Racjonalista - Strona głównaDo treści
Elżbieta Dmoch

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-05-2010 16:11stanik121 (102 punktów)Elżbieta Dmoch
Ocena 1 na 1
Czy ktos wie co sie z nia dzieje? Gdzie mozna znalezc ostatnioe wiadomosci o niej? Jeden z najciekawszych i najdramatyczniejszych zyciorysow.Na szczecie niedokonczony jeszcze.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ramichael (36666 punktów)Odp: Elzbieta Dmoch.
>Czy ktos wie co sie z nia dzieje? Gdzie mozna znalezc ostatnioe wiadomosci o niej? Jeden z
>najciekawszych i najdramatyczniejszych zyciorysow.Na szczecie niedokonczony jeszcze.
Znalazłam coś takiego:
www.kobiet(*)ielka-artystka-wielka-zagadka/
stanik121 (102 punktów)
To juz znam . Jakies nowsze wiadomosci prosze.
stanik121 (102 punktów)
>To juz znam .
Bardziej mi zalezy na tym,zeby "na tym przykladzie" (co za prosektoryjne okreslenie) pokazac jak nieprzewidywalne i pogmatwane moga byc losy czlowiecze.Zapraszam wszyskich "uczuloyach" . Nie pozwomy umzec temu watkowi!
30-05-2010 19:50 
 Ocena 1 na 1
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>>To juz znam .
>Bardziej mi zalezy na tym,zeby "na tym przykladzie" (co za prosektoryjne okreslenie) pokazac jak nieprzewidywalne i pogmatwane moga byc losy czlowiecze.Zapraszam wszyskich "uczuloyach" . Nie pozwomy umzec temu watkowi!
Skoro pani nie zyczy sobie kontaktow i nie udziela sie, moze zostaw ja w spokoju?
szperacz (2861 punktów)
>Czy ktos wie co sie z nia dzieje? Gdzie mozna znalezc ostatnioe wiadomosci o niej? Jeden z
>najciekawszych i najdramatyczniejszych zyciorysow.Na szczecie niedokonczony jeszcze.

Gdy wpiszesz w Google "dmoch elżbieta" pokaże ci się wiele informacji o tej artystce. Czytałeś je wszystkie?
stanik121 (102 punktów)
>Gdy wpiszesz w Google "dmoch elżbieta" pokaże ci się wiele informacji o tej artystce. Czytałeś je wszystkie?
Tak,moj drogi szperaczu,przseszukalem,,czekam na twoja odpowiedzna email.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365