Grafika bardzo istotna (samolotowo-odlotowa): pbs.twimg.(*)XgAIV52S?format=jpg&name=largeDaję to Wam pro publico bono. Kopiujcie na wsze komputery i publikujcie w necie jak swoje: Widać że coraz więcej samolotów lata, spalając gigantyczne ilości paliw kopalnych. Jest to drugie, obok chińskiego spalania węgla, skandaliczne zjawisko i USA,NATO,UE powinny ostro wpłynąć na ich zmniejszenie bo zabiją nas emisje siarkowodoru z przegrzanych oceanów wg nauki Siema = You can see that more and more planes fly,burning enormous amounts of fossil fuels. This is the second,next to the Chinese coal combustion,a scandalous phenomenon and the USA,NATO,EU should sharply reduce them because hydrogen sulfide emissions from overheated oceans kill us. Yo
|