Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wiosna w Polsce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
23-05-2010 11:24Matix (5786 punktów)Wiosna w Polsce
Ocena 6 na 6
A ja znalazłem taki kwiatek:
praca.mone(*)ch,katowice,oferta,2996235.htm

Cytat:
Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy consultingowej z branży IT - poszukujemy obecnie na terenie województwa śląskiego osób zainteresowanych pracą w Katowicach na stanowisku: Specjalista ds. rozwiązań informatycznych
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania :

bardzo dobra znajomość języka francuskiego, rosyjskiego, niemieckiego, węgierskiego i angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy w tych językach
wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja)
praktyczną znajomość elektroniki (zagadnienia wireless, microwaves, radiocommunication)
bardzo dobra znajomość Lotus Domino R6/7/8
doświadczenie inżynierskie w zakresie RF (Radio Frequency)
wiedza z zakresu technologii sieci mobilnych, ze szczególnym uwzględnieniem interfejsu radiowego, architektury i protokołów systemów sieci mobilnych
umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji
solidna wiedza na temat przetwarzania sygnałów cyfrowych
znajompść pakietu Matlab
znajomość oprogramowania i techniki modelowania systemów ( UML, MSC)
minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku programisty
doświadczenie w pracy z API, protokołem SOAP oraz językiem WSDL
doskonała umiejętność programowania w języku PHP
bardzo dobra znajomość MySQL
kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP w obszarze SD i/lub utrzymywaniu oraz rozwijaniu systemów SAP
doskonała znajomość procesów biznesowych w obszarze SD
umiejętność analizowania dokumentów technicznych
znajomość i/lub doświadczenie w rozwijaniu Microsoft Windows Server
wiedzę z zakresu C# (C++ mile widziane), Java, Microsoft Visual Studio 2008 and IIS, ADO.Net
doświadczenie w administracji Microsoft SQL Server 2000 lub nowszych wersji, MFC, ATL, COM/DCOM, XML
praktyczna wiedza z zakresu SSL/TLS kryptografii, środowiska MS Windows Server 2003/2008
bardzo dobra znajomość protokołów TCP/IP i technologii DNS
min 3 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami AIX v5, v6
doświadczenie w pracy z Oracle v9, v10 lub v11
umiejętność pisania skryptów: Shell i Perl
znajomość konfiguracji rozwiązań SAN
doświadczenie w instalacji HACMP i produktów Tivoli( Framework, Netview, Omnibus, ITM)
uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi i drogowymi
umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
prawo jazdy kat. B
prawo jazdy kat. C+E
pełna dyspozycyjność
niekaralność
znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
min. 2-letniego doświadczenia w pracy w aptece lub w hurtowni farmaceutycznej
bardzo dobra znajomość prawa papierów wartościowych i rynków finansowych
myślenie strategiczne
aktualne badania SANEPiD
wysoka kultura osobista i miła aparycja
co najmniej 7 lat doświadczenia na stanowiskach menedżerskich
udokumentowane sukcesy zawodowe
bardzo wysokie kompetencje menedżerskie - doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 50 osób i samodzielnymi jednostkami organizacyjnymi
szczegółowa znajomość zagadnień z zakresu ryzyka rynkowego, kredytowego, operacyjnego oraz BASEL II
wysportowana sylwetka
min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu ogrodu
wiedza i umiejętności związane z utrzymaniem ogrodu
gotowość do wykonywania pracy fizycznej
poczucie estetyki, staranność, rzetelność, zamiłowanie do pracy w ogrodzie
tytuł Radcy Prawnego (mile widziani aplikanci 3-go roku)
praktycznej znajomość prawa nieruchomości, budowlanego i korporacyjnego
bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego, handlowego, zamówień publicznych i administracyjnego
doświadczenia w prowadzeniu sporów sądowych
znajomości zagadnień leasingu (mile widziane)

Oferujemy :

jasną ścieżkę kariery
rozwój kompetencji w oparciu o profesjonalny pakiet szkoleń
najwyższe prowizje w kraju
współpracę w oparciu o umowę agencyjną lub umowę zlecenie (comiesięczny wzrost wynagrodzeń o 38zł, pierwszy miesiąc okres próbny 765zł netto)
praca w aktywnym zespole
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
To są fałszywe ogłoszenia o pracę.
Aby móc sprowadzić legalnie obcokrajowca do Polski, trzeba zapewnić mu źródło utrzymania. Najlepiej dać mu zatrudnienie w jakiejś firmie. Prawo w Polsce pozwala na zatrudnienie obcokrajowca, dopiero wtedy, kiedy nie ma na dane stanowisko chętnego Polaka. Dlatego firmy, które mają już "odpowiedniego pracownika" z zagranicy, dają ogłoszenia, na które żaden Polak nie odpowie. Po doczekaniu określonego czasu zgłaszają swojego kandydata, który oczywiście wszystkie te umiejętności ma (kto to sprawdzi?) i załatwiają mu na podstawie promesy zatrudnienia prawo pobytu w Polsce a jednocześnie w UE. I cała tajemnica.
W urzędzie pracy w Warszawie pełno jest ogłoszeń o poszukiwaniu niani z językiem wietnamskim, kucharza z arabskim i francuskim, dyrektora biura podróży z beduińskim itd. A wszystkie te ogłoszenia figurują w statystykach jako nowe miejsca pracy, choć tak naprawdę są sposobem na obejście prawa imigracyjnego i pracy.
Matix (5786 punktów)
Hehe, dzięki za wyjaśnienie. Myślałem, że ktoś sobie po prostu jajca robi. Zastanawiam się co oni palą kiedy wymyślają te ogłoszenia, w każdym bądź razie musi być niezła imprezka.

Pozdrawiam.
diogenes (42753 punktów)
>poszukujemy...
>Oferujemy :
>jasną ścieżkę kariery

Na tym tle - jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
23-05-2010 16:23 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>poszukujemy...
>>Oferujemy :
>>jasną ścieżkę kariery
>Na tym tle - jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP?

   Krawat.
23-05-2010 17:07 
 Ocena 1 na 1
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>>poszukujemy...
>>>Oferujemy :
>>>jasną ścieżkę kariery
>>Na tym tle - jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP?
>   Krawat.
>
Może być nawet nie pod kolor...
23-05-2010 17:14 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   Krawat.
> Może być nawet nie pod kolor...
   Byle w seledynie biskupim.
23-05-2010 20:23 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP?
>Krawat.

Nie chodzi o dobytek, ale o kompetencje, np. umiejętność wiązania krawatu na wiecach wyborczych.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
23-05-2010 21:03 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>... np. umiejętność wiązania krawatu na wiecach wyborczych.
   ... albo na szyi.
gwiazdeczka-16 (160 punktów)
765zł
poszaleli.
Więcej miała moja siostra kiedyś jak w Biedronce na kasie pracowała.
A tam nic przecież nie trzeba umieć.

Po przeczytaniu Pani Lucyny, myślę, że ma rację.
23-05-2010 16:35 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>Więcej miała moja siostra kiedyś jak w Biedronce na kasie pracowała.
>A tam nic przecież nie trzeba umieć.
   Trzeba umieć wstrzymywać mocz do fajerantu.

>Po przeczytaniu Pani Lucyny, myślę, że ma rację.
   Ja to wiem - jestem dyrektorem biura podróży z beduińskim (czyt.- majster na budowie.)

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365