Racjonalista - Strona głównaDo treści
Statystyka - katastrofa w zakresie edukacji w Polsce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
30-10-2021 16:06MaxGolonko3 (3459 punktów)Statystyka - katastrofa w zakresie edukacji w Polsce
Badania wykazują, że aż 30% Polków nie wierzy w fakt ewolucji gatunków.

Jesteśmy sto lat za Islandczykami. To katastrofa i zapaść edukacyjna totalna

Wiadomość podana w auli muzeum przyrodniczego we Wrocławiu na imprezie organizowanej przez PSR przez naukowca zatrudnionego na UWR.

I na pewno prawdziwa bo sabotowanie tematu ewolucji przez wierzących w Jezusa i ST nauczycieli biologii w podstawówkach doświadczyłem na własnej skórze!

BTW

www.nytime(*)saur-australia-footprints.html

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Badania wykazują, że aż 30% Polków nie wierzy w fakt ewolucji gatunków.
>Jesteśmy sto lat za Islandczykami. To katastrofa i zapaść edukacyjna totalna
>Wiadomość podana w auli muzeum przyrodniczego we Wrocławiu na imprezie organizowanej przez PSR przez
>naukowca zatrudnionego na UWR.
>I na pewno prawdziwa bo sabotowanie tematu ewolucji przez wierzących w Jezusa i ST nauczycieli
>biologii w podstawówkach doświadczyłem na własnej skórze!
>BTW
>www.nytime(*)saur-australia-footprints.html
>Siema

Eeee... co za zapaść? Grunt, że wiedzą na kogo należy głosować
A gdyby nie było tych 30%, to świat byłby lepszy? Moim zdaniem taki sam. Więc to nie czyni różnicy. Wiedza o ewolucji w codziennym życiu jest raczej mało przydatna. Można wierzyć w bajki i dostatnio żyć (przykład - zdecydowanie otyli biskupi). Nawet sporo dostatniej, niż naukowcy nobliści Na co więc przejmować się jakąś ewolucją? Albo ogólniej - procentami?
farmer (22440 punktów)
>>Badania wykazują, że aż 30% Polków nie wierzy w fakt ewolucji gatunków.
>>Jesteśmy sto lat za Islandczykami. To katastrofa i zapaść edukacyjna totalna
>>Wiadomość podana w auli muzeum przyrodniczego we Wrocławiu na imprezie organizowanej przez PSR przez
>>naukowca zatrudnionego na UWR.
>>I na pewno prawdziwa bo sabotowanie tematu ewolucji przez wierzących w Jezusa i ST nauczycieli
>>biologii w podstawówkach doświadczyłem na własnej skórze!
>>BTW
>>www.nytime(*)saur-australia-footprints.html
>>Siema
>Eeee... co za zapaść? Grunt, że wiedzą na kogo należy głosować
>A gdyby nie było tych 30%, to świat byłby lepszy? Moim zdaniem taki sam. Więc to nie czyni różnicy. Wiedza o ewolucji w codziennym życiu jest raczej mało przydatna. Można wierzyć w bajki i dostatnio żyć (przykład - zdecydowanie otyli biskupi). Nawet sporo dostatniej, niż naukowcy nobliści Na co więc przejmować się jakąś ewolucją? Albo ogólniej - procentami?



Dziś to się fajnie pisze. Ale jeszce nie tak dawno dostałbyś batem za takie myślenie.
A jedyne o czym byś myślał to zbieranie ziemniaków na polu nie swoim polu of course.

Oczywiście zawsze możesz zapisać dziecko na religię ....
DyktaFon (9281 punktów)

>Dziś to się fajnie pisze. Ale jeszce nie tak dawno dostałbyś batem za takie myślenie.
>A jedyne o czym byś myślał to zbieranie ziemniaków na polu nie swoim polu of course.
>Oczywiście zawsze możesz zapisać dziecko na religię ....
>
Ja myślę raczej o dziś, ewentualnie o jutrze. O "niedawno" niech się martwią historycy
Co do zapisywania na religię, to sam nie chodziłem, jak mogłem już decydować. Więc raczej nie zapiszę.
A ogólnie to chciałem powiedzieć, że fakt nie wierzenia w ewolucję ma niewielkie znaczenie w życiu. Co prawda może być pewnym znacznikiem poziomu danej osoby... ale można wierzyć w ewolucję, a mimo to być głupim
farmer (22440 punktów)
>>Dziś to się fajnie pisze. Ale jeszce nie tak dawno dostałbyś batem za takie myślenie.
>>A jedyne o czym byś myślał to zbieranie ziemniaków na polu nie swoim polu of course.
>>Oczywiście zawsze możesz zapisać dziecko na religię ....
>>
>Ja myślę raczej o dziś, ewentualnie o jutrze. O "niedawno" niech się martwią historycy
>Co do zapisywania na religię, to sam nie chodziłem, jak mogłem już decydować. Więc raczej nie zapiszę.
>A ogólnie to chciałem powiedzieć, że fakt nie wierzenia w ewolucję ma niewielkie znaczenie w życiu. Co prawda może być pewnym znacznikiem poziomu danej osoby... ale można wierzyć w ewolucję, a mimo to być głupim
>

A klauzula sumienia? A podatki które idą na religie w szkole?

W tej samej szkole uczą dzieci fizyki biologii by zaraz mówić o gadającym wężu.

Persaldo ma.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Wiedza o ewolucji w codziennym życiu jest raczej mało przydatna. Można wierzyć w bajki i dostatnio żyć (przykład - zdecydowanie otyli biskupi).

Coś ci się kompletnie pomieszało. Znam wypowiedzi wiarygodne osób co bywali w tym środowisku i akurat wśród wysokich dostojników Krk wierzących w boga prawie nie ma.

To jest jedna z najbardziej zateizowanych grup zawodowych (Księża na wyższych stanowiskach).

Siema
szarley (54913 punktów)
>Badania wykazują, że aż 30% Polków nie wierzy w fakt ewolucji gatunków.
A ilu nie wierzy w prawo Boyle'a-Mariotte'a?

Ciekaw jestem wyników badań, ilu "Polków" bierze na bezmyślną wiarę naukowe twierdzenia

>Jesteśmy sto lat za Islandczykami.
Ojjj, a Islandczycy to przecie zadupie cywilizacji

>To katastrofa i zapaść edukacyjna totalna
Katastrofą byłoby, gdyby 100% "Polków" wierzyło w Twoje "naukowe" rewelacje o tym, że tylko sperma księży jest rakotwórcza

>>Wiadomość podana w auli muzeum przyrodniczego we Wrocławiu na imprezie organizowanej przez PSR przez
>naukowca zatrudnionego na UWR.
Naukowiec się wstydzi nazwiska?

>I na pewno prawdziwa
Amen. I żadnych dyskusji !!!!!
Nauka nienawidzi dyskusji wątpliwości i pytań.
Nauka opiera się na dogmatach i wierze w nie

>bo sabotowanie tematu ewolucji przez wierzących w Jezusa i ST nauczycieli
>biologii w podstawówkach doświadczyłem na własnej skórze!
Idę powątpiewać
Niemniej możesz uzasadnić, choć przewiduję ucieczkę

>WRACAJCIE DO TEMATU - DLACZEGO KOŚCIÓŁ NIE LUBI BADAŃ ASTRONOMICZNYCH I RADIOTELESKOPOWYCH (co może dać odkrycie życia poza Układem Słonecznym)?
Nadal czekam na jakiś dowód, że nie lubi.

Twoje wpisy przypominają pytanie radzieckich Pionierów. Dlaczego Stalin jest największym przywódcą świata?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Naukowiec się wstydzi nazwiska?

To były tak zwane "Dni Darwina" tamże, sporo lat temu.

Nie pamiętam nazwiska ale dość młody człowiek

Chyba siedzi pod tablicą tam w środku:

www.facebook.com/dnidarwina/

Siema
p.s.
"nie lubi" już ci odpowiedziałem w innym wątku

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365