Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kącik Farmera

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
12-11-2022 16:22romaro (25211 punktów)Kącik Farmera
pytania i postulaty Farmera:
"Śmieszny" porownujesz z psami?
Które to nie p*****l jest adersowane bezpośrednio?
Jesteś idiota kretynem czy kim?
Opanuj się bo chętnie racjonalistka nazwała innych psami.
HIPOKRYTO.
i niezamiexaj tego forum żałosnymi tematami jak literówka w stacji.
Uwagi krytyczne należą się chętnie racjonalistce HIPOKRTO.
Ale musiałbyś zagłebic się w tekst tematu ktory wstawiłes.
Załóż sobie bloga. Nie jestes z chętnie racjonalistką u siebie .
Jak ci się podoba jej rynsztok to prywatnie sobie pisać.


Czy to miejsce będzie odpowiednim dla twoich elokwentnych wypowiedzi?
Może w dziale "Nauka" bardziej by ci odpowiadało?
Choć to twoją sztukę tu zaprezentowałem, przyznasz, że do działu "Kultura" nie nadaje się to.
A może się mylę? Gdyby ktoś pytał - a dlaczego nie w dziale "Sprawy portalu"? Wyznam szczerze - obecnemu kapo, aspirującemu do roli moderatora, nie będę składał skarg. To chyba zrozumiałe.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
> pytania i postulaty Farmera:
"Śmieszny" porownujesz z psami?
>Które to nie p*****l jest adersowane bezpośrednio?
>Jesteś idiota kretynem czy kim?
>Opanuj się bo chętnie racjonalistka nazwała innych psami.
>HIPOKRYTO.
>i niezamiexaj tego forum żałosnymi tematami jak literówka w stacji.
>Uwagi krytyczne należą się chętnie racjonalistce HIPOKRTO.
>Ale musiałbyś zagłebic się w tekst tematu ktory wstawiłes.
>Załóż sobie bloga. Nie jestes z chętnie racjonalistką u siebie .
>Jak ci się podoba jej rynsztok to prywatnie sobie pisać.

>Czy to miejsce będzie odpowiednim dla twoich elokwentnych wypowiedzi?
>Może w dziale "Nauka" bardziej by ci odpowiadało?
>Choć to twoją sztukę tu zaprezentowałem, przyznasz, że do działu "Kultura" nie nadaje się to.
>A może się mylę? Gdyby ktoś pytał - a dlaczego nie w dziale "Sprawy portalu"? Wyznam szczerze
>- obecnemu kapo, aspirującemu do roli moderatora, nie będę składał skarg. To chyba zrozumiałe.

Ale to ty moderujesz i zakładasz tematy nie tam gdzie trzeba .

Kapo?

Bo się pytam kim są psy z tego forum?

Kto wyznacza granice, romaro?
Chętnie racjonalistka że swoimi plugawym opisem imych ludzi?

Za kogo się masz człowieku?

Kto przyrownal innych ludzi do psów!
Zastanow sie nad sobą

Tropisz absurdy?

Nie to ja je tropie.
romaro (25211 punktów)
>Nie to ja je tropie.
To zacznij szukać innego tropu

Teraz co najwyżej kręcisz się w kółko. Takie zachowanie można zaobserwować u psów, które są... znudzone! Jest to najczęstsza forma zabawy, nie wymagająca ani towarzystwa, ani dodatkowych zabawek.
12-11-2022 16:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie to ja je tropie.
>To zacznij szukać innego tropu

Ale kapo modertorze romaro jakto


>Teraz co najwyżej kręcisz się w kółko. Takie zachowanie najczęściej można zaobserwować u psów, które są... znudzone! Jest to najszybsza forma zabawy, nie wymagająca ani towarzystwa, ani dodatkowych zabawek.

Nie. Dociekanie tak wygląda
Ty na swoim poziomie wyłapujesz literówki.

No ale moze kapo Romero moderator (no wkoncu mnie tak nazwał) to czemu nie jego nazwać....wyznacza granice.

Jak to jest kapo romaro modertorze?
12-11-2022 16:58 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Teraz co najwyżej kręcisz się w kółko. Takie zachowanie można zaobserwować u psów, które są... znudzone! Jest to najczęstsza forma zabawy, nie wymagająca ani towarzystwa, ani dodatkowych zabawek.

Nie wiem jak inni, ale ja przyznaję się, że jestem "psem". Nawet emerytowanym
12-11-2022 17:04 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Teraz co najwyżej kręcisz się w kółko. Takie zachowanie można zaobserwować u psów, które są... znudzone! Jest to najczęstsza forma zabawy, nie wymagająca ani towarzystwa, ani dodatkowych zabawek.
>Nie wiem jak inni, ale ja przyznaję się, że jestem "psem". Nawet emerytowanym

A jak reagowałes jak Ci na służbie powiedział ktoś psie siad. Po służbie zresztą też.

No nie wiem no: no i co się czepiasz psie ?
Gratuluję dystansu. W ktory wątpię notabene zanim odpowiesz. Bo nie uwierzę że obca osoba gdyby tak powiedziała to bys jej kciuka pokazał.
12-11-2022 17:23 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>A jak reagowałes jak Ci na służbie powiedział ktoś psie siad. Po służbie zresztą też.
>No nie wiem no: no i co się czepiasz psie ?
>Gratuluję dystansu. W ktory wątpię notabene zanim odpowiesz. Bo nie uwierzę że obca osoba gdyby tak powiedziała to bys jej kciuka pokazał.
>
Na szczęście, kiedy ja służyłem mówiono na nas "gliny" Teraz policjanci "dorobili" się mian psów, pał, mend itp. Nie wiem, może słusznie.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Bardzo inteligentny, zawsze wierny i lojalny.
farmer (22440 punktów)
>>A jak reagowałes jak Ci na służbie powiedział ktoś psie siad. Po służbie zresztą też.
>>No nie wiem no: no i co się czepiasz psie ?
>>Gratuluję dystansu. W ktory wątpię notabene zanim odpowiesz. Bo nie uwierzę że obca osoba gdyby tak powiedziała to bys jej kciuka pokazał.
>>
>Na szczęście, kiedy ja służyłem mówiono na nas "gliny" Teraz policjanci "dorobili" się mian psów, pał, mend itp. Nie wiem, może słusznie.
>Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Bardzo inteligentny, zawsze wierny i lojalny.
>

Glina...no wiesz to tak amerykańsko. Ale nawet jeśli to i tak czuję że dystans.

Ide o zakład że nikt nie wyskoczył z psem.
12-11-2022 17:42 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Ide o zakład że nikt nie wyskoczył z psem.

Nie wyskoczył, bo to miano nie było jeszcze w "zastosowaniu". Poza tym, nie należy się przejmować epitetami ludzi, którym depcze się po piętach, a którzy mają powód, aby nieprzychylnie się wyrażać. Nikt jednak za moich czasów nie powiedział tego gliniarzowi prosto w twarz. Teraz można, nawet publicznie, a gliniarz stoi i jakby to jego nie dotyczyło.
12-11-2022 17:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ide o zakład że nikt nie wyskoczył z psem.
>Nie wyskoczył, bo to miano nie było jeszcze w "zastosowaniu". Poza tym, nie należy się przejmować epitetami ludzi, którym depcze się po piętach, a którzy mają powód, aby nieprzychylnie się wyrażać. Nikt jednak za moich czasów nie powiedział tego gliniarzowi prosto w twarz. Teraz można, nawet publicznie, a gliniarz stoi i jakby to jego nie dotyczyło.
>

Więc to co napisałes wczesniej nie jest tym że ktoś tak wyskoczył do Ciebie.

Nikt nie pozwoli sobie na nazywanie się psem tam czyimś jak zrobiła to chętnie racjonalistka z innymi w rozmowie z Hamerlikem.

Nie bez powodu jest ona ignorowana przez 8 osób .
romaro (25211 punktów)
>Nie wiem jak inni, ale ja przyznaję się, że jestem "psem". Nawet emerytowanym
Dobrze, że są tu też osoby inteligentne i z poczuciem humoru.
Poprawiłem błąd ortograficzny (piszę teraz na telefonie), a le na kompie też robię byki.


Farmer, przepraszam, że skasowałem twoją wypowiedź. Musiałem poprawić tego byka chumorzastego
To Twój kącik, a więc zapraszam....
farmer (22440 punktów)
>>Nie wiem jak inni, ale ja przyznaję się, że jestem "psem". Nawet emerytowanym
>Dobrze, że są tu też osoby inteligentne i z poczuciem humoru.
>Poprawiłem błąd ortograficzny (piszę teraz na telefonie), a le na kompie też robię byki.
>
Farmer, przepraszam, że skasowałem twoją wypowiedź. Musiałem poprawić tego byka chumorzastego

>To Twój kącik, a więc zapraszam....
>

To twój kącik bo moderujesz i kasujesz.

Ja też pisze na telefonie i muszę edytować cały czas. Po co kasować?

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365