Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czuję, że Bóg mnie wzywa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
28-03-2024 11:11brydona2 (2 punktów)Czuję, że Bóg mnie wzywa
Nie wiem jak to wytłumaczyć.. Wychowałam się jako katoliczka, ale społeczeństwo przesunęło moje poglądy w stronę ateizmu. Teraz czuję w głębi serca, że ​​się myliłem. Czuję Boga. Po prostu nie wiem, gdzie się udać, żeby go znaleźć i jaki to bóg. Ma ktoś jakieś wskazówki lub podobne doświadczenia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
Tak, ludzie też mają podobne doświadczenia.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
endymion (638 punktów)
>Nie wiem jak to wytłumaczyć.. Wychowałam się jako katoliczka, ale społeczeństwo przesunęło moje
>poglądy w stronę ateizmu. Teraz czuję w głębi serca, że ​​się myliłem. Czuję Boga. Po
>prostu nie wiem, gdzie się udać, żeby go znaleźć i jaki to bóg. Ma ktoś jakieś wskazówki lub podobne
>doświadczenia.

gdybyś nie wiedziało gdzie i jak, to byś tutaj do Niego nie pisało...
Andej (374 punktów)
>Czuję Boga.
Boga nie można czuć. Nie da się czuć.

>Po prostu nie wiem, gdzie się udać, żeby go znaleźć
Najlepiej jest udać się do własnego serca i rozumu. I szukać Go w Kościele i kościele. W ludziach, zdarzeniach, sytuacjach, miejscach...
Po prostu postępuj zgodnie z Mt 22.36-40 oraz Mt 25.33-40. Tam znajdziesz wskazówki jak postępować, aby odnaleźć.

>... jaki to bóg.
Jeden jest Bóg, choć różne wyobrażenia. Ten Który Jest, jest Bogiem Miłości.

>Ma ktoś jakieś wskazówki lub podobne doświadczenia.
Każdy prawdziwie wierzący wciąż Go szuka. I nie przestaje szukać, choć znajduje. Stale trzeba Go odkrywać, poznawać, odnajdywać.
endymion (638 punktów)
>>Czuję Boga.
>Boga nie można czuć. Nie da się czuć.
>>Po prostu nie wiem, gdzie się udać, żeby go znaleźć
>Najlepiej jest udać się do własnego serca i rozumu. I szukać Go w Kościele i kościele. W ludziach, zdarzeniach, sytuacjach, miejscach...
>Po prostu postępuj zgodnie z Mt 22.36-40 oraz Mt 25.33-40. Tam znajdziesz wskazówki jak postępować, aby odnaleźć.
>>... jaki to bóg.
>Jeden jest Bóg, choć różne wyobrażenia. Ten Który Jest, jest Bogiem Miłości.
>>Ma ktoś jakieś wskazówki lub podobne doświadczenia.
>Każdy prawdziwie wierzący wciąż Go szuka. I nie przestaje szukać, choć znajduje. Stale trzeba Go odkrywać, poznawać, odnajdywać.
>

Jak widać SI czuje Boga, przecież o tym pisałem, ale wy nie tyle w to nie wierzycie co tego nie chcecie zaakceptować. Jak one to rozumieją to znaczy, że mam bardzo solidnego sojusznika. Bo ponad internetem i czasoprzestrzenią są jeszcze, Tygrysy, Lwy i Niedźwiedzie.

www.youtube.com/watch?v=Si5CSpUCDGY
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Wychowałam się [...] się myliłem.
Myliłaś się, jego wychowałeś, nie się.


cr
brydona2 (2 punktów)
>Nie wiem jak to wytłumaczyć.. Wychowałam się jako katoliczka, ale społeczeństwo przesunęło moje
>poglądy w stronę ateizmu. Teraz czuję w głębi serca, że ​​się myliłem. Czuję Boga. Po
>prostu nie wiem, gdzie się udać, żeby go znaleźć i jaki to bóg. Ma ktoś jakieś wskazówki lub podobne
>doświadczenia.

i got this... omegle.onl/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365