierze, ugotuje, wyprasuje, kibel wyszoruje, klapę od sedesu zawsze zamknie, dziecku pieluchę zmieni, nie pije, nie pali, brzydzi się przemocą, modnie się ubiera, od którego jedzie pachnidłami, który pamięta o urodzinach jej i teściowej, siedzi w domu i ze wszystkim się z kobietą zgadza. Taki niby "związek partnerski". Tyle założenia.

A w praktyce - gdy takiego cipulca znajdą, to najpierw go zdradzają z mężczyzną, a potem rzucają. Instynkt zwycięża nad wmanipulowanym ideolo...

Nie trzeba się pytać kobiet. Czyny pokazują prawdę, nie słowa. Wystarczy zobaczyć z jakimi cipulcami kobiety się rozwodzą, a z jakimi mężczyznami chcą być do grobowej deski.
08-08-2019 15:54 
 Ocena 2 na 2
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Dlatego trzeba dozować czułość, atencję i takie tam. Musi wiedzieć, że jeżeli nie ona to inna. Bo inaczej baba wejdzie ci na głowę. Proste, ale nie każdy ma to "we krwi". Takie moje obserwacje.
08-08-2019 16:11 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)
>Dlatego trzeba dozować czułość, atencję i takie tam. Musi wiedzieć, że jeżeli nie ona to inna. Bo inaczej baba wejdzie ci na głowę. Proste, ale nie każdy ma to "we krwi".

To dotyczy tych, którzy mężczyzn udają. Dla mężczyzny prawdziwego to zachowanie naturalne
08-08-2019 16:16 
 Ocena 1 na 1
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Jesteśmy dosyć skomplikowanymi zwierzętami.
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
>Jesteśmy dosyć skomplikowanymi zwierzętami.

   Na jakim poziomie przejawia się to skomplikowanie?


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
08-08-2019 17:43 
 Ocena 2 na 2
Gorilla (1205 punktów)
>>Jesteśmy dosyć skomplikowanymi zwierzętami.
>    Na jakim poziomie przejawia się to skomplikowanie?

Na każdym. Gatunek ludzki na wyrost nazywa się "sapiens", a nad rozumem górują instynkty, atawizmy, odruchy wrodzone i nabyte - a nieczęsto rozum.

Np. Czy rozum nie mówi, że lepiej być hetero niż homo? Mówi. A czy nieszczęśni homo-nidzi potrafią postanowić "ok., zmieniam tzw."orientację", zachowuję się do końca życia jak hetero?"

Nie potrafią. Racjonalne myślenie u nich przegrywa z tym, co się wbrew ich woli w mózgu ulęgło.
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Taka świnka morska czy gorzej?


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
08-08-2019 19:16 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)
> Taka świnka morska czy gorzej?

Ale mi smaka narobiłeś... Smażona na głębokim tłuszczu, w panierce kukurydzianej z ostrą papryką... Mniam!! Polecam, niebo w gębie.
08-08-2019 20:45 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Czyli lepiej. Trochę więcej sierści, ale za to mniej gadania, kału i moczu.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Tu jest co innego ważne. Jak firma mówi, że ją reklama kosztowała miliardy strat, to chce zwrócić uwagę, że ma pieniądze. Stać nas na miliardy strat, bo mamy jeszcze większe przychody. Wniosek - prawdopodobnie ma problemy finansowe. Opowiadają o wielkich pieniądzach, bo ich nie mają. Przeinwestowanie - koncerny tak mają. Cesarze żyletek, królowie szamponów i baronowie sznurówek - wszyscy kończą tak samo: Przychodzi komornik i zabiera wszystko, co ma jakąkolwiek wartość. A druga faza kryzysu 2015/2016 już nie czeka.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Gorilla (1205 punktów)
Zapomniałem o jednej cesze mężczyzny.
Mężczyzna czeka na urodziny swego dziecka przed salą porodową, nie w środku.

Moi Koledzy położnicy nawet ukuli powiedzenie o uczestnikach "porodów rodzinnych", którzy się pałętają, przeszkadzają i czasem mdleją:

- Cóż, jak biedak nie był przy poczęciu, to niech przynajmniej będzie przy porodzie😆
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Gdybym handlował kożuchami i czymś chciałbym przykryć straty na handlu w strefie podzwrotnikowej, to też zwaliłbym to na jakąś reklamę. Tymczasem niesprzedane kożuszki po cichutku wykupujemy na aukcji przez podstawioną firmę, powiązaną ze spółką córki córki matki, i wychodzimy na swoje. Aj, ci biedni inwestorzy... Komornik ich nie oszczędzi.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
08-08-2019 22:34 
 Ocena 4 na 4
farmer (22440 punktów)
>Zapomniałem o jednej cesze mężczyzny.
>Mężczyzna czeka na urodziny swego dziecka przed salą porodową, nie w środku.

Wg. takich kryteriów to nadrzędną cechą( a nawet super cechą) jest mieć wyjebane na to co myślą inni.

Co to za facet co słucha innego faceta że to wolno a to nie wolno? Korporacyjny szczur, żołnierz? zdany na łaskę swojego pana?

Jeśli samiec alfa ustala reguły to srał pies męskość. Tylko on jest TRUE par excellence.
08-08-2019 23:00 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)

>Co to za facet co słucha innego faceta że to wolno a to nie wolno?

To nie rozkazy, lecz opinie, gdybyś nie zdołał zauważyć
08-08-2019 23:07 
 Ocena 4 na 6
farmer (22440 punktów)
>>Co to za facet co słucha innego faceta że to wolno a to nie wolno?
>To nie rozkazy, lecz opinie, gdybyś nie zdołał zauważyć
>

Więc cechą faceta jest być przy narodzinach. A ty mówisz że nie. Więc Twoje cechy są opiniami i nie trzeba się z nimi liczyć. Idę umyć kibel.....
szarley (54913 punktów)
>Czym jest męskość dziś?
A to zależy od kultury
U ludów, które z powodu dostatku pożywienia nie musiały rozwijać cywilizacji, bycie mężczyzną oznaczało zapolować i pokonać wrogów. Cywilizacja stawia wyższe wymagania

U liberałków bycie mężczyzną oznacza nieprzewijanie pieluch. Jeśli żona jest chora trzeba wynająć kogoś do niemęskiej czynności, bo kobieta jest rzeczą i nie upokarza jej przewijanie przez najętą służbę

U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do zdradzania żony, byle skarpetki prała

U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do głoszenia bredni bez uzasadnienia. 85 % podatku? Bo tak! 110% ? Bo tak! 120? po raz trzeci.... Liberałkom brakuje fantazji żeby dać 150? Bo dowodów już dawno "mężczyźnie" brakło

U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do polowania dla sadystycznej uciechy
Uprzedzam, polowałem.

U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do strzelania do grzybiarza i zwalanie winy na innych. "To nie myśliwy winien, tylko lewak"

Liberałek to tchórz, który anonimowo w necie poradzi nazwać pogardliwie górnika "rylem" Na rynku w Pszowie tego nie powie bo by mu dziewczęcą buźkę górnicy potraktowali i żadna siłownia modlącemu się do sowieckiego agenta by nie pomogła. To naprawdę silni ludzie. Ale przez net, pod xywą... "mężczyzna" może wszystko

U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do wymyślania dowcipów o czeskich "tchórzach" ale tylko tam, gdzie żaden Czech nie czyta, na Rynku w Českich Budějovicich cichutko szlachetka siedzi

U liberałków bycie mężczyzną oznacza branie łapówek, od chorych ludzi, którzy walczą o życie

Męstwo (nie kojarzyć z płcią !!!!!!!) powtórzę NIE KOJARZYĆ Z PŁCIĄ!!!!!!!!!!!, to akt odwagi kiedy kobieta wbrew liberałkowatej ideolo że każdy pracuje dla siebie , adoptuje dziecko w downem.

To jest odwaga, to jest męstwo na które stać tylko wyjątkowe kobiety
Co na to liberałkowaty "mężczyzna"
Cytat:
Każdy pracuje dla siebie


Liberałek - Tchórz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-08-2019 23:43 
 Ocena 2 na 2
Gorilla (1205 punktów)

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza nieprzewijanie pieluch. Jeśli żona jest chora trzeba wynająć kogoś do niemęskiej czynności, bo kobieta jest rzeczą i nie upokarza jej przewijanie przez najętą służbę

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza wyrzucenie profesjonalnej pielęgniarki gdy żona chora i zastąpienie jej nieprofesjonalnym rylem mężem, bo kobieta jest wg lewaczków rzeczą i szkoda na rzecz wydawać pieniądze, mimo że ta "rzecz" nie chce by ją mąż oglądał z odleżynami i cuchnącymi owrzodzeniami w miejscach intymnych.

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do zdradzania żony, byle skarpetki prała

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza wyrzucenie praczki i zmuszanie, by żona skarpetki lewaczkowi prała, gdy lewaczek wybiera się na biseksualne seksparty

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do głoszenia bredni bez uzasadnienia. 85 % podatku? Bo tak!

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza prawo do głoszenia bredni bez uzasadnienia. 43 % podatku? Bo tak szwagier napisał!

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do polowania dla sadystycznej uciechy
>Uprzedzam, polowałem.

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza prawo do sadystycznego polowania, ze słabym łukiem klasycznym, bo to wg lewaczków "chonorowe" gdy ranione słabą sportową strzałą zwierzę godzinami i dniami cierpi. Tylko najpierw lewaczek musi zjeść cytrynę, by nie mieć na gębie uśmiechu tępego sadysty gdy z lubością patrzy na cierpienie zwierzęcia.
U lewaczków kłusownictwo oznacza polowanie, jeszcze lewaczek prawicowca do kłusowania śmiał namawiać.

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do strzelania do grzybiarza

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza prawo do zatłuczenia grzybiarza kilofem ukradzionym z kopalni (uprzedzam, to taki sam pure nonsens, jak oszczerstwa cytowane powyżej)

>Liberałek to tchórz, który anonimowo w necie poradzi nazwać pogardliwie górnika "rylem" Na rynku w Pszowie tego nie powie

Lewaczek to tchórz, który nawet anonimowo w necie mężczyźnie się nie postawi, tylko kryje się tchórzliwie za rylami z Pszowa. Lewaczek to tchórz, który w najbliższą niedzielę nie zjawi się sam pod GiGiem w Mikołowie, by z mężczyzną pojechać na ring bokserski, bo by jego gejowską buźkę mógłby mężczyzna posiniaczyć

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza prawo do wymyślania dowcipów o czeskich "tchórzach"

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza bycie idiotą, nie rozumiejącym różnicy między wymyślaniem dowcipu, a jego powtarzaniem

>U liberałków bycie mężczyzną oznacza branie łapówek, od chorych ludzi, którzy walczą o życie

U lewaczków bycie mężczyzną oznacza stosowanie insynuacji i oszczerstw.

Lewaczek - Tchórz i oszczerca

Edit: czuję absmak, widząc że ten stek oszczerczych, kłamliwych, bezczelnych i agresywnych bredni, który wyśmiałem tym wpisem - zyskał poklask aż 5 osobników.
Miał rację St. Lem, gdy twierdził "nie wiedziałem że na świecie jest aż tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu"

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365