Za nieco >3 miesiące wybory. Niedziela, ~30% wyborców pójdzie do urn po mszy, wysłuchując wcześniej kazania - w mniejszych miejscowościach i na wsiach (choć nie tylko) często upolitycznionego: radiomaryjnie - na PiS, umiarkowanie - na PO. Choć nie jestem zwolennikiem ciszy wyborczej, to prawo powinno być równe dla wszystkich - stąd akcja: ruchpaliko(*)nspektorzy-wyborczy-w-koscieleMoże po raz pierwszy uda się sprowadzić kler na ziemię ?  |