Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy mogę zapoznać się z tym, w co faktycznie wierzą wiccanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
12-03-2024 06:12jimbey2 (2 punktów)Czy mogę zapoznać się z tym, w co faktycznie wierzą wiccanie
Mam na myśli wiccan, a nie neopogan, pogan, hellenistów czy jakikolwiek inny typ pogan. Jeśli takie posty nie są dozwolone, mogę je usunąć. Nie ma on na celu wyrażać nienawiści lub braku szacunku, po prostu próbuję wyjaśnić pewne rzeczy.

Pytam, ponieważ około 25 lat temu miałem dziwne doświadczenie z grupą wiccan, którzy mieszkali w tym samym regionie co ja. Byłem wtedy uczniem gimnazjum lub liceum. Grupa, którą spotkałem, była bardzo dziwna i zniechęciła mnie do religii jako całości. Próbuję dowiedzieć się, czy tak właśnie wygląda cała Wicca, czy też z jakiegoś powodu tak właśnie działała ta jedna grupa. . Wiek zaangażowanych osób mieścił się w przedziale od około 16 lat (w moim ówczesnym wieku) do około 60–70 lat i nazywali siebie regionalnym sabatem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jimbey2 (2 punktów)
>Mam na myśli wiccan, a nie neopogan, pogan, hellenistów czy jakikolwiek inny typ pogan. Jeśli takie
>posty nie są dozwolone, mogę je usunąć. Nie ma on na celu wyrażać nienawiści lub braku szacunku, po
>prostu próbuję wyjaśnić pewne rzeczy.
>Pytam, ponieważ około 25 lat temu miałem dziwne doświadczenie z grupą wiccan, którzy mieszkali w tym
>samym regionie co ja. Byłem wtedy uczniem gimnazjum lub liceum. Grupa, którą spotkałem, była bardzo
>dziwna i zniechęciła mnie do religii jako całości. Próbuję dowiedzieć się, czy tak właśnie wygląda
>cała Wicca, czy też z jakiegoś powodu tak właśnie działała ta jedna grupa. . Wiek zaangażowanych
>osób mieścił się w przedziale od około 16 lat (w moim ówczesnym wieku) do około 60-70 lat i
>nazywali siebie regionalnym sabatem.

i got this... mobdro.bio/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365