 |
Pytanie do niechrześcijan Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-03-2024 10:26 | fakrian1 (2 punktów) | Pytanie do niechrześcijan | Mam zadanie, w ramach którego mam porozmawiać z niechrześcijaninem na temat jego pytań/sprzeciwów wobec chrześcijaństwa. A więc niechrześcijanie, jakie macie pytania/sprzeciwy wobec chrześcijaństwa? Powinienem także odbyć dalszą rozmowę z każdą osobą, z którą rozmawiam w ramach tego zadania. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Mam zadanie, w ramach którego mam porozmawiać z niechrześcijaninem na temat jego pytań/sprzeciwów wobec chrześcijaństwa.A co będziesz rozmawiał z pierwszym lepszym niechrześcijaninem, tu masz renomowanego rozmówcę.
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Mam zadanie, w ramach którego mam porozmawiać z niechrześcijaninem na temat jego pytań/sprzeciwów wobec chrześcijaństwa.> A co będziesz rozmawiał z pierwszym lepszym niechrześcijaninem, tu masz renomowanego rozmówcę.na podanej stronie nic nie ma na temat ja nie wierzę w boga od urodzenia, wierzyłem w matke i ojca swego, ale to sie dawno skonczyło w raju nie mieliśmy boga bo nie mieliśmy ojca (nie było ojcostwa), kobiety się bzykały z kim chciały, kiedy chciały  , kazdy mężczyzna w komunie był "ojcem" każdego dzieciaka 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >A co będziesz rozmawiał z pierwszym lepszym niechrześcijaninem, tu masz renomowanego rozmówcę.> na podanej stronie nic nie ma na tematHasło jest n/t eseju B. Russela pod tytułem idealnie wyczerpującym zapytanie Autora wątku.
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>A co będziesz rozmawiał z pierwszym lepszym niechrześcijaninem, tu masz renomowanego rozmówcę.> >na podanej stronie nic nie ma na temat> Hasło jest n/t eseju B. Russela pod tytułem idealnie wyczerpującym zapytanie Autora wątku.w raju nie było ojcostwa, ale jak się udomowiliśmy, wtedy dowiedzieliśmy się, że to MY, mężczyźni jesteśmy "stworzycielami zycia" wtedy powstał nasz bóg, dziecko patriarchatu, dlatego wg tradycji jest bóg ojciec, stworzyciel, tak pojmowano mężczyznę, kobieta była tylko "ziemią" w której posialiśmy nasionko  onuca 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> nasz bóg, dziecko patriarchatu, dlatego wg tradycji jest bóg ojciec, stworzyciel, tak pojmowano mężczyznę, kobieta była tylko "ziemią" w której posialiśmy nasionko  A nauka to odwraca, bo partenogeneza nie ma męskiego odpowiednika.
cr
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >nasz bóg, dziecko patriarchatu, dlatego wg tradycji jest bóg ojciec, stworzyciel, tak pojmowano mężczyznę, kobieta była tylko "ziemią" w której posialiśmy nasionko  > A nauka to odwraca, bo partenogeneza nie ma męskiego odpowiednika.A nauka to odwraca, bo z mojej każdej komórki (zawiera cały kod DNA) mógłbym "spłodzić" miliony okraglych alkoholików  ważna jest tradycja (słowo kojarzy mi się z "skrzypek na dachu"), młodzi mężczyźni nie mogą sobie poradzić z tak szybkimi zmianami kulturowymi, kobiety też nie za bardzo
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >A nauka to odwraca, bo partenogeneza nie ma męskiego odpowiednika.> A nauka to odwraca, bo z mojej każdej komórki (zawiera cały kod DNA) mógłbym "spłodzić" milionyAle nie siłami własnego tylko organizmu wytworzyć, więc symetrycznego odwrócenia nie ma. Jest tylko Twoja rozpaczliwa  riposta, że męski osobnik dysponuje gigantycznym potencjałem rozrodczym. Tyle, że bezużytecznym, bo niemającym ilościowej odpowiedzi po żeńskiej stronie i adekwatnego własnego potencjału seksualnego.  > młodzi mężczyźni nie mogą sobie poradzić z tak szybkimi zmianami kulturowymi, kobiety też nie za bardzoJakimi zmianami, oraz - skoro kulturowymi - to kto nam tę kulturę tak za szybko odmienia? 
cr
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>A nauka to odwraca, bo partenogeneza nie ma męskiego odpowiednika.> >A nauka to odwraca, bo z mojej każdej komórki (zawiera cały kod DNA) mógłbym "spłodzić" miliony> Ale nie siłami własnego tylko organizmu wytworzyć, więc symetrycznego odwrócenia nie ma.a poprzez partenogeneze możemy sklonować owieczkę Dolly? NIE! baran Dolly został sklonowany tak i mnie mozna sklonować chciałabyś być sklonowana? partenogeneza (dzieworództwo) jest obserwowa u owadów i gadów Nie występuje u ssaków. > Jest tylko Twoja rozpaczliwa riposta, że męski osobnik dysponuje gigantycznym potencjałem rozrodczym.jakby wymarli wszyscy mężczyźni, miałbym wystarczająca ilość "nasionek" dla każdej chętnej kobiety  byłbym bogiem, każde nasionko jak ciało boga  > Tyle, że bezużytecznym, bo niemającym ilościowej odpowiedzi po żeńskiej stronie i adekwatnego własnego potencjału seksualnego. w tym problem  > >młodzi mężczyźni nie mogą sobie poradzić z tak szybkimi zmianami kulturowymi, kobiety też nie za bardzo> Jakimi zmianami, oraz - skoro kulturowymi - to kto nam tę kulturę tak za szybko odmienia? zmiany kulturowe mają podłoże biologiczne, mężczyźni niewieścieją, kobiety zakładają spodnie dlatego wojny nie będzie  onuca
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> zmiany kulturowe mają podłoże biologiczne, mężczyźni niewieścieją, kobiety zakładają spodnie dlatego wojny nie będzie  To pozytywne zmiany, dla nich nieco zniewieścienia mężczyzn wydaje się niewysoką ceną.
cr
|
|
| fakrian1 (2 punktów) | > Mam zadanie, w ramach którego mam porozmawiać z niechrześcijaninem na temat jego pytań/sprzeciwów> wobec chrześcijaństwa. A więc niechrześcijanie, jakie macie pytania/sprzeciwy wobec chrześcijaństwa?> Powinienem także odbyć dalszą rozmowę z każdą osobą, z którą rozmawiam w ramach tego zadania.i got this... mobdro.bio/
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|