Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wierz w Boga, ale nie w to, że Jezus jest bogiem.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-03-2024 11:16thiago34 (2 punktów)Wierz w Boga, ale nie w to, że Jezus jest bogiem.
Zawsze byłem duchowy i w grudniu ubiegłego roku przyjąłem chrzest anglikański w Wielkiej Brytanii, aby pokazać moją nową ścieżkę z Bogiem. A kiedy dorosłam, zaczęłam wierzyć w Boga. Ale nigdy nie wierzyłem, że Jezus jest bogiem. Nie sądzę, że to ta sama osoba. Jak Bóg może być jeden, a jednocześnie być Jezusem. Nawet jako dziecko nigdy w to nie wierzyłem. I nawet teraz, kiedy się modlę. Modlę się do samego Boga, nie do Jezusa. Sam Jezus był Żydem i nie jest to tajemnicą.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

thiago34 (2 punktów)
>Zawsze byłem duchowy i w grudniu ubiegłego roku przyjąłem chrzest anglikański w Wielkiej Brytanii,
>aby pokazać moją nową ścieżkę z Bogiem. A kiedy dorosłam, zaczęłam wierzyć w Boga. Ale nigdy nie
>wierzyłem, że Jezus jest bogiem. Nie sądzę, że to ta sama osoba. Jak Bóg może być jeden, a
>jednocześnie być Jezusem. Nawet jako dziecko nigdy w to nie wierzyłem. I nawet teraz, kiedy się
>modlę. Modlę się do samego Boga, nie do Jezusa. Sam Jezus był Żydem i nie jest to tajemnicą.

i got this.. 19216811.cam/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365