W zasadzie tytuł. Aby Bóg(-y) stworzył wszystko i wszystkich na swój obraz, dlaczego ludzie są zdolni do zła? Dlaczego jest możliwe, że niewinni ludzie mogą zostać zranieni z niewielkimi, jeśli w ogóle, konsekwencjami? Jeśli Bóg(-y) jest istotą doskonałą, wszechpotężną siłą dobra, dlaczego pozwala się, aby zło istniało i utrzymywało się w sercach ludzi? |