Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polskie piekiełko w Europarlamencie w dzień szósty?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-07-2011 14:41Domestos z Bidetu (6257 punktów)Polskie piekiełko w Europarlamencie w dzień szósty?
Ocena 3 na 3
6 - szósty dzień prezydencji... tyle wytrzymaliśmy!

no i pyskówka poszła...

Ziobro, Siwiec, 6 rano...

Wystąpienie premiera i polska pyskówka w Europarlamencie

jak znajdę co TVP3 pokazała to dodam (może i inne stacje pokażą).

Czy skłócimy Europe? Czy Europa... wytrzyma z nami?

I czekamy na 66 dzień...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rigoletto (3891 punktów)
>6 - szósty dzień prezydencji... tyle wytrzymaliśmy!
>no i pyskówka poszła...
>Ziobro, Siwiec, 6 rano...

Że Ziobro, to mnie jakoś nie dziwi, ale że Siwiec takie bzdury o "zbrojnych bandach" zaczął wygadywać? Czyżby jakaś podwójna whisky z rana, zaszkodziła?
Domestos z Bidetu (6257 punktów)

Ziobro, Siwiec, Protasiewicz, Migalski...

Cytat:

Przysłuchujący się tym wystąpieniom premier nie reagował. Zabrał głos na zakończenie debaty. Kamery pokazały Tuska, który rękami zakrywał twarz.

Do chóru krytyków - nie tyle Tuska, co Polaków w ogóle - dołączył eurodeputowany z Holandii, który wytknął Polakom, że przyjeżdżają do Holandii i nie pracują, a jedynie pobierają zasiłki.

Awantura w Parlamencie Europejskim: Ziobro atakuje, a potem...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
06-07-2011 18:54 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>wytknął Polakom, że przyjeżdżają do Holandii i nie pracują, a jedynie pobierają zasiłki.
Bo tam przynajmniej dają, a w Polsce możesz zdychać na ulicy! I gówno to kogo obchodzi.
Albo możesz kraść złom.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
06-07-2011 20:23 
 Ocena 2 na 2
catseye (1381 punktów)
>Bo tam przynajmniej dają, a w Polsce możesz zdychać na ulicy!
Jeśli mam to traktować poważnie, to poproszę o wiarygodną (tj. sprawdzalną) statystykę: ile to obywateli RP zdycha dziennie na ulicy.
06-07-2011 20:40 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
To ja zadam pytanie.
Jak Ci się skończy po pół roku zasiłek to co masz dalej robić jeśli nie znalazłeś pracy?


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
07-07-2011 08:16 
 Ocena 3 na 3
catseye (1381 punktów)
>Jak Ci się skończy po pół roku zasiłek to co masz dalej robić jeśli nie znalazłeś pracy?
Przecież to jasne, nie? Położę się na ulicy i zdechnę, jak (tu wstawić odpowiednią liczbę) innych
przede mną.
06-07-2011 20:41 
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>>Bo tam przynajmniej dają, a w Polsce możesz zdychać na ulicy!
>Jeśli mam to traktować poważnie, to poproszę o wiarygodną (tj. sprawdzalną) statystykę: ile to obywateli RP zdycha dziennie na ulicy.

jak znam Grabowską - okaże się, że nie zwróciłeś uwagi, iż Pani Prof. napisała: "możesz zdychać na ulicy", co nie oznacza, przecież, że ktoś faktycznie zdycha.

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
07-07-2011 08:50 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>jak znam Grabowską - okaże się, że nie zwróciłeś uwagi
Bardzo celna uwaga!
Faktycznie, bardzo daleko nam do jakiegoś Darfuru czy Indii, gdzie ludzie faktycznie zdychają na ulicy.
Moja wypowiedź była pewną przenośnią.
Chodzi o to, że państwa polskiego nie obchodzą losy jego obywateli. Czego skrajnym przykładem było pozwolenie na zabójstwo inż. Piotra Stańczaka w Pakistanie.
Znam natomiast inne państwa, gdzie , kiedy człowiekowi powinie się noga (nawet jeśli jest to obcokrajowiec) dane państwo zabezpiecza mu przynajmniej minimum środków do życia dopóki na naogi nie stanie. A u nas co najwyżej może liczyć na to, że babcia podzieli się z nim swoją emeryturką, bo państwo ma go głęboko w d...

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Anna Salman (16360 punktów)
>6 - szósty dzień prezydencji... tyle wytrzymaliśmy! no i pyskówka poszła...
>Czy skłócimy Europe? Czy Europa... wytrzyma z nami?
>I czekamy na 66 dzień...
A ja widzę w tym pewne pozytywy - stajemy się rozpoznawalni, niedługo będziemy "marką". Nikt już Polski nie pomyli w rozmowie po angielsku z Holandią (na pewno!) i może niektórzy Amerykanie będą umieli nasz kraj wskazać na mapie.
diogenes (42753 punktów)
>no i pyskówka poszła...

A co miało pójść?
Mieli udawać Greków?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
06-07-2011 22:37 
 Ocena 10 na 10
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>>no i pyskówka poszła...
>A co miało pójść?

Jak to co?

1.Procesja
2.Msza/nabożeństwo
3.Zawieszenie krzyża
4.Przekazanie Europy pod opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej
5.Taca
6.Zaproszenie B16 na następne posiedzenie na którym przekazana mu będzie - dożywotnio - prezydencja.
7.Europejska Komisja Majątkowa uroczyście odda Beniowi Europę zawłaszczoną onegdaj przez Unię...

Świat wróci na swoje miejsce.

>Mieli udawać Greków?
hm... nie, nie - jak zawsze Samarytan!


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
Manian (950 punktów)
>6 - szósty dzień prezydencji... tyle wytrzymaliśmy!
>no i pyskówka poszła...
>Ziobro, Siwiec, 6 rano...
Trudno mieć pretensje do premiera, bo nie mógł zabronić wstępu Ziobrze na sale - największemu hipokrycie wśród polskich polityków.
>Czy skłócimy Europe? Czy Europa... wytrzyma z nami?
Skłócimy, rozpijemy... może nawet zindoktrynujemy
>I czekamy na 66 dzień...
Dobrze, że nie będzie dnia 666, bo strach się bać.
Domestos z Bidetu (6257 punktów)

>Skłócimy, rozpijemy... może nawet zindoktrynujemy
>>I czekamy na 66 dzień...
>Dobrze, że nie będzie dnia 666, bo strach się bać.

zaprawdę powiadam Ci - jakem Domestos - jeżeli zindoktrynuje(my?) - dzień 666 nastąpi! I ten Bidet będzie z naszymi(?!) bakteriami!

-----
troszkę nie pasuje mi "naszymi", ale ładnie brzmi. Bo chyba nie moimi a i myślę, że nikogo z tu zaglądających...


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
perun (8610 punktów)

>Czy skłócimy Europe? Czy Europa... wytrzyma z nami?
>I czekamy na 66 dzień...
>
Myślisz , że inni są mnie kłótliwi od nas? Np; tacy Włosi?
Manian (950 punktów)
>Myślisz , że inni są mnie kłótliwi od nas? Np; tacy Włosi?
Tu nawet nie chodzi o samą kłótnię, ale bardziej o wątek, który poruszyli, zaczęli się licytować, który rząd bardziej ograniczał wolność słowa. Zero merytorycznych argumentów. na następnej sesji PiSowcy zaczną mówić, gdzie stało ZOMO, kto był w SB i dlaczego Wałęsa, wszędzie powszechnie szanowany u nas ma ksywę Bolek. No i na co to komu, taka autodestrukcja własnego narodu w oczach innych?
nikzoz (209 punktów)
(zablokowany)
>6 - szósty dzień prezydencji... tyle wytrzymaliśmy!

A nie mogliście wytrzymac dłużej?
07-07-2011 20:14 
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)
>>6 - szósty dzień prezydencji... tyle wytrzymaliśmy!
>A nie mogliście wytrzymac dłużej?
Często są problemy z długością trwania tego pierwszego razu
elfir (1058 punktów)
W każdym razi teraz widać jasno, że PiS nie ma patriotów w swych szeregach. Patriota nie pluje na swój kraj na forum pozakrajowym.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365