Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rozdawaniu Kościołowi gruntów za bezcen STOP (?)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
05-07-2011 11:40Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Rozdawaniu Kościołowi gruntów za bezcen STOP (?)
Ocena 12 na 12
"Radni odebrali prezydentowi Gdańska prawo przekazywania gruntów Kościołom"
link1: www.tokfm.(*)anska_prawo_przekazywania.html

Prezydent Paweł Adamowicz: były działacz Partii Konserwatywnej, Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego, AWS, obecnie PO - uhonorowany jednym z najwyższych wyróżnień przyznawanych osobom świeckim przez Jana Pawła II.
link2: pl.wikipedia.org/wiki/Paweł_Adamowicz

Ilu jeszcze takich Adamowiczów rządzi w mniejszych miastach Polski ?
I czy teraz będą mogli przyznawać tylko 98% bonifikaty ? (patrz: link1)

"Nie będziemy klękać przed księżmi" - póki co, padają na ryj...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

astrotaurus (12445 punktów)
Wiele, wiele lat za późno, ale lepiej późno, niż wcale.
I choć jedna jaskółka wiosny nie czyni dobra psu i mucha.

>Ilu jeszcze takich Adamowiczów rządzi w mniejszych miastach Polski ?
>I czy teraz będą mogli przyznawać tylko 98% bonifikaty ? (patrz: link1)
Ano właśnie, jakiś prorok by się przydał...
Albo katolicy w samorządach rzuca się na ura! by czarni zdrajcy i złodzieje nachapali się na koniec ile wlezie,
albo jakaś (dajboże duża) lawina pójdzie,
albo gdańska rada po rekolekcjach odwoła co nabroiła...
kto da więcej?


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
05-07-2011 18:42 
 Ocena 5 na 5
Zetsu (89 punktów)
1. Jak najszybciej unieważnić Konkordat - zresztą jest niezgodny z konstytucją
2. Opodatkować tą hołotę - biorą kasę za mesze itd. to już nie jest ...co łaska... teraz jak nie zapłacisz to nie będziesz ochrzczony, nie dostąpisz bierzmowania, ksiądz nie pobłogosławi twego małżeństwa, ani nie usłyszą twoi bliscy ...z prochu powstałeś itd...
3. Kasa na ich ubezpieczenia i emerytury pochodzi z NASZYCH PODATKÓW !!!

Reasumując: jesteś wierzący utrzymuj swojego księdza. Ja wolę żeby to co idzie na kościół z moich podatków poszło na domy dziecka.

Motto: unikaj księdza nie chwyci cię nędza.
catseye (1381 punktów)
>"Nie będziemy klękać przed księżmi"
... ale biskupowi w d... wejdziemy.
kkuj (614 punktów)
>"Nie będziemy klękać przed księżmi" - póki co, padają na ryj...

Bezsilność człowieka bierze. A najlepsze, że biskup, czy tam arcybiskup stwierdził, że on o SWOJE będzie walczył.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365