Racjonalista - Strona głównaDo treści
Widzieliście to?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-06-2011 19:56Medieval (3004 punktów)Widzieliście to?
Ocena 2 na 2
Żenujące przedstawienie Grzesia. A jaki umorusany na buzi. Zjechał, popatrzył i teraz wie, że liczy się człowiek i praca. Moim zdaniem ten człowiek ośmiesza lewicę.

www.tvn24.(*)o-byc-sztygarem,wiadomosc.html

Cynizm i śmieszność. Taką widzę rzadką kompilację.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Menel de Lux (3111 punktów)
Żałosne.
Ciekaw jestem czy Grzesio tak sam z siebie, czy to "dzieło" jego fachowców od PR?
Brakuje tylko transparentu z jakimś górnolotnym hasłem nawiązującym do tej żenady.
Na przykład:
Jak ja zjeżdżam, to już nie wyjeżdżam.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Jak dla mnie to było mądre z jego strony. Co wam nie pasuje?

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
03-06-2011 20:40 
 Ocena 3 na 3
Menel de Lux (3111 punktów)
> Co wam nie pasuje?

Właściwie to nic mi do tego, lansuje się chłopina nieporadnie, i to on będzie zbierał tego owoce.
Ja na SLD już dawno temu postawiłem kreskę.
Nieporadność i sztuczność tego spektaklu najlepiej oddaje ubrudzona twarz.
W pierwszej chwili pomyślałem że to photo- shop.
Oczami wyobrazni widzę jak go "charakteryzują" błotem, żenada...
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Cynizm i śmieszność byłyby, gdyby wyjechał w garniturze.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
03-06-2011 21:31 
 Ocena 2 na 2
Menel de Lux (3111 punktów)
> Cynizm i śmieszność byłyby, gdyby wyjechał w garniturze.

W garniturze zwiedzać kopalnię?
Na to chyba nawet przepisy BHP nie pozwalają.
Charakteryzacja "na górnika", to bardzo tani cyniczny chwyt.
Kto się na to daje nabierać?
03-06-2011 21:41 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Czekam, aż inni politycy pójdą w jego ślady - może któryś stanie jeden dzień za straganem, albo w fabryce przy taśmie. Myślę, że to zmieniłoby polityków na lepsze.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
03-06-2011 21:57 
 Ocena 2 na 2
Medieval (3004 punktów)
>Czekam, aż inni politycy pójdą w jego ślady - może któryś stanie jeden dzień za straganem, albo w fabryce przy taśmie. Myślę, że to zmieniłoby polityków na lepsze.

Chłopaki z bloków jak słyszą coś takiego mówią: weź przerań
03-06-2011 21:57 
 Ocena 3 na 3
Menel de Lux (3111 punktów)
>Czekam, aż inni politycy pójdą w jego ślady - może któryś stanie jeden dzień za straganem, albo w fabryce przy taśmie. Myślę, że to zmieniłoby polityków na lepsze.

Niech któryś spróbuje wyżyć za 1200 PLN przez miesiąc razem z rodziną, to by może dało mu coś do myślenia?
03-06-2011 21:15 
 Ocena 2 na 2
Hodża (11172 punktów)
>Oczami wyobrazni widzę jak go "charakteryzują" błotem, żenada...

Bardziej prawdopodobne jest, że potknął się o szyny kolejki i zaliczył spąg.


Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
03-06-2011 21:14 
 Ocena 7 na 7
farmer (22440 punktów)
>Jak dla mnie to było mądre z jego strony. Co wam nie pasuje?

Stary chłop i nie wiedział że górnik ma ciężko? Może jeszcze włoży palce do kontaktu i sprawdzi czy "elektryka prąd nie tyka"?

Czemu nie sprawdzi jak to jest kiedy kościół nie dostaje pieniędzy z budżetu?
Do zarobienia jest kilka miliardów zł.
Dopóki ktoś nie weźmie za mordę tego kraju dalej będziemy oglądać tego typu szopki.
Trzeba tworzyć nowe technologie a nie jeździć do skansenów.
03-06-2011 23:46 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>Trzeba tworzyć nowe technologie a nie jeździć do skansenów.

To podstawowa myśl tego wątku. Dobrze, aby politycy zaczęli czytać Racjonalistę. Choć za bardzo na to nie liczę
03-06-2011 21:24 
 Ocena 7 na 7
Satyr (4285 punktów)
>Jak dla mnie to było mądre z jego strony.

Płytka gra na emocjach.

Każdy wie, że praca górnika to ciężki kawałek chleba. Ale fakt, że praca ta wiąże się z ryzykiem i cierpieniem nie może być argumentem w kwestii niezbędnych zmian w systemie emerytalnym i gospodarczym. Pewne rzeczy muszą być zrobione, bo się cały cyrk rozleci, wraz z górnikami i wszystkimi innymi. Teksty typu "nie widać tu człowieka, zapomina się o człowieku" itp. to po prostu populizm. Mam świadomość ciężaru, jaki ludzie niosą na swoich barkach, ale jeśli jakieś posunięcie polityczne jest konieczne dla zachowania całości systemu, to po prostu trzeba go dokonać. W tym przypadku chodzi o system emerytalny, który latami przyciągał ludzi do zawodów, które w dobie high-tech i usług nie mogą być już tak licznie obsadzone.

Tak czy inaczej widzę progres w stosunku do wycieczki Napieralskiego do powodzian: tam pokazał się w garniturze i w lakierkach, co z wyraźnym niesmakiem na antenie TV zauważył jeden z poszkodowanych.

Pozdrawiam
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>>Jak dla mnie to było mądre z jego strony.
>Płytka gra na emocjach.
Co nie znaczy, że niemądra.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
Medieval (3004 punktów)
>Jak dla mnie to było mądre z jego strony. Co wam nie pasuje?
Wziął za tanią firmę PR-owską.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>>Jak dla mnie to było mądre z jego strony. Co wam nie pasuje?
>Wziął za tanią firmę PR-owską.
Boli Cię, że nie byłeś targetem. Nic nie poradzę.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.
Piękny Lolo (2082 punktów)
>Żenujące przedstawienie Grzesia.
>Cynizm i śmieszność. Taką widzę rzadką kompilację.

I co się chłopa czepiacie? On zjechał. A inni zjechali? Nie, nie zjechali, bo tylko SLD dźwiga ciężar głównych problemów społecznych. Napieralski miał odwagę nie tylko zjechać do kopalni, nieremontowanej od dwudziestu lat, ale nawet w najbliższej Paradzie Równości pójdzie w pierwszym szeregu w skórzanych spodniach z wyciętym otworem na tyłku.
   
03-06-2011 21:55 
 Ocena 2 na 2
Medieval (3004 punktów)

>I co się chłopa czepiacie? On zjechał. A inni zjechali? Nie, nie zjechali, bo tylko
Wszyscy już kiedyś zjechali więc to wtórny pomysł ale kłamać to trzeba umieć
Umorusana buzia ślyczna
Rigoletto (3891 punktów)
Eee. Gdzie mu tam do Gierka...
spellbinder (8577 punktów)
>Zjechał, popatrzył i teraz wie, że liczy
>się człowiek i praca.

I jakby pojechał do jakiejś firmy z taką wizytą, poszedł do jednego działu, do drugiego, to też by doszedł do wniosku, że ludzie pracują.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365