Uważam, że kilka programów z wp.tv jest godnych uwagi i rzadko kiedy można znaleźć takie rzeczy w normalnej telewizji (jeżeli w ogóle...). Polecam szczególnie:
>Faktycznie, pierwsze dwa warte odwiedzenia, dwa kolejne prowadzone przez jakichś oszołomów, no ale zależy co kto lubi...
Akurat drugie jest prowadzone przez tą samą osobę co trzecie ;p A jak chcesz prawdziwego 'oszołoma' ogarnij to: <Ślepa>: wp.tv/i,SLEPA-KLISZKA,catid,2210651,klip.html Prowadzi brat bliźniak tego od <ulicznego> Wiesz, jak dla mnie on jest bardzo naturalny w tym co robi i doceniam to ;D Nie można traktować życia zbyt poważnie - a to 'dobra' odskocznia od powielanych schematów. "Największy błąd popełnia ten, kto sądząc, że może zrobić niewiele, nie robi nic"