Racjonalista - Strona głównaDo treści
Koniec wiary w Jahwe bliski dzięki astronomom

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
09-09-2021 14:43MaxGolonko3 (3459 punktów)Koniec wiary w Jahwe bliski dzięki astronomom
Zdecydowano, że wart 10 miliardów dolarów Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba zostanie wystrzelony 18 grudnia.

"Trzeba teraz wysłać gotowe obserwatorium do Gujany Francuskiej, umieścić je na szczycie rakiety Ariane, zapalić silniki i stanąć z tyłu".

Obserwatorium będące następcą Hubble'a i to o znacznie większych możliwościach umożliwiających przełomowe odkrycia i sprawdzenie dziś nieweryfikowalnych hipotez.

(Na przykład nie wyklucza się, że JWST wykryje dane świadczące o tym że "Wielki Wybuch" był tylko "Wielkim Odbiciem"
czyli nasz wszechświat miał dawniejszą (niż około 15 miliardów lat temu) prehistorię - według artykułu w Świat Nauki kilka lat temu;
Może też wykryć przekonujące oznaki życia na planecie pod inną gwiazdą niż Słońce)

Siema
p.s.
Oznacza to, że po fakcie ewolucji gatunków i pochodzenia człowieka od australopiteków pojawią się, być może, dwa nowe ustalenia nauki definitywnie sprzeczne z Biblią.
Uderzy to też w interesy homoseksualnych funkcjonariuszy na służbie Watykanu, którzy korzystając z okazji molestują i wbijają penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażając ich na zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki.

Inspiracja:
www.bbc.com/news/science-environment-58498676
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

09-09-2021 14:51Nie na temat
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)tak bliski to on nie jest, niestety
>Koniec wiary w Jahwe bliski dzięki astronomom

Astronomowie niewiele mogą w sprawie tego "końca wiary w Jahwe". To że coś tam ustalą - nie ma bezpośredniego przełożenia na kryzys religii. Już prędzej ustalenia dziennikarzy czy organów ścigania w "przedmiocie" - na przykład - pedofilii księży czy Żydów ortodoksów. Szkoda zresztą bo Jahwe to bóg dwulicowych Żydów, wyznających za jego przyzwoleniem i nakazem zdublowaną etykę pełną rasizmu i ksenofobii.
Tak więc to jest raczej pański wishful thinking- nie zaś obiektywny fakt.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: tak bliski to on nie jest, niestety
>>Koniec wiary w Jahwe bliski dzięki astronomom
>Astronomowie niewiele mogą w sprawie tego "końca wiary w Jahwe". To że coś tam ustalą - nie ma bezpośredniego przełożenia na kryzys religii. Już prędzej ustalenia dziennikarzy czy organów ścigania w "przedmiocie" - na przykład - pedofilii księży czy Żydów ortodoksów. Szkoda zresztą bo Jahwe to bóg dwulicowych Żydów, wyznających za jego przyzwoleniem i nakazem zdublowaną etykę pełną rasizmu i ksenofobii.
>Tak więc to jest raczej pański wishful thinking- nie zaś obiektywny fakt.
>

I znowu antysemityzm narzędzia Rydzyka czyli Arminiusa.
Jahwe to bóg większości Polaków czyli chrześcijan!
jezus wierzył w jahwe!!!!!

(w tym znaczeniu my go głównie rozpatrujemy)

Izrael daleko i kwestie żydowskie interesują tylko patoli umysłowych lub płatnych psiarczyków jak ty chamie co nam głowę zawracasz ciągle kwestiami żydowskimi.

Przerzuć się na nowozelandzkie skoro już musisz czepiać się egzotycznych tematów.

pzdr
09-09-2021 16:28 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Jahwe to bóg większości Polaków czyli chrześcijan!
Wątpię, większość Polaków-katolików wierzy w Jezusa, jego Matkę i Ojca Rydzyka.
>jezus wierzył w jahwe!!!!!
A Jinks w Pixie Dixie!!!!!

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
szarley (54913 punktów)Odp: Koniec wiary w Jahwe bliski dzięki astronomom
>Oznacza to, że po fakcie ewolucji gatunków i pochodzenia człowieka od australopiteków pojawią się,
>być może, dwa nowe ustalenia nauki definitywnie sprzeczne z Biblią.
>Uderzy to też w interesy homoseksualnych funkcjonariuszy na służbie Watykanu

Uffff jak dobrze, że tylko homoseksualnych

>, którzy korzystając z>okazji molestują i wbijają penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażając ich na zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki.

Jesteś po Hamerliku wicemistrzem ucieczek od argumentów i pytań
Pobijasz go w stawianiu chochołów


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
romaro (25211 punktów)
>Uderzy to też w interesy homoseksualnych funkcjonariuszy na służbie Watykanu, którzy korzystając z okazji molestują i wbijają penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażając ich na zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki.

Piszesz autobiografię?

Ps
Niczego nie neguję. Teksty o molestowaniu wydają się być bardziej osobiste.
Może jest to wynikiem posiadania zespołu tourette'a i stąd to pomieszanie tekstów.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Uderzy to też w interesy homoseksualnych funkcjonariuszy na służbie Watykanu, którzy korzystając z okazji molestują i wbijają penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażając ich na zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki.
>Piszesz autobiografię?
>Ps
>Niczego nie neguję. Teksty o molestowaniu wydają się być bardziej osobiste.
>Może jest to wynikiem posiadania zespołu tourette'a i stąd to pomieszanie tekstów.
>

Ja masz jakiś zespół to może napisz o nim w dziale Bazgroły a nie zaśmiecaj wątku o najwybitniejszym teleskopie jaki zbudowała ludzkość.

pzdr
09-09-2021 20:10 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Ja masz jakiś zespół to może napisz o nim w dziale Bazgroły a nie zaśmiecaj wątku o najwybitniejszym teleskopie jaki zbudowała ludzkość.
"Teleskop"? Tak nazywasz swojego kacperka?
Ja mam traktować twój temat powaznie jak ty sam nie masz szacunku do nauki? Przecież to jest twoje i w tym watku:
> którzy korzystając z okazji molestują i wbijają penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów
Przestań się napinać, zapnij rosporek i nie chwal sie swoim teleskopem.
09-09-2021 20:54 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Ja masz jakiś zespół to może napisz o nim w dziale Bazgroły

Ty masz zespół Hamelika
Chochoł - ucieczka - chochoł - ucieczka

Pisz w bazgrołach

Wg ciebie Einstein był głupcem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-09-2021 20:25Nie na temat
alsor (3283 punktów)
>Zdecydowano, że wart 10 miliardów dolarów Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba zostanie wystrzelony 18
>grudnia.
>"Trzeba teraz wysłać gotowe obserwatorium do Gujany Francuskiej, umieścić je na szczycie rakiety
>Ariane, zapalić silniki i stanąć z tyłu".
>Obserwatorium będące następcą Hubble'a i to o znacznie większych możliwościach umożliwiających
>przełomowe odkrycia i sprawdzenie dziś nieweryfikowalnych hipotez.
>(Na przykład nie wyklucza się, że JWST wykryje dane świadczące o tym że "Wielki Wybuch" był tylko
>"Wielkim Odbiciem"
>czyli nasz wszechświat miał dawniejszą (niż około 15 miliardów lat temu) prehistorię - według
>artykułu w Świat Nauki kilka lat temu;
>Może też wykryć przekonujące oznaki życia na planecie pod inną gwiazdą niż Słońce)
>Siema
>p.s.
>Oznacza to, że po fakcie ewolucji gatunków i pochodzenia człowieka od australopiteków pojawią się,
>być może, dwa nowe ustalenia nauki definitywnie sprzeczne z Biblią.
>Uderzy to też w interesy homoseksualnych funkcjonariuszy na służbie Watykanu, którzy korzystając z
>okazji molestują i wbijają penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażając ich na zwiększone
>prawdopodobieństwo zachorowania potem na raka odbytu według nauki.
>Inspiracja:
>www.bbc.com/news/science-environment-58498676

hahaha!
fajne pierdoły serwujesz.. aczkolwiek mało oryginalne.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365