 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-05-2010 11:24 | Matix (5786 punktów) | Wiosna w Polsce
6 na 6 | A ja znalazłem taki kwiatek: praca.mone(*)ch,katowice,oferta,2996235.htm Cytat:Opis stanowiska: Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy consultingowej z branży IT - poszukujemy obecnie na terenie województwa śląskiego osób zainteresowanych pracą w Katowicach na stanowisku: Specjalista ds. rozwiązań informatycznych Miejsce pracy: Katowice
Wymagania :
bardzo dobra znajomość języka francuskiego, rosyjskiego, niemieckiego, węgierskiego i angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy w tych językach wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja) praktyczną znajomość elektroniki (zagadnienia wireless, microwaves, radiocommunication) bardzo dobra znajomość Lotus Domino R6/7/8 doświadczenie inżynierskie w zakresie RF (Radio Frequency) wiedza z zakresu technologii sieci mobilnych, ze szczególnym uwzględnieniem interfejsu radiowego, architektury i protokołów systemów sieci mobilnych umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji solidna wiedza na temat przetwarzania sygnałów cyfrowych znajompść pakietu Matlab znajomość oprogramowania i techniki modelowania systemów ( UML, MSC) minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku programisty doświadczenie w pracy z API, protokołem SOAP oraz językiem WSDL doskonała umiejętność programowania w języku PHP bardzo dobra znajomość MySQL kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP w obszarze SD i/lub utrzymywaniu oraz rozwijaniu systemów SAP doskonała znajomość procesów biznesowych w obszarze SD umiejętność analizowania dokumentów technicznych znajomość i/lub doświadczenie w rozwijaniu Microsoft Windows Server wiedzę z zakresu C# (C++ mile widziane), Java, Microsoft Visual Studio 2008 and IIS, ADO.Net doświadczenie w administracji Microsoft SQL Server 2000 lub nowszych wersji, MFC, ATL, COM/DCOM, XML praktyczna wiedza z zakresu SSL/TLS kryptografii, środowiska MS Windows Server 2003/2008 bardzo dobra znajomość protokołów TCP/IP i technologii DNS min 3 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami AIX v5, v6 doświadczenie w pracy z Oracle v9, v10 lub v11 umiejętność pisania skryptów: Shell i Perl znajomość konfiguracji rozwiązań SAN doświadczenie w instalacji HACMP i produktów Tivoli( Framework, Netview, Omnibus, ITM) uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi i drogowymi umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi prawo jazdy kat. B prawo jazdy kat. C+E pełna dyspozycyjność niekaralność znajomość przepisów prawa farmaceutycznego min. 2-letniego doświadczenia w pracy w aptece lub w hurtowni farmaceutycznej bardzo dobra znajomość prawa papierów wartościowych i rynków finansowych myślenie strategiczne aktualne badania SANEPiD wysoka kultura osobista i miła aparycja co najmniej 7 lat doświadczenia na stanowiskach menedżerskich udokumentowane sukcesy zawodowe bardzo wysokie kompetencje menedżerskie - doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 50 osób i samodzielnymi jednostkami organizacyjnymi szczegółowa znajomość zagadnień z zakresu ryzyka rynkowego, kredytowego, operacyjnego oraz BASEL II wysportowana sylwetka min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu ogrodu wiedza i umiejętności związane z utrzymaniem ogrodu gotowość do wykonywania pracy fizycznej poczucie estetyki, staranność, rzetelność, zamiłowanie do pracy w ogrodzie tytuł Radcy Prawnego (mile widziani aplikanci 3-go roku) praktycznej znajomość prawa nieruchomości, budowlanego i korporacyjnego bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego, handlowego, zamówień publicznych i administracyjnego doświadczenia w prowadzeniu sporów sądowych znajomości zagadnień leasingu (mile widziane)
Oferujemy :
jasną ścieżkę kariery rozwój kompetencji w oparciu o profesjonalny pakiet szkoleń najwyższe prowizje w kraju współpracę w oparciu o umowę agencyjną lub umowę zlecenie (comiesięczny wzrost wynagrodzeń o 38zł, pierwszy miesiąc okres próbny 765zł netto) praca w aktywnym zespole | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
7 na 7 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | To są fałszywe ogłoszenia o pracę. Aby móc sprowadzić legalnie obcokrajowca do Polski, trzeba zapewnić mu źródło utrzymania. Najlepiej dać mu zatrudnienie w jakiejś firmie. Prawo w Polsce pozwala na zatrudnienie obcokrajowca, dopiero wtedy, kiedy nie ma na dane stanowisko chętnego Polaka. Dlatego firmy, które mają już "odpowiedniego pracownika" z zagranicy, dają ogłoszenia, na które żaden Polak nie odpowie. Po doczekaniu określonego czasu zgłaszają swojego kandydata, który oczywiście wszystkie te umiejętności ma (kto to sprawdzi?) i załatwiają mu na podstawie promesy zatrudnienia prawo pobytu w Polsce a jednocześnie w UE. I cała tajemnica. W urzędzie pracy w Warszawie pełno jest ogłoszeń o poszukiwaniu niani z językiem wietnamskim, kucharza z arabskim i francuskim, dyrektora biura podróży z beduińskim itd. A wszystkie te ogłoszenia figurują w statystykach jako nowe miejsca pracy, choć tak naprawdę są sposobem na obejście prawa imigracyjnego i pracy.
|
|
 | | Matix (5786 punktów) | Hehe, dzięki za wyjaśnienie. Myślałem, że ktoś sobie po prostu jajca robi. Zastanawiam się co oni palą kiedy wymyślają te ogłoszenia, w każdym bądź razie musi być niezła imprezka.  Pozdrawiam.
|
|
3 na 3 | diogenes (42753 punktów) | >poszukujemy... >Oferujemy : >jasną ścieżkę kariery
Na tym tle - jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
 | 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | >>poszukujemy... >>Oferujemy : >>jasną ścieżkę kariery >Na tym tle - jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP?
Krawat.
|
|
|  | 1 na 1 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >>>poszukujemy... >>>Oferujemy : >>>jasną ścieżkę kariery >>Na tym tle - jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP? > Krawat. > Może być nawet nie pod kolor...
|
|
| |  | 3 na 3 |
|  | 2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | >jakie jeszcze kompetencje powinien mieć np. premier RP? >Krawat.
Nie chodzi o dobytek, ale o kompetencje, np. umiejętność wiązania krawatu na wiecach wyborczych.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
| |  | 5 na 5 | Adamiak (36436 punktów) | >... np. umiejętność wiązania krawatu na wiecach wyborczych. ... albo na szyi.
|
|
1 na 1 | gwiazdeczka-16 (160 punktów) | 765zł poszaleli. Więcej miała moja siostra kiedyś jak w Biedronce na kasie pracowała. A tam nic przecież nie trzeba umieć.
Po przeczytaniu Pani Lucyny, myślę, że ma rację.
|
|
 | 5 na 5 | Adamiak (36436 punktów) | > Więcej miała moja siostra kiedyś jak w Biedronce na kasie pracowała.> A tam nic przecież nie trzeba umieć. Trzeba umieć wstrzymywać mocz do fajerantu. > Po przeczytaniu Pani Lucyny, myślę, że ma rację. Ja to wiem - jestem dyrektorem biura podróży z beduińskim (czyt.- majster na budowie.)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|